IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда, яко нагоре отива, няма спор.

    Коментар


    • Прогноза за темпа на поскъпване на жилищата у нас ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

      Очаква се до края на годината цените на жилищата в България да намалят темпа на растеж с около 2-3 процента, но вероятността да регистрираме спадове е незначителна заради недостатъчно предлагане.

      *****************************2029***************** ***************

      Тук се говори за забавяне на растеж, пък ние чакаме спад. Някой знае ли кога ще дойде този така жадуван спад, с колко % ще е той и дали изобщо ще дойде?

      ######################2029########################

      Предлагането наистина е никакво в цялата страна, предлагат се само боклуци, а читавото което се появи заминава за макс 1-2 седмици.
      Last edited by ВълчоМечков; 22.08.2022, 09:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
        Запазване на темпа на поскъпване на жилищата у нас очакват брокери - Инвестор (investor.bg)

        Жилищният пазар в България тази година ще продължи да се развива с темповете от 2021 г. със запазване на темпа на растеж на цените на жилищата и увеличаване на броя на сделките през първото полугодие с 10-15% на годишна база
        Вълчо Колчагов,ама виж дата бре 15:16 | 16.02.2022
        Това е отпреди войната ,с претоплени манджи ли ще го караме
        Last edited by nkavrakov1982; 21.08.2022, 23:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          А и в Своге леб нема вече. . Лошо!
          Остави леба,и вода няма ,има само мъртва риба

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alex_ Разгледай мнение
            Здравейте! Чета форума от известно време и реших да се включа. Първо искам да кажа, че начинът, по който се хвалят някои хора тук е направо невероятен. Не знам дали на живо така говорите за постиженията си, но инвеститорите, които познавам аз никога не биха изброили своите "активи" и постижения по този начин.

            По темата за имотния пазар не мога да не спомена ситуацията в Китай - спукването на балона там вече е факт.
            Продажбите на жилища в САЩ също забавят скоростта си. На места вече има и понижение на цените.

            В Англия мой приятел ми сподели, че през Февруари и Юни са направили съкращения във фирмата му - общо 30% служителите са били съкратени.
            Рецесията е факт, но защо тук никой не говори за нея?
            Здравейте. И мен много ме фаща яда, че разни повишители на имотите прибират грандиозни /поне според тях/ суми от наеми, а ние лапахме мухи дълги години и не инвестирахме в имоти. Нищо, те като пишат така, я данъчен инспектор ще се сезира, я земетресение ще удари, я чума ще ги тръшне. Няма как някой да е по-напред у наше село, щото само с яда си ще го гътна. Слюнката ми е като на варан.

            ПП За рецесията никой не пише, освен почти всички понижители-65% от участниците в темата
            Last edited by Bailor; 21.08.2022, 23:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              И кво? Прочетох две лоши новини: темпът на поскъпването ще се запази и че на морето се избиват с лакти да купуват имоти и има невероятен ръст.
              Ако бях без имот чакайки да не се прецакам и да чакам Годо слушайки съветите на един гастар с бунгало в Гречко за 8К€ купено с кредитче (правилна сделка направена преди да оглупее съвсем) щях да се гръмна досега. А аз от 2014 купих 6 имота в два града от които 4 в Сф. И изпуснах поне 3 за които ме е яд. И за една къща на морето не успях да изчистя сделката.
              Прав беше и Купата, и Песимиста...така правят много хора - с по няколко имота бият и не се шегуват и ето ти съотношението след няколко години 60/40 наематели към собственици.
              А,това чете ли ?

              20-тe дъpжaви c нaй-бъpзo нaмaлявaщo нaceлeниe в cвeтa: Бългapия e нaчeлo!!!

              https://money.bg/charts/20-te-darzha....html?amp=true

              Коментар


              • А и в Своге леб нема вече. . Лошо!
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • И кво? Прочетох две лоши новини: темпът на поскъпването ще се запази и че на морето се избиват с лакти да купуват имоти и има невероятен ръст.
                  Ако бях без имот чакайки да не се прецакам и да чакам Годо слушайки съветите на един гастар с бунгало в Гречко за 8К€ купено с кредитче (правилна сделка направена преди да оглупее съвсем) щях да се гръмна досега. А аз от 2014 купих 6 имота в два града от които 4 в Сф. И изпуснах поне 3 за които ме е яд. И за една къща на морето не успях да изчистя сделката.
                  Прав беше и Купата, и Песимиста...така правят много хора - с по няколко имота бият и не се шегуват и ето ти съотношението след няколко години 60/40 наематели към собственици.
                  Last edited by bulgarian lev; 21.08.2022, 23:08.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков

                    Задаваш въпрос който на всичкото отгоре не е по темата, но и сам си отговаряш. Един мой познат gastarbeiter така сам се разпитваше и си разговаряше след като беше прокуден от БГ.
                    Защо да не е по темата? Питам те колко имота имаш и какви. Точно по темата си е. Когато почнах да пиша тук тръбеше как си имал няколко имота, после се оказа само с гараж (ако изобщо ти е останал и той). Подиграваше се постоянно, че съм живял временно в наследствения апартамент на майка ми, а ти самият живееш при майка си. Наричаш хората нулеваци, а самият ти си най-големият нулевак на света. А фактът, че крадеш на хората никовете и създаваш нови и нови такива е наглост безгранична.

                    Коментар


                    • Запазване на темпа на поскъпване на жилищата у нас очакват брокери - Инвестор (investor.bg)

                      Жилищният пазар в България тази година ще продължи да се развива с темповете от 2021 г. със запазване на темпа на растеж на цените на жилищата и увеличаване на броя на сделките през първото полугодие с 10-15% на годишна база

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Колкото до 200000 лв. от наеми ,аз ги взимам за по-малко от 6 месеца хахаха
                        Браво , адмирации .
                        Как прекрасно е човек да чете такива фентъзита . Не ви ли търсиха братя (сестри ) Уашовски за съвместен проект ?
                        А пътя на цената на вашите имоти е еднопосочен , и той е обявен от мен безкомпромисно и недвусмислено .







                        пп .R.I.P Ray Liotta

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          QUOTE=Bailor;n3958357]Ваканционните имоти по морето регистрират невероятен ръст на цените си.

                          https://www.investor.bg/a/535-analiz...ast-na-tsenite
                          [/QUOTE]

                          Дрън, дрън! Питайте Дюри на ква цена купи от рушняци.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                            QUOTE=Bailor;n3958357]Ваканционните имоти по морето регистрират невероятен ръст на цените си.

                            https://www.investor.bg/a/535-analiz...ast-na-tsenite

                            Това не е на добре. Доста хора ще останат безимотни.
                            Last edited by ВълчоМечков; 21.08.2022, 20:31.

                            Коментар


                            • QUOTE=Bailor;n3958357]Ваканционните имоти по морето регистрират невероятен ръст на цените си.

                              https://www.investor.bg/a/535-analiz...ast-na-tsenite[/QUOTE]

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                                Нито ти имот. Мисля, че хора, които не са се справили добре и нямат нито една сделка зад гърба си, е хубаво да не заблуждават с незнанието си и други хора, имали неблагоразумието да четат настоящата темичка и от нея да черпят съвети, недай боже...
                                Чета темата от доста време и виждам, че "най-умните" притежават 0бр. имоти. Доколкото си спомням накавраков1982 даже си призна, че е сбъркал, че не е купил имот когато е трябвало и когато Купата и Дюри са му давали линкове и съвети да купи. Изглежда, че не си е научил урока и пак продължава да се заяжда с тях вместо да им се извини и да послуша съветите им. Странна работа са това нулеваците.
                                Last edited by ВълчоМечков; 21.08.2022, 20:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X