IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Каврък, моите наеми са си все в размера от самото начало. 200€+310 € (в лева го вземам) + 460€. А поготвям още един за отдаване. Само в Докторска не. Там скоро няма да пусна никого. Алогичен съм, нали? Но винаги съм бил такъв.
    Много е предлагането за наеми.Хоратя сами си прерязаха въжето на доходността,защото като едни маймуни се качиха на клона,всички накуп,и на едно място

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Кога лъжеш ? Преди или сега ? Тия двата в Атина, нали ги имаше преди да продадеш "на върха"
      Колкото до 200000 лв. от наеми ,аз ги взимам за по-малко от 6 месеца хахаха
      Вземаш по 40 000 лв на месц от наеми? Значи имаш не по-малко от 60 апарамента? Верваме ти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Сети се сам. Повече празни имоти, по-малко хора, по-ниска покупателна.
        Само че има и една подробност. Повече се отдават неремонтирани стари жилища и с празните картината изглежда лоша. Новите некоптори и що годе пипнати жилища са с друга цена и не са конкуренция на коФторите. А и локацията е важна, до транспорт, метро и т.н. Имам предвид че ако искаш добро жилище ще се бръкнеш повечко. Късният ефект с цените ще го усетим по-късно. И с наемите. Но не мисли че дълго ще остане наем на 4-5€/м².
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Ще продаваш ли твоя след като се изнесеш и няма да го отдаваш под наем ?
          Няма да го продавам! Ще се опитам да го отдам дългосрочно, ако не мога, ще му играя ключа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Ти ме уби.. Значи лошо, много лошо. Ще трябва да шарят по 3К на метър в Обеля.
            За Обеля не знам и не ме интересува, но за Своге и Ихтиман положението е трагично. Няма никаква логика в тези високи цени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

              Аз съм от Своге, но и при нас вече цените са доста високи, а и няма предлагане.
              Ти ме уби.. Значи лошо, много лошо. Ще трябва да шарят по 3К на метър в Обеля.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Треа да проверим в Своге кво е положението. Идеално за живот в София и покупка. Близичко, гледка, планина, река, дефиле...колко му е до гара Север. Оттам до метрото не е далеч.
                Аз съм от Своге, но и при нас вече цените са доста високи, а и няма предлагане.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  А всъщност наемите са по ниски от преди 3г съотнесено към покупателна способност !
                  това идва ли да ти прошепне нещо?
                  ще получиш скоро хабер от хазяина, момко.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                    В Марково - пловдивския Бевърли Хилс, вече няма къщи под 1000 евро за квадрат

                    https://www.marica.bg/region/rodopi/...a-nay-bogatite
                    Треа да проверим в Своге кво е положението. Идеално за живот в София и покупка. Близичко, гледка, планина, река, дефиле...колко му е до гара Север. Оттам до метрото не е далеч.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • В Марково - пловдивския Бевърли Хилс, вече няма къщи под 1000 евро за квадрат

                      https://www.marica.bg/region/rodopi/...a-nay-bogatite

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Тая,оная наемите ги чакате годинИ,пак да повторя годинИ...ще тръгнат там където са си ,все по евтини,защото тия дето отдават са повече от тия дето търсят
                        Каврък, моите наеми са си все в размера от самото начало. 200€+310 € (в лева го вземам) + 460€. А поготвям още един за отдаване. Само в Докторска не. Там скоро няма да пусна никого. Алогичен съм, нали? Но винаги съм бил такъв.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Зайка Микова правела по 200 000 на шестмесечие
                          от наеми
                          хихихихи
                          тая задмина Лидълския промоционалист и
                          банския инвеститор в каравани '94

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            НЕ Е ЛЕСНО ДА ЛЪЖЕШ.
                            До вчера имала само 50к че да не се регистрирала по ДДС. Вече 200к за 6 месеца. Да не са за 6 дена ИЗМАМНИЦЕ. ДОЛНА КРАДЛА
                            Обяснявала съм много пъти какво правя и няма да се повтарям. Някой ако има проблем да ми пише ще кажа отново как и защо не се регистрирам по ДДС . Не четеш внимателно ,но на теб това не ти и трябва
                            Може да ми се извиниш когато решиш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Кога лъжеш ? Преди или сега ? Тия двата в Атина, нали ги имаше преди да продадеш "на върха"
                              Колкото до 200000 лв. от наеми ,аз ги взимам за по-малко от 6 месеца хахаха
                              НЕ Е ЛЕСНО ДА ЛЪЖЕШ.
                              До вчера имала само 50к че да не се регистрирала по ДДС. Вече 200к за 6 месеца. Да не са за 6 дена
                              Last edited by keep_calm; 20.08.2022, 22:59.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                замених ги за 2 в АТИНА - и по големи и по СКЪПИ. И ми останаха 200к ЛЕВА.
                                Ей толкова загубих - 200 000 ЛЕВА ПЕЧАЛБА.
                                НИКОГА НЕ СИ И НЯМА ДА ГИ ИЗКАРАШ со наеми.
                                Кога лъжеш ? Преди или сега ? Тия двата в Атина, нали ги имаше преди да продадеш "на върха"
                                Колкото до 200000 лв. от наеми ,аз ги взимам за по-малко от 6 месеца хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X