IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    хм. Същото ли е?
    Защото този плувен комплекс за който говоря, на скоро е получил финансиране и НЕ е построен още.

    "Започва строителството на нов спортен плувен комплекс в град Плевен. Инвестицията се финансира от Фонда за градско развитие на Северна България с кредит в размер на 6 000 000 лева, предоставен от „Банка ДСК“ АД и „Регионален фонд за градско развитие“ АД. Инвеститор е „ПК Инвиктус“ ООД - компания, в която участват плевенският предприемач Борислав Иванов и г-н Кирил Бъчваров, състезател и треньор по плуване, дългогодишен мениджър на местния плувен клуб „Инвиктус“.

    Заемните средства са част от финансовия инструмент Фонд за градско развитие Север, съфинансиран от Европейския фонд за регионално развитие чрез Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014-2020 г., Приоритетна ос 1 „Устойчиво и интегрирано градско развитие“ и предоставени с помощта на Фонд на фондовете.

    Проектът е първата частна инвестиция в спортна инфраструктура, подкрепена от Фонда за градско развитие, а строителният му бюджет възлиза на близо 7 млн. лева без ДДС. Спортният комплекс ще се изгради върху терен с площ от 4 401 кв. м., собственост на инвеститора, находящ се в гр. Плевен, ул. „Георги Кочев“ № 4."
    Не, аз говоря за Десизо-Мони. Виж го в тъсачката и сайт имат. Ако има друг който ще се строи още не знам.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение


      За това място бях чувал , че за да гостуваш ( ползваш басейни, заведение, кафе..) е трябвао да притежаваш членска карта, която не е била никак примамлива ценово за Плевенчани, та от управата са решили да махнат това изискване , чеее няма оборот.

      ПП: Хвърлих един поглед на менюто, по достъпни са от Лайф-а.
      Ще го посетя през сезона. Още не съм плащал там. Организаторите плащаха.
      Те си имат контингент. Лятото съм го пропуснал, но мой приятел е ходил, пълни се. Не знам дали издават членски карти. За фитнес маниаци и други дето ходят редовно може и да има полза. Аз ще ида 3 пъти и ще оставя по 300 лв и после догодина.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Да, там имах вече профи среща с Астра Зенека. Не бях ходил, но кувертчето за лятото е 50ятка. Десизо- Монни се казва. Уникален комплекс. И за каки става.
        хм. Същото ли е?
        Защото този плувен комплекс за който говоря, на скоро е получил финансиране и НЕ е построен още.

        "Започва строителството на нов спортен плувен комплекс в град Плевен. Инвестицията се финансира от Фонда за градско развитие на Северна България с кредит в размер на 6 000 000 лева, предоставен от „Банка ДСК“ АД и „Регионален фонд за градско развитие“ АД. Инвеститор е „ПК Инвиктус“ ООД - компания, в която участват плевенският предприемач Борислав Иванов и г-н Кирил Бъчваров, състезател и треньор по плуване, дългогодишен мениджър на местния плувен клуб „Инвиктус“.

        Заемните средства са част от финансовия инструмент Фонд за градско развитие Север, съфинансиран от Европейския фонд за регионално развитие чрез Оперативна програма „Региони в растеж“ 2014-2020 г., Приоритетна ос 1 „Устойчиво и интегрирано градско развитие“ и предоставени с помощта на Фонд на фондовете.

        Проектът е първата частна инвестиция в спортна инфраструктура, подкрепена от Фонда за градско развитие, а строителният му бюджет възлиза на близо 7 млн. лева без ДДС. Спортният комплекс ще се изгради върху терен с площ от 4 401 кв. м., собственост на инвеститора, находящ се в гр. Плевен, ул. „Георги Кочев“ № 4."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Наемите във Варна катастрофираха, май.


          [ATTACH=CONFIG]n3929371[/ATTACH]
          ХА ХА ХА ХА ХА ХА


          КАТАСТРОФА ПРИ НАЕМИТЕ -ОСВЕН ЧЕ СА НИСКИ ,ГИ ЯДЕ И ИНФЛАЦИЯТА

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Да, там имах вече профи среща с Астра Зенека. Не бях ходил, но кувертчето за лятото е 50ятка. Десизо- Монни се казва. Уникален комплекс. И за каки става.

            За това място бях чувал , че за да гостуваш ( ползваш басейни, заведение, кафе..) е трябвао да притежаваш членска карта, която не е била никак примамлива ценово за Плевенчани, та от управата са решили да махнат това изискване , чеее няма оборот.

            ПП: Хвърлих един поглед на менюто, по достъпни са от Лайф-а.
            Last edited by manyyy; 30.05.2022, 17:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Лев, видя ли за новия плувен комплекс в Плевен, над военна болница. 4 басейна, фитнес, спа.. у.а..
              Интересно че новия спортен министър е от Плевен, и това се случва сега
              Да, там имах вече профи среща с Астра Зенека. Не бях ходил, но кувертчето за лятото е 50ятка. Десизо- Монни се казва. Уникален комплекс. И за каки става.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Наемите във Варна катастрофираха, май.


                Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	72.8 КБ
ID:	3929371

                Коментар


                • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение

                  Чаках, и 2013 напазарих първото си жилище. Някой се бяха набалбукали на два пъти и половина по-голяма цена 2007-2008. Все още си изплащат ипотеките. А аз имам средства да взема второ скоро. Което пак ще бъде на оферта. Ако бях слушал повишителите, още нямаше да съм изплатил първия, които купих кеш, благодарение на добрия момент. Сега само се чака голямото мяу - евентуално след година две. И пак ще има атака.
                  Отлична сделка! Следващата година отново се заформя нещо такова, успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Мястото е на 10 мин от центъра с трамвай или автобус.

                    Общите части се оправят също. Обаче не е предпочитан квартал, но за 300-400 лв наем ще се намерят клиенти.

                    Това е работнически квартал и за това е ниско нивото, отделно и застаряващ.
                    Колега, в София и Центъра не е на 10 минути от Центъра . От Сухата река до Съдебната палата ще е 40-60 минути. Ако брокер Ви ги разправя тия неща за 10-те минути го накарайте да се качи с Вас на трамвая/ автобуса и се пазарете на Младежкия театър.

                    Коментар


                    • https://trud.bg/%D0%B8%D1%82%D0%BD-%...mveOAVkfr6dGoE
                      ИТН спира плана за еврото

                      И на лъжльовците им беше ясно, че 01.01.2024 е непостижима дата, но се надяваха, че няма да са на власт. ИТН спукаха балона...ще се окажат качествени тези хора!
                      Last edited by Laconic; 30.05.2022, 17:21.

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/po-sveta/453...yv-pyt-353095/

                        Делът на продавачите, намаляващи офертната си цена, и времето, нужно да се продаде жилище, обаче са се увеличили

                        Започваме да виждаме все повече и повече намаления на цените в имотните сайтове, което може би е ранен сигнал, че пазарът се забавя“.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          Защо долар? Какви са доводите ти?
                          Ние сме във валутен борд ,и сме закачени за еврото,ако обаче нещо стане с тази валута както виждаш в ЕС какъв пробит кораб е ,по клаузи може да се откачим от еврото и да изберем друга валута ,например долара .
                          Защо долар ли ?
                          Защото световната търговия и бизнес работи основно с долари .

                          Коментар


                          • https://www.standartnews.com/biznes/...te-494069.html

                            Айде честито ,като за начало скромно едни 1,50 % безрискови ,ама като за начало само ...
                            Лихвите тръгнаха нагоре. Първо по депозитите

                            От: Стандарт -
                            30 май, 2022
                            Копирано от standartnews.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Не слушат Купата, тези хора, ей ....
                              Я, кажете какъв ТВ да си купя за новата къща, че това ми е дерт сега
                              Тв-тата тепърва ще се развиват доста така че набутване за голяма цифра няма много смисъл.
                              Последният ми е с Андроид 10 китайски бранд, бърз процесор и памет / бързо вървят менютата/ и микрофонче на дистанционното за гласови команди.... Управлява се и с телефон и дисплей с добра визия от страни и достатъчно входове за закачане на външни неща....... Разликата от модел на същата марка от предната година който ми е в друга стая е огромна като усещане....бързина и т.н......
                              Гледах преди няколко месеца нови модели на Xiaomi имаше в Китай, но не знам дали са стигнали до тук. Оптимално цена / качество/ размер/ функции....
                              Самсунг и ЛГ дето са уж най у нас според мен не си заслужават парите поради различната операционна система, която в даден момент ще е пътник като много такива при мобилните телефони.... Не че не можеш Андроид бокс да им закачиш , ама висят кабели и т.н.....

                              Да не се объркаш пиша не за компютри , а за телевизори :-)
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.05.2022, 17:04.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение


                                Между другото да ти се изповядам, Песи - два имота отнесох ама в Плевен за две седмици, поредни сделки. Реших си битовите проблеми и за наем ще има.
                                Лев, видя ли за новия плувен комплекс в Плевен, над военна болница. 4 басейна, фитнес, спа.. у.а..
                                Интересно че новия спортен министър е от Плевен, и това се случва сега

                                Коментар

                                Working...
                                X