IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Naematel Разгледай мнение

    Визирах "инвеститорите" с ипотеки.
    Ако знаеш колко голяма е опашката за такива.... питай Ботича - той от 5 години чака такива....:-) Повече отколкото при тъмно зелено на добро място...
    Иначе аз лично от закъсал ипотекар няма да купя. Не че не са си заслужили съдбата, но не ме интересува да изкарам 10 или дори 20% на гърба на мъката на някой.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Поздравления Левчо, особено ако цифрите са такива каквито ги говорихме преди....
      Всъщност си решил и по-голям проблем....похарчен кеш :-)
      Да. Цената е 940€ за новото. И 960€ за друг двустаен.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Така е ,да го спират ,евро не ни трябва ,писал съм по темата ,долара е нашата валута ,сега при борд ако стане нещо ще се закачим за долара ,еврото не ни е нужно .
        Писал съм на партия Възраждане по проблема също така ,те ми казаха че ще има Референдум
        Защо долар? Какви са доводите ти?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
          https://trud.bg/итн-спира-плана-за-е...mveOAVkfr6dGoE

          ИТН спира плана за еврото
          Така, така. От демократи се превърнаха в демагози. Само виж Тошко Йорданов и речника му и друго не ти трябва. Ясно, първо требе да ограбим некоя и друга банка, малко фалитчета, рухване на борда, за това се борят някои,, съмняваш ли се?!
          Както ултрасите от агитките - религия, живеят само за да си уредят среща да се млатят с врага.
          Last edited by bulgarian lev; 30.05.2022, 16:46.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            И аз това се чудя, що да продаваме, на къмпинг ли да идем с тези пари и да направим околосветско.
            Между другото да ти се изповядам, Песи - два имота отнесох ама в Плевен за две седмици, поредни сделки. Реших си битовите проблеми и за наем ще има.
            Поздравления Левчо, особено ако цифрите са такива каквито ги говорихме преди....
            Всъщност си решил и по-голям проблем....похарчен кеш :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Така е ,да го спират ,евро не ни трябва ,писал съм по темата ,долара е нашата валута ,сега при борд ако стане нещо ще се закачим за долара ,еврото не ни е нужно .
              Писал съм на партия Възраждане по проблема също така ,те ми казаха че ще има Референдум
              Референдум за еврото или за долара ? Възраждане, искат да ни завлекат в руската орбита, та техния референдум ще е за рублата хахаха
              Ние сме в ЕС и определено нашата валута трябва да е еврото ! Ето, дори и имотите си ги търгуваме в евро, наемите ни са в евро . Какви референдуми им се въртят в главите не знам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                https://trud.bg/итн-спира-плана-за-е...mveOAVkfr6dGoE

                ИТН спира плана за еврото
                Така е ,да го спират ,евро не ни трябва ,писал съм по темата ,долара е нашата валута ,сега при борд ако стане нещо ще се закачим за долара ,еврото не ни е нужно .
                Писал съм на партия Възраждане по проблема също така ,те ми казаха че ще има Референдум

                Коментар


                • https://trud.bg/итн-спира-плана-за-е...mveOAVkfr6dGoE

                  ИТН спира плана за еврото

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение

                    Чаках, и 2013 напазарих първото си жилище. Някой се бяха набалбукали на два пъти и половина по-голяма цена 2007-2008. Все още си изплащат ипотеките. А аз имам средства да взема второ скоро. Което пак ще бъде на оферта. Ако бях слушал повишителите, още нямаше да съм изплатил първия, които купих кеш, благодарение на добрия момент. Сега само се чака голямото мяу - евентуално след година две. И пак ще има атака.
                    То и чакането на дъна не е панацея- ако чакаш 3 години с по 10% поскъпване и вземеш на четвъртата с 20% отстъпка дали ще е далавера?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                      Цените от 2017 ме устройват. Кеша е цар. Даже и цените от 2018 не са лоши. Просто се влагат свободни пари. С цел влагане на средства да се купува на пик не е оферта. Отделно и е трудно да се вземе нещо супер добро. Взема се това което е на сметка и има стойност.
                      Тук, ще те апострофирам, при спад на цените е много трудно да се намери читав имот. Може, но това е по-скоро рядкост, продавачите прибират читавите имоти. Лошото е ,че и сега трудно се намират

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение
                        Цените от 2017 ме устройват. Кеша е цар. Даже и цените от 2018 не са лоши. Просто се влагат свободни пари. С цел влагане на средства да се купува на пик не е оферта. Отделно и е трудно да се вземе нещо супер добро. Взема се това което е на сметка и има стойност.
                        Кешът е цар. Вярно. Относително е кога е на сметка. Може и никога да я няма тази сметка така като би ни се искало. Изчакай 2000 на квадрат дали е оферта и наема да е 1800€ за същото. А дано, ама надали.
                        Last edited by bulgarian lev; 30.05.2022, 16:40.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Цените от 2017 ме устройват. Кеша е цар. Даже и цените от 2018 не са лоши. Просто се влагат свободни пари. С цел влагане на средства да се купува на пик не е оферта. Отделно и е трудно да се вземе нещо супер добро. Взема се това което е на сметка и има стойност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение

                            Чаках, и 2013 напазарих първото си жилище. Някой се бяха набалбукали на два пъти и половина по-голяма цена 2007-2008. Все още си изплащат ипотеките. А аз имам средства да взема второ скоро. Което пак ще бъде на оферта. Ако бях слушал повишителите, още нямаше да съм изплатил първия, които купих кеш, благодарение на добрия момент. Сега само се чака голямото мяу - евентуално след година две. И пак ще има атака.
                            Постъпил си добре. Купил си 2013, имаше спад и си влязъл когато е трябвало. И ако си имал кинтите е трябвало с още да влезеш. Защото не съм сигурен след мяуто след година-две дали ще докоснеш нивата на 2017 поне. По-скоро днешните, ама и тук леко се съмнявам.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              А защо трябва да продаваме въобще ?! Особено след като всички всъщност искаме да купуваме още и още :-)
                              Визирах "инвеститорите" с ипотеки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Naematel Разгледай мнение

                                Като са надути с 400% от 5 години дали имат да изпуснат до 30% инфлация едни 370% Който продал продал.
                                разбира се, че точно така ще стане.
                                ти за всеки случай гледай да не закъсняваш с наема, поне докато паднат с 370%..
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X