IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Е да де според тези линкове България / а не София/ е над средното за Европа .
    A person working in Bulgaria typically earns around 3,300 BGN per month
    Както написах и ще повторя мъка Крети и 1 линк като хората не можеш да пуснеш :-). Най-добре виж ко става с хана и помисли как без газ ще топлиш стаите .... Уупс ама то не пускаше парното и като имаше газ :-)
    Скъпи ми Папурко, явно от Левислава си окьоравял и не виждаш собственото си сравнение на София и Атина - поради което получи отговор точно за тия два града

    ПП: че си безнадеждно изостанал не е новина, топля се на климатици - тук зима общо взето няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Като кажеш коя е агенцията знаеш ли колко човека във форума ще направиш щастливи ? :-)
      Иначе , ако наистина имаш някакви лични данни за някой , които си получил НЕ от човека е тъпо и не виждам смисъл от това. Аз поне никога не бих ровил кой къде какво..... Ако той самият иска да сподели сам нещо добре. Ето например Левчо ми е казвал какво прави и аз съм му казал също в коя агенция съм съответно :-)
      Споко,в днешно време знаеш достъпа до информация е лесен,стига да искаш знаеш всичко,но важното е за какво я използваш тая информация,аз съм си такъв обичам да ровя,част от характера ми е ,но спазвам високо ниво на хигиена,за разлика от други форумни участници.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Знам, че си зле с четенето и смятането - та ти дадох готови линкове Е, въпреки това ти пак се осра, та и питаш защо ти намеквам за външния кенеф у вас...
        Е да де според тези линкове България / а не София/ е над средното за Европа .
        A person working in Bulgaria typically earns around 3,300 BGN per month
        Както написах и ще повторя мъка Крети и 1 линк като хората не можеш да пуснеш :-). Най-добре виж ко става с хана и помисли как без газ ще топлиш стаите .... Уупс ама то не пускаше парното и като имаше газ :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Крети много си зле :-)

          http://www.salaryexplorer.com/salary...c=33&loctype=1
          Знам, че си зле с четенето и смятането - та ти дадох готови линкове Е, въпреки това ти пак се осра, та и питаш защо ти намеквам за външния кенеф у вас...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Дали ?
            По-добре да е така.
            Другото не е нормално....:-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              За разлика от диванен интернет херой като теб аз съм пообиколил и наживо

              Ей тук човек може да схване разликата в стандарта и що е то медиана.
              http://www.salaryexplorer.com/salary...1006&loctype=3

              http://www.salaryexplorer.com/salary...=293&loctype=3
              Крети много си зле :-)

              http://www.salaryexplorer.com/salary...c=33&loctype=1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                Продължава да те блъфира, както всичко досега
                Дали ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Много по-евтино....

                  Consumer Prices in Sofia are 21.53% lower than in Athens (without rent)Consumer Prices Including Rent in Sofia are 21.16% lower than in AthensRent Prices in Sofia are 19.77% lower than in AthensRestaurant Prices in Sofia are 25.75% lower than in AthensGroceries Prices in Sofia are 16.01% lower than in AthensLocal Purchasing Power in Sofia is 33.04% higher than in Athens
                  За разлика от диванен интернет херой като теб аз съм пообиколил и наживо

                  Ей тук човек може да схване разликата в стандарта и що е то медиана.
                  http://www.salaryexplorer.com/salary...1006&loctype=3

                  http://www.salaryexplorer.com/salary...=293&loctype=3

                  Last edited by redcretin; 24.06.2022, 20:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Като кажеш коя е агенцията знаеш ли колко човека във форума ще направиш щастливи ? :-)
                    Иначе , ако наистина имаш някакви лични данни за някой , които си получил НЕ от човека е тъпо и не виждам смисъл от това. Аз поне никога не бих ровил кой къде какво..... Ако той самият иска да сподели сам нещо добре. Ето например Левчо ми е казвал какво прави и аз съм му казал също в коя агенция съм съответно :-)
                    Продължава да те блъфира, както всичко досега

                    Коментар


                    • [QUOTE=Legal;n3939032]



                      ​​​​​​Сега в момента, дори и на 2500-2800 лв за декар се мръщят. /QUOTE]

                      Абе вие мокет или балатум ли купувате? ТОВА Е ЗЕМЯ !!!!

                      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Виж сега аз съм се доказал че пазя лични данни,иначе реално разполагам с всичко за Вас.
                        Имена,адреси дори,доста неща ,но това няма значение,остава си за мен
                        Като кажеш коя е агенцията знаеш ли колко човека във форума ще направиш щастливи ? :-)
                        Иначе , ако наистина имаш някакви лични данни за някой , които си получил НЕ от човека е тъпо и не виждам смисъл от това. Аз поне никога не бих ровил кой къде какво..... Ако той самият иска да сподели сам нещо добре. Ето например Левчо ми е казвал какво прави и аз съм му казал също в коя агенция съм съответно :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Айде кажи сега за коя брокерска агенция работя щом знаеш :-))))
                          Виж сега аз съм се доказал че пазя лични данни,иначе реално разполагам с всичко за Вас.
                          Имена,адреси дори,доста неща ,но това няма значение,остава си за мен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                            Знам, че решат ли ще ме намерят
                            Понякога, може да е за хубаво

                            Спомням си, когато започнахме да изкупуваме земеделска земя в Каблешково, (за съжаление за клиенти, а не за мен), та, като им звънях, 1 от 20 човека, беше отзивчив. Нормално.

                            След като размисляха, сами звъняха, дори водеха родители или познати, които също имат парцелли в землището.

                            Това е от преди 1,5 г.

                            ​​​​​​Сега в момента, дори и на 2500-2800 лв за декар се мръщят. Същият инвеститор иска да окрупнява закупеното, но вече става трудно .

                            Става въпрос за земеделска земя, над 7 категория нива, като търсим парцел минимум 40-50 дка !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Аз не съм бил поканен,иначе всички ги знам от форума,заедно с рожденните дати и булстатите на бизнесите им даже
                              Айде кажи сега за коя брокерска агенция работя щом знаеш :-))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Хахаха, и какво ще ти помогне това да разбереш коя съм ? Никога не съм се крила, дори дълго време името ми беше написано и в този форум в профила ми и беше видимо от всички. Изглежда си забравил, че дори ви бях определила среща на един 22.09. и отидох, но нямаше никой от всички които се биехте в гърдите ,че сте много смели ,а един сладур дори избяга в Сингапур след това
                                Аз не съм бил поканен,иначе всички ги знам от форума,заедно с рожденните дати и булстатите на бизнесите им даже

                                Коментар

                                Working...
                                X