IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Баф мааму разграбват без да знаят цената даже ъ? Туй пак раута на оня мискинин Мъск, казах ви аз, че е решил да инвестира 100 000 000 000 в имоти на зелено в България. Купувай народе, ще свършат.
    Точно така / разграбваме - и аз съм записан без да знам цена и дори това дето ще купувам - няма още проект, а само терен/. И на теб ти препоръчвам да прочетеш поста на Ратко - чакал е една цена, ама му взели с 300 евро повече от първата цена.... Цената няма значение каква е при тъмно зеленото. Там са други нещата които с важни.... Направо се чудя как си купувал цели 3 имота при това нови.... :-).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ха ха,за какво го поздравяваш като той дефакто няма нищо ?
      Има само обещание че ще получи нещо след време.
      Вече и за обещанията ли се поздравявате ?
      Трагикомедия .
      Трябва да му прочетеш поста пак. Поздравленията са за това, че е успял да се включи в нещо, което е изкупено още преди започването
      Сигурен съм че ще се завърши при това в срок

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

        Честито. Сега тука ще те кажат, че не си купил нищо, че си се набутал щото цените ще падат със 70 процента и тн. Безкрайна е мъката човешка...
        ЕЦБ подготвя лихвена базукаВсе повече анализатори и експерти очакват по-сериозно повишаване на лихвите – с 0,75 процентни пункта

        https://www-investor-bg.cdn.ampproje...lihvena-bazuka
        Така е ,плъховете купуват и продават в най добрия момент,тоя се е доказал,той затова има или картинки,или маломерни без акт 16,и сега влиза в нов филм със същото съдържание...

        Я виж тука какво пишат хората с днешна дата 3 Септември...

        ЕЦБ,то подготвяло какво ?
        Лихвена базука ..ха ха ха...
        Ганьо ипотекарчето от Манастирски Ливади и Люлин не харесва това...ха ха
        Last edited by X_Y; 04.09.2022, 10:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          имам лоша и добра новина
          всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
          вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
          80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
          прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
          а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
          Честито. Сега тука ще те кажат, че не си купил нищо, че си се набутал щото цените ще падат със 70 процента и тн. Безкрайна е мъката човешка...
          Last edited by X_Y; 04.09.2022, 10:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Баф мааму разграбват без да знаят цената даже ъ? Туй пак раута на оня мискинин Мъск, казах ви аз, че е решил да инвестира 100 000 000 000 в имоти на зелено в България. Купувай народе, ще свършат.
            Пак изнервен изглеждаш нещо

            Коментар


            • https://www-24chasa-bg.cdn.ampprojec...cle%2F12391299

              Много болка..много


              Дори и да влезем в рецесия, нямаме друг избор, освен да продължим пътя на нормализиране на монетарната политика", каза Шнабел.
              Според нея ще е необходима по-голяма "жертвоготовност" за укротяване на инфлацията, отколкото в предишните периоди на затягане на паричната политика, като тя предупреди, че има риск растежът на цените да излезе извън контрол, ако не се предприемат силни действия
              Дьо Гало каза, че не трябва да има "никакво съмнение" относно желанието на банката да повиши лихвите отвъд така наречената "неутрална ставка" - ниво, което нито подпомага, нито ограничава растежа. Според него този процент е между 1 и 2 на сто. Той също така каза,. че това ниво в еврозоната може да бъде достигнато "преди края на годината“, добавяйки, че "нашата воля и капацитетът ни да изпълним мандата си са безусловни“.

              Очаква се инфлацията в еврозоната да постави нов рекорд от 9% на годишна база през август, като Евростат ще представи предварителни инфлационни данни следващата сряда (31-ви август

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Поздравления Ратко. За съжаление е такава реалността. Не искам да разказвам публично моята случка от скоро за желано място / всичко резервирано без да се знае продажната цена...., а ще започне строеж след поне 2 години/
                Иначе имам и лоша новина - видях обява за даване под наем от един известен строител в сграда построена наскоро и която обмислях да купя / разбирай предпочел е да не продаде, а да дава под наем/. Сигурен съм че знаеш коя е сградата макар и да е в моят район....
                Ха ха,за какво го поздравяваш като той дефакто няма нищо ?
                Има само обещание че ще получи нещо след време.
                Вече и за обещанията ли се поздравявате ?
                Трагикомедия .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Поздравления Ратко. За съжаление е такава реалността. Не искам да разказвам публично моята случка от скоро за желано място / всичко резервирано без да се знае продажната цена...., а ще започне строеж след поне 2 години/
                  Иначе имам и лоша новина - видях обява за даване под наем от един известен строител в сграда построена наскоро и която обмислях да купя / разбирай предпочел е да не продаде, а да дава под наем/. Сигурен съм че знаеш коя е сградата макар и да е в моят район....
                  Баф мааму разграбват без да знаят цената даже ъ? Туй пак раута на оня мискинин Мъск, казах ви аз, че е решил да инвестира 100 000 000 000 в имоти на зелено в България. Купувай народе, ще свършат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Много селяндури се набутаха в долини, вади и ливади в затворени комплекси. Сега ги стражат яко с газ, поддръжка, частни училища.
                    Заслужават си го тез , особено,тези считащи се за по-добри
                    Last edited by X_Y; 04.09.2022, 10:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      имам лоша и добра новина
                      всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
                      вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
                      80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
                      прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
                      а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
                      Поздравления Ратко. За съжаление е такава реалността. Не искам да разказвам публично моята случка от скоро за желано място / всичко резервирано без да се знае продажната цена...., а ще започне строеж след поне 2 години/
                      Иначе имам и лоша новина - видях обява за даване под наем от един известен строител в сграда построена наскоро и която обмислях да купя / разбирай предпочел е да не продаде, а да дава под наем/. Сигурен съм че знаеш коя е сградата макар и да е в моят район....

                      Коментар


                      • Съставките от 70-те години на миналия век вече са налице“, каза Фъргюсън, старши сътрудник на семейство Милбанк в института Хувър, Станфордския университет, пред CNBC.
                        „Грешките на паричната и фискалната политики от миналата година, които предизвикаха тази инфлация, са много подобни на 60-те години“, каза той, сравнявайки скорошните скокове на цените с упорито високата инфлация от 1970 г.
                        И както през 1973 г. получавате война“, продължи той, имайки предвид арабско-израелската война от 1973 г., известна още като войната Йом Кипур – между Израел и коалиция от арабски държави, водени от Египет и Сирия.
                        Както при настоящата война на Русия в Украйна, арабско-израелската война доведе до международно участие на тогавашните суперсили – Съветският съюз и САЩ, предизвиквайки по-широка енергийна криза. Само че тогава конфликтът продължи само 20 дни. Непровокираното нахлуване на Русия в Украйна вече навлезе в шестия си месец, което предполага, че всякакви последици за енергийните пазари могат да бъдат много по-лоши.
                        Тази война продължава много по-дълго от войната от 1973 г., така че енергийният шок, който причинява, всъщност ще бъде по-продължителен“, каза Фъргюсън.
                        2020-те са по-лоши от 1970-те


                        Политици и централни банкери се надпреварват да смекчат най-лошите последици, като повишават лихвените проценти за борба с инфлацията и намаляват зависимостта от руския внос на енергия.

                        Но Фъргюсън, който е автор на 16 книги, включително най-новата му – „Обреченост: Политиката на катастрофата“ – каза, че няма доказателства, които да предполагат, че настоящите кризи могат да бъдат избегнати.
                        Защо да не е толкова лошо, колкото през 70-те?“, пита той. „Ще бъда по-краен: нека разгледаме възможността 2020-те години да са по-лоши от 70-те години на миналия век.“
                        Сред причините за това, казва той, са понастоящем по-ниският растеж на производителността, по-високите нива на дълга и по-неблагоприятната демография сега в сравнение с преди 50 години.
                        Поне през 70-те години имаше разведряване между суперсилите. Не виждам много разведряване между Вашингтон и Пекин в момента. Всъщност, виждам обратното“, каза той, имайки предвид неотдавнашните сблъсъци около Тайван.
                        Заблудата на глобалните кризи


                        Хората обичат да вярват, че глобалните сътресения се случват с известна степен на ред или предвидимост. Но това, каза Фъргюсън, е заблуда.

                        Всъщност, вместо да бъдат равномерно разпределени в историята, като крива във формата на камбана, бедствията са склонни да се случват нелинейно и всички наведнъж.

                        Разпределенията в историята наистина не са нормални, особено когато става въпрос за неща като войни и финансови кризи или пандемии“, каза Фъргюсън.

                        „Започвате с чума – или нещо, което не виждаме много често, наистина голяма глобална пандемия – която убива милиони хора и разстройва икономиката по всякакви начини. След това го ударихте с голям шок на паричната и фискалната политика. И тогава добавяте геополитическия шок.“

                        Това грешно изчисление кара хората да бъдат прекалено оптимистични и в крайна сметка неподготвени да се справят с големи кризи.

                        В техните глави светът е нещо като куп средни стойности и няма вероятност да има наистина лоши резултати. Това кара хората... да бъдат донякъде свръхоптимистични“, каза той.

                        Като пример Фъргюсън каза, че е анкетирал присъстващите на Ambrosetti – форум в Италия, на който присъстват политически лидери и бизнес елит – и е открил ниски едноцифрени проценти, които очакват спад на инвестициите в Италия през следващите месеци.

                        Това е страна, която върви към рецесия“, каза той.


                        Last edited by nkavrakov1982; 03.09.2022, 23:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          имам лоша и добра новина
                          всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
                          вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
                          80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
                          прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
                          а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
                          Нищо,изчакай да построят,да се срине пазара и да продадеш в тона от 2020 година.После купи маломерни на акт 15.,който ще се окаже и последен Какво си взел да информираш че си купил картинки,пиши като имаш нещо вече,на картинки всеки може да се хвали.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            имам лоша и добра новина
                            всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
                            вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
                            80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
                            прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
                            а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
                            Здравей, какви са първоначалните проценти за плащане?
                            Аз поизлязох от зеленото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              имам лоша и добра новина
                              всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
                              вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
                              80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
                              прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
                              а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
                              И кът се събуди?

                              Коментар


                              • имам лоша и добра новина
                                всъщност е само една, но всеки може да я тълкува, както реши
                                вчера разписаг договор с тъмно зелено мастило
                                80% от чертежите бяха продадени, преди още да са качени в нета
                                прибрах се, отворих втората бира и шок, проекта вече в нета и цените с 200 евро нагоре.
                                а, да, преди това вече ги вдигнаха в движение с 300евро
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X