IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересна тактика. Дано да има спад обаче. Да не се окаже, че имаш една торба с обезценявяща се шума.

    Коментар


    • До края на тази година е моментът да се продава, тъй като всичко живо купува в последно време, а цените явно удрят тавана. Аз вече го направих и съм доста доволен. Печалба от 100% за 3 години при инвестиция в Стара Загора. Сега очаквам да дойде момента, когато всички ще продават, за да купя отново при спад на пазара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        бетЕрчо, естествено, че общата сума ше е същата.
        при теб дори няма да се отрази в наема.
        1 калпак /разбирай чифт цървули/ = 35 квадрата в 'юлин, не знам там коя част.
        Нещо си се объркал другарю цръвул! Под наем съм бил преди 15 год. Сега си въртя синджирчето (понеже, когато е трябвало съм купувал тва онова и съм си умножил парите) и си ползват времето за себе си, а ти ако не отидеш на работа няма да има кво да ядеш тоест ти си доброволен роб!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          кой, бе? купчо ли?
          той ако имаше дори едно назамно парко мЕсто в софия, нямаше да пише, че е кочина.
          я виж, песимисчо какво прави,
          почва ли да ти мига ламбата за маслото, м?
          объркал си се ратко, притежанието на имот в София, няма нищо общо с реалностите и фактите, че София си е кочина. Та, без значение че притежавах гаражи в София никога не съм бил фен на свинщината в този град.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            то в този форум май само ти остана да му се връзваш на приказките
            Е, освен да ги е задържал. Видял съм гаражите. . Щото не съм му изповядвал сделката.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Имаше гаражи там, да ти припомня. Разкарал ги е и то с мнооого добра капиталова. Не ме послуша ако още малко беше изчакал щяха да му се ръгат с лакти за под наем. Не за коли. За обитаване.
              то в този форум май само ти остана да му се връзваш на приказките
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Какво гето само....В тая кочина дори да си имал нещо (а че лъжеш личи от километри), би трябвало да се срамуваш изобщо да го споменаваш. Поне една по-нормална улица в по-хубав квартал да беше избрал.

                https://www.google.com/maps/@42.6634...7i16384!8i8192

                На какво си бил собственик, на боклуците ли?
                Имаше гаражи там, да ти припомня. Разкарал ги е и то с мнооого добра капиталова. Не ме послуша ако още малко беше изчакал щяха да му се ръгат с лакти за под наем. Не за коли. За обитаване.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  Ти си чакай маминчо, за ипотечни кредити с фиксирани лихви за по 10 години ще има да почакаш скорото. Освен това 99% от ипотеките са с поне 50% самоучастие, ама ти си чекай де, нали има кой да ти дава, какво те бърка, пък и виж с каква семейна деЦка са те уредили мама и тати, цели 200м2.

                  Май прав ще излезе песимиста, че съм объркал 2029-та с 2039-та и са ми криви сметките.
                  ооок 2039-та ами купувай де, но не на предварителен, а плесни сухото на масата и взимай.

                  не си много нясно с българската реалност - визирам ипотечното кредитиране, но нямам намерение да ти разказвам.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Какво гето само....В тая кочина дори да си имал нещо (а че лъжеш личи от километри), би трябвало да се срамуваш изобщо да го споменаваш. Поне една по-нормална улица в по-хубав квартал да беше избрал.

                    https://www.google.com/maps/@42.6634...7i16384!8i8192

                    На какво си бил собственик, на боклуците ли?
                    кой, бе? купчо ли?
                    той ако имаше дори едно назамно парко мЕсто в софия, нямаше да пише, че е кочина.
                    я виж, песимисчо какво прави,
                    почва ли да ти мига ламбата за маслото, м?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Какво гето само....В тая кочина дори да си имал нещо (а че лъжеш личи от километри), би трябвало да се срамуваш изобщо да го споменаваш. Поне една по-нормална улица в по-хубав квартал да беше избрал.

                      https://www.google.com/maps/@42.6634...7i16384!8i8192

                      На какво си бил собственик, на боклуците ли?
                      Маминчо живее точно в това гето, аз само кеширах. А, че е гето, гето е не отричам. Важното е, че собствеността беше реална, а не виртуална както им се случва на някои участници в темата. (виртуални доверени брокери, адвокати, виртуални покупки, последвани от виртуални продажби, виртуални неплатени ДДС и 5% печалба от "продажбите", виртуални братовчеди стягащи апартамента, виртуални паркети от Швейцария, виртуално съдружие, виртуална Африка, виртуални издадени автобиографии и тн...)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Де бе ясно, а аз зад кулисите съм собственик на НДК.

                        Отклонихме се от темата за повишението. Очаквам съвсем скоро да започнат честитките от банките за увеличаване на 'процентчето' по вече сключени ипотеки. Това няма как да се отрази оптимистично на пазара на НИ.
                        Ти си чакай маминчо, за ипотечни кредити с фиксирани лихви за по 10 години ще има да почакаш скорото. Освен това 99% от ипотеките са с поне 50% самоучастие, ама ти си чекай де, нали има кой да ти дава, какво те бърка, пък и виж с каква семейна деЦка са те уредили мама и тати, цели 200м2.

                        Май прав ще излезе песимиста, че съм объркал 2029-та с 2039-та и са ми криви сметките.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Дали ще е на м2 или на рег. живущ, все тая, общата такса ще си остане пак същата, само разпределението между живущите ще се промени.
                          бетЕрчо, естествено, че общата сума ше е същата.
                          при теб дори няма да се отрази в наема.
                          1 калпак /разбирай чифт цървули/ = 35 квадрата в 'юлин, не знам там коя част.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            мамин сладък, плащал съм, но като собственик зад кулисите и за което е редно и законно, собственика за пред властите беше друг. Не ти ли свети ламбата в кратуната, че щом знам инфо от вътре за улица Елица, то вероятно е да съм бил собственик. Знам цялата информация за сградата от А до Я. Казах ти дори името на твоя човек. Ама ти май наистина си ного прост. Явно мама те е надценила с доста.
                            Какво гето само....В тая кочина дори да си имал нещо (а че лъжеш личи от километри), би трябвало да се срамуваш изобщо да го споменаваш. Поне една по-нормална улица в по-хубав квартал да беше избрал.

                            https://www.google.com/maps/@42.6634...7i16384!8i8192

                            На какво си бил собственик, на боклуците ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              Начисляват се, НО не е редно и законно. T.e. ако човек реши, че не е ОК да плаща на м2, то може да подаде възражение и в съда обикновено решават в негова полза, защото по закон няма такса на м2, а на регистрирани бр. живущи на даден адрес.
                              Дали ще е на м2 или на рег. живущ, все тая, общата такса ще си остане пак същата, само разпределението между живущите ще се промени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                                мамин сладък, плащал съм, но като собственик зад кулисите и за което е редно и законно, собственика за пред властите беше друг. Не ти ли свети ламбата в кратуната, че щом знам инфо от вътре за улица Елица, то вероятно е да съм бил собственик. Знам цялата информация за сградата от А до Я. Казах ти дори името на твоя човек. Ама ти май наистина си ного прост. Явно мама те е надценила с доста.
                                Де бе ясно, а аз зад кулисите съм собственик на НДК.

                                Отклонихме се от темата за повишението. Очаквам съвсем скоро да започнат честитките от банките за увеличаване на 'процентчето' по вече сключени ипотеки. Това няма как да се отрази оптимистично на пазара на НИ.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X