IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Коя твърда валута? € или $, или£? При 15 % инфлация в САЩ и 8% в ЕЗ. Определено не ви слуша главата...
    Познанията ти са недостатъчни за да разбереш ситуацията...имотите се сриват при рецесия, но ще го разбереш по трудният начин!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      Не се обиждай сега, мога да чета и слушам, но това не ми пречи да имам и критично мислене и собствена преценка. Ако експертите бяха такива гурота и познаваха отдавна да са станали милиардери и да са се пенсионирали
      Аз няма от какво да се обиждам. Но пишеш не много сериозни неща.
      А експертността и забогатяването са различни неща. Едното не е измерител на другото в повечето случаи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Това вече сме го коментирали...имотите не са панацея! Спасението е твърда валута!
        Коя твърда валута? € или $, или£? При 15 % инфлация в САЩ и 8% в ЕЗ. Определено не ви слуша главата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Това вече сме го коментирали...имотите не са панацея! Спасението е твърда валута!
          Хъм, не съм икономист ама да си продам два имота за "твърда" валута и после да не мога да си купя един имот с нея ми се вижда доста "мека" нещо
          Не се заяждам ,но това не само не е правилно решение ,а много грешно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Мдам, за добри или за лоши пари не е важно, важното е, че са много по-малко от днес, а със сигурност и от утре Ако стане инфлационна спирала ще видим не имотен балон, а имотен дириджабъл
            Това вече сме го коментирали...имотите не са панацея! Спасението е твърда валута!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

              Ти си голяма работа, не ти е нужно да слушаш някого или да четеш нещо. Аз го написах на другите.
              Не се обиждай сега, мога да чета и слушам, но това не ми пречи да имам и критично мислене и собствена преценка. Ако експертите бяха такива гурота и познаваха отдавна да са станали милиардери и да са се пенсионирали
              Last edited by pepe1234; 01.06.2022, 12:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                Въй, това е заболяло. Ама, какво да се прави, да сме живи и здрави, както казва Криско
                точно така, да сме живи и здрави! пък и в неизмазани къщи на село хора живеят все пак.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Скъпа, ти си по-лошава от Купата. Защо така? С песимистчо вадите душите с памучна салфетка.
                  Не сме лоши ,нито аз, нито Купата и Песи . Дори напротив, споделяме какво правим и се опитваме да помогнем с опита който имаме. Не ни слушат сладурите обаче ,че дори и ни ругаят, а после плачат и пак ние сме им виновни Шашава работа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Той ги продаде за добри пари, единят бил доста за ремонт, а и двата са старо строителство.

                    А от 2021 г. пазарът е балонизиран и малко истеричен. И аз взех да се притеснявам от евентуална инфлационна спирала.
                    Мдам, за добри или за лоши пари не е важно, важното е, че са много по-малко от днес, а със сигурност и от утре Ако стане инфлационна спирала ще видим не имотен балон, а имотен дириджабъл

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Съжалявам, но определено много сглупи с мечтите си ,че може да се манипулира пазара на НИ през интернет. Това е такава глупост, че няма втора.
                      Отделно, той започна с тази мечта веднага след фалита на КТБ и началото на повишението на цените като мечтаеше ,че ще има вечен спад. Дори и след това виждайки какво става не намери или сили в себе си за да си признае грешката или достатъчно преценка за ситуацията за да си купи апартамент, а продължи. Кавръков, имаше куп възможности да купи на много по-ниски цени от днешните и ги пропиля. Хайде, не е искал да ни слуша какво му пишем ама защо трябваше да слуша някой, който не е на неговия хал и има жилище не разбрах.
                      Той, обаче не е най-зле от пишещите тук защото имаме и един "умник", който продаде през 2018 г. като беше напълно сигурен ,че това е върха при това не един ,а два апартамента за да печели от имоти. После ми пиши ,че за тях са виновни БНБ, ЕЦБ и папата, виновна е човешката алчност , нищо друго !
                      Скъпа, ти си по-лошава от Купата. Защо така? С песимистчо вадите душите с памучна салфетка.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Той, обаче не е най-зле от пишещите тук защото имаме и един "умник", който продаде през 2018 г. като беше напълно сигурен ,че това е върха при това не един ,а два апартамента за да печели от имоти. После ми пиши ,че за тях са виновни БНБ, ЕЦБ и папата, виновна е човешката алчност , нищо друго !
                        Въй, това е заболяло. Ама, какво да се прави, да сме живи и здрави, както казва Криско

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Съжалявам, но определено много сглупи с мечтите си ,че може да се манипулира пазара на НИ през интернет. Това е такава глупост, че няма втора.
                          Отделно, той започна с тази мечта веднага след фалита на КТБ и началото на повишението на цените като мечтаеше ,че ще има вечен спад. Дори и след това виждайки какво става не намери или сили в себе си за да си признае грешката или достатъчно преценка за ситуацията за да си купи апартамент, а продължи. Кавръков, имаше куп възможности да купи на много по-ниски цени от днешните и ги пропиля. Хайде, не е искал да ни слуша какво му пишем ама защо трябваше да слуша някой, който не е на неговия хал и има жилище не разбрах.
                          Той, обаче не е най-зле от пишещите тук защото имаме и един "умник", който продаде през 2018 г. като беше напълно сигурен ,че това е върха при това не един ,а два апартамента за да печели от имоти. После ми пиши ,че за тях са виновни БНБ, ЕЦБ и папата, виновна е човешката алчност , нищо друго !
                          Той ги продаде за добри пари, единят бил доста за ремонт, а и двата са старо строителство.

                          А от 2021 г. пазарът е балонизиран и малко истеричен. И аз взех да се притеснявам от евентуална инфлационна спирала.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Нищо не сглупил Кавркъков. Просто е повярвал че има закони и мандати в БНБ, ЕЦБ и т.н. А то се оказа че единствения мандат на централните банки е да надуват цените на жилищата.
                            Съжалявам, но определено много сглупи с мечтите си ,че може да се манипулира пазара на НИ през интернет. Това е такава глупост, че няма втора.
                            Отделно, той започна с тази мечта веднага след фалита на КТБ и началото на повишението на цените като мечтаеше ,че ще има вечен спад. Дори и след това виждайки какво става не намери или сили в себе си за да си признае грешката или достатъчно преценка за ситуацията за да си купи апартамент, а продължи. Кавръков, имаше куп възможности да купи на много по-ниски цени от днешните и ги пропиля. Хайде, не е искал да ни слуша какво му пишем ама защо трябваше да слуша някой, който не е на неговия хал и има жилище не разбрах.
                            Той, обаче не е най-зле от пишещите тук защото имаме и един "умник", който продаде през 2018 г. като беше напълно сигурен ,че това е върха при това не един ,а два апартамента за да печели от имоти. После ми пиши ,че за тях са виновни БНБ, ЕЦБ и папата, виновна е човешката алчност , нищо друго !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              той нямаше да се справи така блестящо и да проспи 3 кризи без помощта на неговия ментор. (МЯУ, ножици, ластици, дискаунти, отдръпване на вълни, Яху, тъмни прозорци, демографска катстрофа и тн..)
                              канарчета, хамстери, болтчета в немската машина.......

                              Наистина не го посъветва умно. Въпреки това аз харесвам и ценя Бертрам, готин и печен е.

                              Имам един приятел, много хубаво си е стегнал детската, модерно, с картини, със спалничка, с окачен таван, хубава мазилка. Има си и BMW. Като му се наложи, ползва и хотели. Така че има варианти,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Нищо не сглупил Кавркъков. Просто е повярвал че има закони и мандати в БНБ, ЕЦБ и т.н. А то се оказа че единствения мандат на централните банки е да надуват цените на жилищата.
                                Реално не е. Няма нищо по-вкусно от топлите мекички сутрин.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X