IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Къде и как ще монтираш 4 външни тела? Стана на 13 год и си бачка без грижи.
    стени НЯМАШ в твойта къща/апарт. Аз мога 50 външни тела да сложа (имам сал 2).
    Мултисплит не бих си сложил НИКОГА, пари да ми дават. 10 пъти по добре подово со вОда и НЕ Е ПО СКЪПО
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
      Нямат ли нагреватели? Моята има 6кв нагреватели в хидробокса точно за авариен режим, пък струва половината на сплит за 13к който да ми духа в носа докато спя. Ама те и Дайкин не са много стока за помпи, поне мен ме съветваха да ги избягвам.
      Тук май доста народ е комплексиран да каже колко К-та е дал за нещо. Не визирам теб, но май и ти си изпадал в такива крайности преди.
      зависи какво се повреди - в моят случай беше по-сериозна повреда ( платка на външното тяло, която я чаках от Белгия 1м)
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Тоест 13к струват само климатиците. А тук някой говореше как за 15к се довършвал и обзавеждал цял апартамент....
        Аз лично съм ремонтирал и обзавеждал маломерен тристаен за 22К (с работата), преди старта на инфлацията. Около 2020-та
        Апартамента е с цел отдаване под наем, ест.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          готина системка е, но аз лично бих си взел отделни климатици, за да може ако се повреди един да може да компенсирам с другите

          пиша го на база собствен опит с термопомпа дайкин. - много добра машина, но повреди ли се - докато не се ремонтира стоиш на студено (в моя случай по-малкото зло, че беше лято - само се къпеш със студена вода)
          Нямат ли нагреватели? Моята има 6кв нагреватели в хидробокса точно за авариен режим, пък струва половината на сплит за 13к който да ми духа в носа докато спя. Ама те и Дайкин не са много стока за помпи, поне мен ме съветваха да ги избягвам.

          Тук май доста народ е комплексиран да каже колко К-та е дал за нещо. Не визирам теб, но май и ти си изпадал в такива крайности преди.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Хубу де, звънни в дайкин и питай колко струва доставка и мотаж на мултисплит с 4 тела!
            Толкова пари струва мултисплит с двойно повече тела от по-качествена марка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Объркал си се? С колко ти вдигнаха заплата и пенсията? Ще покриеш ли загубите от истерическия парк или ще трябва още доста години да правиш ремонти на сульо и пульо?
              Правя ремонти само на себе си. И не съв голям инвеститор в биткон като теб или в парка като smartinvest

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                готина системка е, но аз лично бих си взел отделни климатици, за да може ако се повреди един да може да компенсирам с другите

                пиша го на база собствен опит с термопомпа дайкин. - много добра машина, но повреди ли се - докато не се ремонтира стоиш на студено (в моя случай по-малкото зло, че беше лято - само се къпеш със студена вода)
                Къде и как ще монтираш 4 външни тела? Стана на 13 год и си бачка без грижи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                  Пишеш големи майтапи.
                  Хубу де, звънни в дайкин и питай колко струва доставка и мотаж на мултисплит с 4 тела!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Говорим за мултиспит с 4 тела
                    готина системка е, но аз лично бих си взел отделни климатици, за да може ако се повреди един да може да компенсирам с другите

                    пиша го на база собствен опит с термопомпа дайкин. - много добра машина, но повреди ли се - докато не се ремонтира стоиш на студено (в моя случай по-малкото зло, че беше лято - само се къпеш със студена вода)
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Говорим за мултиспит с 4 тела
                      Много ми се струва ,това е огромна сума за климатици ,до 5-6 000 лева разбирам ,айде 8 000 ,9 000 даже но 13 000

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Тоест 13к струват само климатиците. А тук някой говореше как за 15к се довършвал и обзавеждал цял апартамент....
                        Как 15к? То толкоз струват само хубави интериорни врати с дръжки (850 лв бр.)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          За 5 к няма нищо! Към 13к струва мултисплит с 4 тела на дайкин. С бойлер 100 л на стибел елтрон си е ок.
                          Пишеш големи майтапи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            13 хиляди е голямо число в технополис са по 1600 lv

                            https://www.technopolis.bg/bg/Invert...XC35C/p/652296
                            Говорим за мултиспит с 4 тела

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Тоест 13к струват само климатиците. А тук някой говореше как за 15к се довършвал и обзавеждал цял апартамент....
                              Сега един потребителски за 20К в лева / 10 години и вноска около 200 лв на месец щяха да лепнат на бенчмарка като д*пе на цукало, но ФЕД не мисли така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                За 5 к няма нищо! Към 13к струва мултисплит с 4 тела на дайкин. С бойлер 100 л на стибел елтрон си е ок.
                                Тоест 13к струват само климатиците. А тук някой говореше как за 15к се довършвал и обзавеждал цял апартамент....

                                Коментар

                                Working...
                                X