IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Аз казах на няколко пъти , че се опитвам да се върна в България. В момента няма смисъл. Ти като си голям патриот може поне да използваш главни букви като адресираш страната.

    Когато още работех в България имаше една ненормална лелка във Френското посолство, мадам Коломбел. Много ми напомняш на нея. Сигурно и други са ти го казвали. Шефа ми беше подал оплакване срешу нея и я пратиха в Албания. Ония много не подбират, и после се чу, че била доволна там. Ти мислил ли си да ходиш до Албания ?

    Какво да чета на поста на Дъри ? Дъри аз ли не съм разбрал , че си визирала мен ?
    Интересното е какво ще правиш като се върнеш тук ?
    Малка страна,малък пазар и на труд и на предлагане на възможности,малко фирми и изобщо вяло развитие на инвестиции и т.н.?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Тайтъл компании, о, рийли? Колко си куул. Прочети последния пост на dury . Успокой се и приеми, че ще си умреш като наемател-имигрант. Не е толкова страшно. Никой не ме е измамил, нито строител, нито инвеститор. За цените днес ще кажеш ли нещо, или Ше продължаваш да плюеш по държавата, което е единствената ти функция, на тебе и на останалите на..ни гастъри.
      Аз казах на няколко пъти , че се опитвам да се върна в България. В момента няма смисъл. Ти като си голям патриот може поне да използваш главни букви като адресираш страната.

      Когато още работех в България имаше една ненормална лелка във Френското посолство, мадам Коломбел. Много ми напомняш на нея. Сигурно и други са ти го казвали. Шефа ми беше подал оплакване срешу нея и я пратиха в Албания. Ония много не подбират, и после се чу, че била доволна там. Ти мислил ли си да ходиш до Албания ?

      Какво да чета на поста на Дъри ? Дъри аз ли не съм разбрал , че си визирала мен ?
      Last edited by segato; 08.07.2022, 10:06.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        За тежестите тук си има тайтъл компании. Какви точно тежести се проверяват в България? В цял свят сме известни с измамите с недвижими имоти Включително и измами от строители и инвеститори
        Тайтъл компании, о, рийли? Колко си куул. Прочети последния пост на dury . Успокой се и приеми, че ще си умреш като наемател-имигрант. Не е толкова страшно. Никой не ме е измамил, нито строител, нито инвеститор. За цените днес ще кажеш ли нещо, или Ше продължаваш да плюеш по държавата, което е единствената ти функция, на тебе и на останалите на..ни гастъри.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          https://www.investor.bg/sviat/527/a/...adenie-355785/

          Японците решават проблемите бързо и ефективно,сега ако оправят и Курода,шефа на Японската Централна банка ги признавам
          Да точно в Япония бяха избили централните банкиери по едно време и даже служеха за пример какво се случва при безотговорна монетарна политка. Ама това са били други времена когато е имало журнализъм и отговорността за инфлацията е падала на тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Ше види, като има удостоверение за тежести. Чувал ли си за такова понятие, или наистина никога не си минавал сделка.
            Ма ти оШе малко ше искаш достъп до банковите сметки на хората, у америка тъй ли прайти .
            връшай се в бг, ше те направим шеф на данс и ше изчезне корупцията само като те види
            За тежестите тук си има тайтъл компании. Какви точно тежести се проверяват в България? В цял свят сме известни с измамите с недвижими имоти Включително и измами от строители и инвеститори

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Мосю Segato,
              Какви са тези приказки сега, как може така да говорите?

              Кака Дъри е истински начурал брокер-джедай 2-ри дан (с полож. перспектива), който благодарение на широкия си набор от мантри с лекота разсича мрака в неосветеното люлинско междублоково пространство като с лазАрен ятаган!

              п.п.
              Можеш да пробваш и с тоя сайт /ако успееш да се оправиш с филтрите/!
              https://infostat.nsi.bg/infostat/pag...le.jsf?x_2=273
              Ох, Джулиас, защо сваляш толкова много нивото си ? Знам ,че в България, много се завижда и най-лесния начин да очерниш един човек е да си измислиш нещо за него, но повярвай ми никак не ти отива на претенцията която имаш за себе си ! За пореден път пиша ,а в случая лично за теб, не, не съм брокер на НИ и нямам нищо общо с Люлин или с джедайското съсловия Разбирам ,че не ме харесваш защото съм се справила много по-добре от теб до сега с покупките на имоти ,но не е необходимо да си измисляш небивалици за мен. Не съм виновна аз ,че имотите през годините в дълъг период от време винаги поскъпват или ,че банките в момента дават ниски пет годишни фиксирани лихви по ипотечните кредити ,нали ?
              Бъди жив и здрав и гледай малко по-ведро на живота

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                Ше види, като има удостоверение за тежести. Чувал ли си за такова понятие, или наистина никога не си минавал сделка.
                Ма ти оШе малко ше искаш достъп до банковите сметки на хората, у америка тъй ли прайти .
                връшай се в бг, ше те направим шеф на данс и ше изчезне корупцията само като те види
                нищо да види в този документ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Ше бъде и по-сигурно за купувача , зашото ше види , историят на имота , колко пъти е продаван , на какви цени ... що го няма бе ? Тази информация е достъпна , просто е направено така , че да не може да се консолидира.
                  Ше види, като има удостоверение за тежести. Чувал ли си за такова понятие, или наистина никога не си минавал сделка.
                  Ма ти оШе малко ше искаш достъп до банковите сметки на хората, у америка тъй ли прайти .
                  връшай се в бг, ше те направим шеф на данс и ше изчезне корупцията само като те види
                  Last edited by Meandmyself; 08.07.2022, 08:57.

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/sviat/527/a/...adenie-355785/

                    Японците решават проблемите бързо и ефективно,сега ако оправят и Курода,шефа на Японската Централна банка ги признавам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Аз искам да намеря БГ сайта в който пише кой е купил апартамента на 5тия етаж в едикой вход, блок, и т.н. Толкова е лесно да се направи. Ше изчезнат и имотните измамници ше лъснат и политиците с по 50 апартамента, ше се видят и реалните цени. Всеки данъчен може да отиде и да види Бойко ( който и да е от Боийковците) колко имота има, кога и за колко ги е купил. Може да се рънват справки за имотите на семейството и т.н. Ше бъде и по-сигурно за купувача , зашото ше види , историят на имота , колко пъти е продаван , на какви цени ... що го няма бе ? Тази информация е достъпна , просто е направено така , че да не може да се консолидира.
                      Има електронен имотен регистър, както и електронна кадастрална карта. За по детайлна информация, може да попиташ някоя възрастна госпожа от входа. Обикновенно във всеки вход има по една такава, общителна и любезна, която е наясно с цялата история на съкооператорите, както и с тяхното ежедневие. Даже ще ти разкаже и за апартаментите на роднините на собственика, което по принцип, поне в Европа е без значение, когато закупуваш имот. Имотите на на брата на баба Пена са без значение, когато купувам нивата на баба Пена. Какво притежава нейния брат, може да не знае и самата баба Пена, и така трябва да бъде...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Хаха, не бе, човек Нали ти гледаш исторически данни, а това е архива до 2015.
                        (въпреки, че има секции с данни и до 2021 включително)
                        Актуалните данни иначе са на сайта на НСИ.
                        Хайде, лека.
                        Аз искам да намеря БГ сайта в който пише кой е купил апартамента на 5тия етаж в едикой вход, блок, и т.н. Толкова е лесно да се направи. Ше изчезнат и имотните измамници ше лъснат и политиците с по 50 апартамента, ше се видят и реалните цени. Всеки данъчен може да отиде и да види Бойко ( който и да е от Боийковците) колко имота има, кога и за колко ги е купил. Може да се рънват справки за имотите на семейството и т.н. Ше бъде и по-сигурно за купувача , зашото ше види , историят на имота , колко пъти е продаван , на какви цени ... що го няма бе ? Тази информация е достъпна , просто е направено така , че да не може да се консолидира.

                        Коментар


                        • Хаха, не бе, човек Нали ти гледаш исторически данни, а това е архива до 2015.
                          (въпреки, че има секции с данни и до 2021 включително)
                          Актуалните данни иначе са на сайта на НСИ.
                          Хайде, лека.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                            Днес пак сте разнищили световната финансова система. А някой от тук присъстващите произведе ли продукт за поне 5 лв., за да допринесе с нещо в борбата с инфлация, глад и недоимък?
                            Не,днес цял ден гледам предателите на бъгарския народ мутри в бели якички, корумпетата от ВСС инсталирали и Каскета и държащи го на мястото му, с цел да мога когато ги видя на улицата да мога да ги разпозная и да ги заплюя публично, като престъпници спрямо собствения си народ.... днес 16 човека от гласуващи 18 оправдаха главния прокурор. Господ да им го върне десеторно....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://m.dnevnik.bg/sviat/voinata_v..._ukraina_neka/

                              Путин открито призовава Запада към война !!!
                              Неправилно четеш, гнома жално приплаква че пак никой не го разбира
                              И целия зор беше, за да затвори Рашастан по модела на Северна Корея, че да може да управлява още малко. Ми така кажи бре, и без това почти 10млн рушняци вече избягаха - ще избягат още толкова, па си тънете в мръсотията на 19ти век, крепостни ватници!
                              Светът вече го сдъвка и изплю, той това не може да преглътне в момента

                              Коментар


                              • https://m.dnevnik.bg/sviat/voinata_v..._ukraina_neka/

                                Путин открито призовава Запада към война !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X