IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Да, ама при тебе налягането очевидно се е вдигнало.

    Голям Пауър си получил, голяма тяга си развил; щом чак халюцинации денем получаваш!

    Освен сутринта да си хапнал от радиоактивния бобец? Аз другояче не си го обяснявам...
    Ти нямаш и грам мозък в празната глава само бръмбари

    Коментар


    • Имаме вече не малко строителни фирми които имат проблеми с плащанията по поръчките си ,просто не им ги плащат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Аз имам малко по-друго мнение. Залагам на дирижирана рецесия, съчетана с крах на пазарите. Дали парите ще имат значение тогава, не знам.
        Това последното как си го представяш...не знам?
        Икономическите процеси са сложни, не са за всеки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Ти ще бъдеш обявен за спекулант в цените на горивата и ще бъдеш народен изедник.Внимавай какво си пожелаваш.
          за горвата съм се изказал ,няма как да щракате с пръсти до безкрай ,сядайте си на задниците ,това може да стане само с цени от 4 лева на дизел ако е нужно и по високи ,ей го колеги вече не идват с колите си на работа заради цените ,други се опитват да ходят на почивки с автобус защото горивото до морето е златно ,трети даже се чудят дали изобщо ще имат пари за почивка заради нараснали разходи по много пера .така че това е ..клякайте и си налягайте парцалите с харчовете

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            От мен няма да почнат защото моя комунизъм е доста по различен от онзи другия -Скандинавски модел и ако направи проучване дори сред младите 90% ще ме подкрепят
            Ти ще бъдеш обявен за спекулант в цените на горивата и ще бъдеш народен изедник.Внимавай какво си пожелаваш.

            Коментар


            • https://www.forbes.com/sites/jonatha...h=13fd6af33a9e

              Жилищният пазар „в свободно падане“ с падането на новото строителство – ето кога „нулирането“ може да охлади цените ОТ ФЕД !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Имам ,да не правя илюзии за цените каквито са били преди това ,но до 80 000 - 90 000 евро в зависимост от състоянието .
                Замислям се и за нов апанел,тези с лоджиите ,приятел на баща ми още отдавна строител е със завършен строителен техникум ми каза вземи един панел и си гледай живота и се оказа прав ,но вътрешен да е каза ,ей го нашия сметките са смешни ,над 170 лева тотал и за ток и за парно и за вода не сме имали ,понеже е вътрешен и радиатори сме пускали рядко ,от тръбите държи едни 20 градуса цялата зима
                Не мисли че всички зими ще са като миналата...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Кавръков, ако паднат цените, имаш ли таргет, на каква цена смяташ да купуваш, това, което искаше - ЕПК-то? Колко квадрата, колко пари на квадрат, обща цена?
                  Имам ,да не правя илюзии за цените каквито са били преди това ,но до 80 000 - 90 000 евро в зависимост от състоянието .
                  Замислям се и за нов апанел,тези с лоджиите ,приятел на баща ми още отдавна строител е със завършен строителен техникум ми каза вземи един панел и си гледай живота и се оказа прав ,но вътрешен да е каза ,ей го нашия сметките са смешни ,над 170 лева тотал и за ток и за парно и за вода не сме имали ,понеже е вътрешен и радиатори сме пускали рядко ,от тръбите държи едни 20 градуса цялата зима

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Перфектен анализ.
                    Перфектен.
                    Адмирации..
                    Няма ги ни Бонки,ни Купи,ами Лева и той се подаде на паниката,от страх купи съмнителни земи и имоти в Плевен,само и само да спасявал кеша,това се случи буквално преди месец някъде.
                    Бонка ,агресивно ме нападаше без причина(може би още тогава в знаела какво се случва),сега изчезна яко дим,бяха прокламации за еврото,как лихвите щели да са ниски,как и тази година нейната прогноза за още и още поскъпване била в ход,онзи банския инвеститор и той им лижеше подметките от умиление ,без капчица мисъл,вместо да се радва че ще купи и той...абе пълен смях,трагедия бих казал
                    Кавръков, ако паднат цените, имаш ли таргет, на каква цена смяташ да купуваш, това, което искаше - ЕПК-то? Колко квадрата, колко пари на квадрат, обща цена?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      фнимавай кво си пожелаваш че от теб комунистче ще почнат
                      От мен няма да почнат защото моя комунизъм е доста по различен от онзи другия -Скандинавски модел и ако направи проучване дори сред младите 90% ще ме подкрепят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        това няма да свърши добре
                        после ще измислят нещо и инфлацията ще избие тавана
                        трябва много внимателно да се следи и купува, когато е тихо, защото рано или късно пак ще пуснат принтерите
                        Аз имам малко по-друго мнение. Залагам на дирижирана рецесия, съчетана с крах на пазарите. Дали парите ще имат значение тогава, не знам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Превантивно да обесят всички русофили преди да е влезнала руската армия .
                          фнимавай кво си пожелаваш че от теб комунистче ще почнат
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Налягането започва да пада а ...
                            Да, ама при тебе налягането очевидно се е вдигнало.

                            Голям Пауър си получил, голяма тяга си развил; щом чак халюцинации денем получаваш!

                            Освен сутринта да си хапнал от радиоактивния бобец? Аз другояче не си го обяснявам...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Спри глупотевините за Революция.И спри с анализите.Казах ти какво иде.И тоя път ще сме от победената страна...Ще си мечтаем за мяуто на Бърто...Иде катастрофа...Знаеш ли какво се случва като ти намалят с 60% доставката на газ???Започват едни факсове от фирмата доставчик до потребителите моля ограничете потреблението до ....кубични метра на час.Налягането започва да пада а съоръженията имат защити от ниско налягане на газ и изгаснал факел...Следва затваряне на големи заводи от там голяма безработица глад и студ не къде да е а в Германия.И какво става с еврото????Европа е на ръба...на пропастта не знам дали вече не полетяхме в нея..Русия бавно и сигурно смила Запада в Украйна...После да се готвят Румъния и Полша.Там развръзката ще е много бърза щото на руснаците изобщо няма да им пука ни за население ни за градове...Влезе ли Руската армия в Букурещ нашият умнокрасивитет ще се насере...
                              Превантивно да обесят всички русофили преди да е влезнала руската армия .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ама София е СБОР на цялото население ,нали така ?
                                Така че тук няма смисъл да правим анализи.
                                Нали виждаш как моите виждания се осъзнават от всички .
                                Революцията Ви беше смешна ,сега самите Вие виждате че без нея няма ход !
                                Окопаването на тези продажници ,като тук не визирам цвят или партия няма как да се разбие без всеобхватна народна любов пред Парламента !
                                Спри глупотевините за Революция.И спри с анализите.Казах ти какво иде.И тоя път ще сме от победената страна...Ще си мечтаем за мяуто на Бърто...Иде катастрофа...Знаеш ли какво се случва като ти намалят с 60% доставката на газ???Започват едни факсове от фирмата доставчик до потребителите моля ограничете потреблението до ....кубични метра на час.Налягането започва да пада а съоръженията имат защити от ниско налягане на газ и изгаснал факел...Следва затваряне на големи заводи от там голяма безработица глад и студ не къде да е а в Германия.И какво става с еврото????Европа е на ръба...на пропастта не знам дали вече не полетяхме в нея..Русия бавно и сигурно смила Запада в Украйна...После да се готвят Румъния и Полша.Там развръзката ще е много бърза щото на руснаците изобщо няма да им пука ни за население ни за градове...Влезе ли Руската армия в Букурещ нашият умнокрасивитет ще се насере...

                                Коментар

                                Working...
                                X