IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако предвиждате меко кацане, това е в противоречие с десетилетия на историята“, каза 68-годишният Дръкенмилър, който управляваше пари за милиардера Джордж Сорос повече от десетилетие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Ти си тук от дълго време и знаеш, че някой от тях са реални хора,

      Мен повече ме интересува другия отбор......Джони, Синбад, Заплатката.......които отделяха много време и пишеха дълги постове, понякога измислици.
      Тези не ги знам .
      Джонито е пич и знае много,в него е инвестирано ужасно много време и пари което в настоящия етап се връща .
      Затова имаше сблъсък,защото българина не обича знаещите и можещите .
      Джонито може само да си има едно или две деца по някое време и е готов .

      Това е .

      Коментар


      • Дo 12 мeceцa нaй-вepoятнo щe зaпoчнe peцecия. Явлeниeтo щe ce пoяви пъpвo в Cъeдинeнитe щaти, cлeд тoвa и в Eвpoпeйcĸия cъюз. Toвa пpoгнoзиpa Cтoян Πaнчeв, cъocнoвaтeл нa Eĸcпepтния ĸлyб зa иĸoнoмиĸa и пoлитиĸa пpeд БHP. Πo дyмитe мy cлeдвaщoтo дeceтилeтиe щe e c виcoĸa инфлaция. "Πpeдcтoят тpyдни гoдини зa cвeтoвнaтa иĸoнoмиĸa", ĸoмeнтиpa тoй. Πo дyмитe мy peшeниeтo e в cĸъceнитe вepиги зa дocтaвĸи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Тези хора видяхме че се изпариха като ланския сняг .,...една купчина никове



          Ами онзи брокер ?
          Мавриков,имаше и брокер ...той се точеше на украинците за сделки за милиони ....
          Ти си тук от дълго време и знаеш, че някой от тях са реални хора,

          Мен повече ме интересува другия отбор......Джони, Синбад, Заплатката.......които отделяха много време и пишеха дълги постове, понякога измислици.
          Last edited by X_Y; 15.06.2022, 15:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Да ви прави впечатление какво става в момента на крипто-пазара?
            - биткойнът се движи около дъното от 12.2020 г.
            - повечето нови играчи вече са на загуба!
            - миньорите на биткойн са под натиск заради високите енергийни разходи.
            - вече се следят за признаци на капитулация сред компаниите!
            Същото го чакайте /след няколко месеца/ и на другите пазари.

            п.п.
            За това говоря от края на февруари:
            https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...o-osven-dolara
            Къде е сега правоприемника на баба Ванга и Слава Севрюкова да ни каже пак за долара?
            Тези хора видяхме че се изпариха като ланския сняг .,...една купчина никове



            Ами онзи брокер ?
            Мавриков,имаше и брокер ...той се точеше на украинците за сделки за милиони ....
            Last edited by X_Y; 15.06.2022, 15:11.

            Коментар


            • Да ви прави впечатление какво става в момента на крипто-пазара?
              - биткойнът се движи около дъното от 12.2020 г.
              - повечето нови играчи вече са на загуба!
              - миньорите на биткойн са под натиск заради високите енергийни разходи.
              - вече се следят за признаци на капитулация сред компаниите!
              Същото го чакайте /след няколко месеца/ и на другите пазари.

              п.п.
              За това говоря от края на февруари:
              https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...o-osven-dolara
              Къде е сега правоприемника на баба Ванга и Слава Севрюкова да ни каже пак за долара?

              Коментар


              • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...ez-mai-354160/

                Да питам маняците да печелят от имот тука как смятат да бият инфлацията дори? И какви ще са лихвите още тая година за ипотеки, че да се оправдае купуването на имот с цел инвестиция?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]temp_20910_1655285677375_824[/ATTACH]
                  В щатите вече правят дискаунти по 30%

                  от 1.99 млн на 1.19. Какво му плащаш
                  Продаваш един маломерен до Докторски и даже ти остават пари. Ама насън

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/po-sveta/453...onkong-354159/
                    Ръстът на лихвите по ипотеките охлажда имотните пазари в Нова Зеландия и Хонконг

                    Икономисти очакват спадове на цените на жилищата във Великобритания, Австралия, Канада, Швеция, Норвегия и Нова

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
                      [ATTACH=CONFIG]temp_20910_1655285677375_824[/ATTACH]
                      В щатите вече правят дискаунти по 30%

                      от 1.99 млн на 1.19. Какво му плащаш
                      Една американска заплата квадрата ,при нас са 2 български заплати квадрата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        О не , не го искам. Но при 70% инфлация и 100% ръст на цените на имотите ако ограничат наемите до 25% и там ще се появят доста тъмни прозорци.
                        Нали разбираш, че отдаването под наем не е социална дейност ? Въпреки това последните 2 години не съм вдигал наем, ще го вдигам само за нови..., но ако има още 20-30% инфлация няма да имам избор....олиото в магазина ми е са пари на нова цена....Обмислям за новите да има годишна актуализация както при мобилните оператори. Да си знаят....

                        ПП Имам съсед който отдава под наем имоти в Дубай. На всички им е вдигнал наема на нова година....
                        Гоце Делчев ми е Дубай на мен

                        Коментар



                        • В щатите вече правят дискаунти по 30%

                          от 1.99 млн на 1.19. Какво му плащаш
                          Last edited by Demertsel; 15.06.2022, 13:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Точно така е било Евго. Бедни, голи и боси, но поне моите не са били гладни никога, и като имаш предвид че дядовците им се си заминали в Балканските войни, но деца са имали достатъчно.
                            Сега нищо... объркани ценности. Уви трябваха ми доста години да осмисля някой неща от плявата и ако жена ми не беше минала 40-те щяхме още 1-2 да направим....
                            Аз с 3 също бих искал още 1-2, ама вече е късно Един ден излитат, при тебе поне ще е бая късно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ердоган ти праща поздрави с послание за наемите в Гоце Делчев -ХА ХА ХА -Песимисте ,желаеш Турски сценарии ,получаваш такъв веднага

                              https://www.capital.bg/politika_i_ik...to_na_naemite/
                              Турция въвежда таван от 25% за увеличението на наемите

                              Мярката ще важи до юли 2023 г.
                              О не , не го искам. Но при 70% инфлация и 100% ръст на цените на имотите ако ограничат наемите до 25% и там ще се появят доста тъмни прозорци.
                              Нали разбираш, че отдаването под наем не е социална дейност ? Въпреки това последните 2 години не съм вдигал наем, ще го вдигам само за нови..., но ако има още 20-30% инфлация няма да имам избор....олиото в магазина ми е са пари на нова цена....Обмислям за новите да има годишна актуализация както при мобилните оператори. Да си знаят....

                              ПП Имам съсед който отдава под наем имоти в Дубай. На всички им е вдигнал наема на нова година....
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 15.06.2022, 13:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                +100

                                Едната ми баба са били 5 деца, а другата 6. От едно село. Били беднички, едвам са ги изхранвали, обаче са станали хора всичките. Вече няма живи от тях, имаше преди 10г. 4 от децата са се устроили в София. Един наполеон 20 франка стигал за прехраната на едно семейство за 1 месец преди 100 г. Те обаче си произвеждали повечето неща и изобщо не са разполагали с наполеони. Едната ми баба беше много трудолюбива и имаше много етнографски неща, правени и купувани от нея (свидетелство, че момата е лична),




                                Поздрави
                                Точно така е било Евго. Бедни, голи и боси, но поне моите не са били гладни никога, и като имаш предвид че дядовците им се си заминали в Балканските войни, но деца са имали достатъчно.
                                Сега нищо... объркани ценности. Уви трябваха ми доста години да осмисля някой неща от плявата и ако жена ми не беше минала 40-те щяхме още 1-2 да направим....
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 15.06.2022, 13:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X