IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Ти тези боклуци в Пуевен броиш ли ги за апарти изобщо? Имаш само 1 имот като хората, останалото е със стойност кръгла нула.
    Това ти не харесвам, инак си умно момче. Приказваш ангро. По принцип и под общ знаменател. Дедо ти не купува ей така. Само това запомни.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Хахаха, е нали Купата, това ви пише 2029 г ,а вие му се сърдите
      Да. И дъно от 5К€ в София. Идеално дъно за тарикати.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Да беше постъпил като мен. От 2014 досега 5 апарта и един гараж-магазин заковах. И никъв DAX. Но виж на американски индекси е малко по-добре, нищо че падат в момента. Тук както каза икономистът Радев се пипа дългосрочно. Та във фондове и индекси положих вече около 90К€. И не пипам.
        Ти тези боклуци в Пуевен броиш ли ги за апарти изобщо? Имаш само 1 имот като хората, останалото е със стойност кръгла нула.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Ами не, не е със задна дата, защото моите прогнози стоят в тази тема от 5 години. Сега просто се изпълняват. На теб преди 2 години ти казах да си купиш апартамент, даже ти честитих като излъга че си взел. И за Dax ти казах да продаваш.
          Да беше постъпил като мен. От 2014 досега 5 апарта и един гараж-магазин заковах. И никъв DAX. Но виж на американски индекси е малко по-добре, нищо че падат в момента. Тук както каза икономистът Радев се пипа дългосрочно. Та във фондове и индекси положих вече около 90К€. И не пипам.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Ами не, не е със задна дата, защото моите прогнози стоят в тази тема от 5 години. Сега просто се изпълняват. На теб преди 2 години ти казах да си купиш апартамент, даже ти честитих като излъга че си взел. И за Dax ти казах да продаваш.
            Ок, да речем че си познала. Да видим след 5 години нещата как ще изглеждат.

            За покупката - аз даже пуснах снимка от нотариалния акт тук за кратко време, само че кой да чете....
            А DAX ще купувам още и още, хахаха. Имот в София максимум на 1500 Евро, никога на 4500 колкото им искат в момента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Твоята гледна точка е също със задна дата.
              Прошляците с ипотеки, които злорадстваха последните няколко години и на които другите им плащаха кофторите, ще бъдат най-рано обезглавените. Ще бъде адски кеф да гледам разни сополиви семейства, които" злата банка оставила без дом" - за такива малоумници най-малко ми е жал.
              Аз мисля, че бездетните и безимотни мигранти са в по-лоша позиция. Хем занулени, хем сами като кучета, егати безполезното съществуване.
              Излъгал че е купил ли, хахахаха, това не го знаех!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Твоята гледна точка е също със задна дата.
                Непродалите наследствените кофтори също така ще се вайкат след 3-4 години защо не са продали на набалончени цени. А теглилите кредити направо ще трябва да скачат от балкона - хем купеният боклук струва само половината, хем лихвите двойни, хем доходите не стигат за домати, камо ли за ипотека...

                Всяка една природна аномалия (каквато бяха ръстът на имотите и ниските лихви) в даден момент се компенсира и отново се стига до равновесие. Прошляците с ипотеки, които злорадстваха последните няколко години и на които другите им плащаха кофторите, ще бъдат най-рано обезглавените. Ще бъде адски кеф да гледам разни сополиви семейства, които" злата банка оставила без дом" - за такива малоумници най-малко ми е жал.
                Ами не, не е със задна дата, защото моите прогнози стоят в тази тема от 5 години. Сега просто се изпълняват. На теб преди 2 години ти казах да си купиш апартамент, даже ти честитих като излъга че си взел. И за Dax ти казах да продаваш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3959074[/ATTACH]


                  Бонбонке спец. поздраФ за тебе:
                  Недей така, че ще се пукне от злоба, хахаха. Бонка е ангел-пазителят на ипотекарите, за нея успелите хора, които нямат нужда от услугите и като кредитен посредник и брокер са трън в окото, защото и подбиват пазара и не са глупави да плащат комисионни за лъжите и.

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	btc10.jpg
Views:	1
Size:	34.4 КБ
ID:	3959074

                    Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Недостижими са "инвеститорите" със задна дата. Те винаги "улучват" тренда... ама следварително. Ще им се да са в битхуйни от 5-6 години, но фактите показват, че са се набутали преди година и половина. Вероятно след като са продали наследствено жилище. 100К в битхуйни вече са наполовина, а ако не беше продал апартамента сега щеше да струва 120К.
                    Бонбонке спец. поздраФ за тебе:

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Недостижими са "инвеститорите" със задна дата. Те винаги "улучват" тренда... ама следварително. Ще им се да са в битхуйни от 5-6 години, но фактите показват, че са се набутали преди година и половина. Вероятно след като са продали наследствено жилище. 100К в битхуйни вече са наполовина, а ако не беше продал апартамента сега щеше да струва 120К.
                      Твоята гледна точка е също със задна дата.
                      Непродалите наследствените кофтори също така ще се вайкат след 3-4 години защо не са продали на набалончени цени. А теглилите кредити направо ще трябва да скачат от балкона - хем купеният боклук струва само половината, хем лихвите двойни, хем доходите не стигат за домати, камо ли за ипотека...

                      Всяка една природна аномалия (каквато бяха ръстът на имотите и ниските лихви) в даден момент се компенсира и отново се стига до равновесие. Прошляците с ипотеки, които злорадстваха последните няколко години и на които другите им плащаха кофторите, ще бъдат най-рано обезглавените. Ще бъде адски кеф да гледам разни сополиви семейства, които" злата банка оставила без дом" - за такива малоумници най-малко ми е жал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                        Никога не бих отишъл да живея на такова място, есте или Плаза. Събрани снобари, парвенюта, мошеници и хвалипръцковци. По-добре в Младост.
                        Мани ги тез сиромашки квартали. Преди 12 год бях в Люлин. Започнах да изкарвам пари. Отидох от автоизложеноето и изкарах чисто нова кола - среден клас, беше хит тогава. Паркирах я зад блока и целия блок се събра. Всички съседи започнаха да ме гледат подозрително, сякаш Бил Гейтс е дошъл. Някои бяха охранители и започнаха да ми предлагат и охрана. Почти не се виждаха такива кои из квартала, но интересно, че никой не я пипна. Ще биеш на очи там.
                        Last edited by better; 24.08.2022, 12:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Недостижими са "инвеститорите" със задна дата. Те винаги "улучват" тренда... ама следварително. Ще им се да са в битхуйни от 5-6 години, но фактите показват, че са се набутали преди година и половина. Вероятно след като са продали наследствено жилище. 100К в битхуйни вече са наполовина, а ако не беше продал апартамента сега щеше да струва 120К.
                          Хахахах, аз на теб ли да вЕрвам или на джобчето си? Аз цяло лято си барам куртаците на басейна. Ти? Кво ти е работното време?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Силистра, щом имаш бол пара иди до семинарията, там строяха братя Диневи. На картинка продаваха на 3000 евра преди 2-3 год. Сега може би са на 5к, ама си баш на центъра. Кът шъ е гарга да е рошава.
                            Никога не бих отишъл да живея на такова място, есте или Плаза. Събрани снобари, парвенюта, мошеници и хвалипръцковци. По-добре в Младост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                              ААА, дойдохме си на думата, 2029. а вие храчехте по човека, тцтц... Че аз докато спаднат тия имоти ще се пенсионирам ве...
                              Ем хубавите неща стават бавно. Който бърза, да иде да стане роб на банкстер за 20-30 год.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                В Биткоин влязах преди 5~6 год. Тогава си мечтаех някой ден да иде до 20к, то взе че отиде на 67.
                                За имотите няколко пъти повторих, че купих 2013, 2018 та и 2020 та. За проверката казах, който не вярва да дойде при нотариус с парите си и да проверим.
                                Недостижими са "инвеститорите" със задна дата. Те винаги "улучват" тренда... ама следварително. Ще им се да са в битхуйни от 5-6 години, но фактите показват, че са се набутали преди година и половина. Вероятно след като са продали наследствено жилище. 100К в битхуйни вече са наполовина, а ако не беше продал апартамента сега щеше да струва 120К.

                                Коментар

                                Working...
                                X