IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bloombergtv.bg/a/4-anali...i-inflatsiyata
    ЕЦБ предупреждава, че „ще са нужни жертви“, за да се укроти инфлацията
    Намаляването на растежа и по-високата безработица може да се окажат неизбежни, каза Шнабел, като Вилрой де Галхау заяви, че целта от 2% инфлация е „безусловна“

    При този цикъл от количествено затягане ще са необходими по-големи жертви, за да се намали инфлацията, смятат служители на Европейската централна банка, които предупредиха, че има риск ръстът на цените да излезе извън контрол ако не бъдат взети мерки, пише Financial Times.
    Изабел Шнабел, един от директорите в борда на ЕЦБ, и Франсоа Вилрой де Галхау, управител на френската централна банка, заявиха, че европейката парична политика трябва да остане затегната за по-продължителен период от време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      Знам и кой е той. Затова и ти казах. Защото вече там мача ми е свирен. Твоя приятел сега е зает с А16. В блока вече нищо не се продава. Това дали ти говори нещо? Питай твоя приятел за червено Субару с холандска регистрация.
      По-скоро ще го питам дали си плащал, когато събираха пари . Знаят се всички собственици! Особено от няколко човека,които движат всичко в сградата. Той е от дейните съкооператори. Ако съм сбъркал ще пиша тук.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Един приятел живее във сградата на Елица. Ще го питам и ако съм сбъркал ще пиша тук, че съм се усъмнил грешно.
        Знам и кой е той. Затова и ти казах. Защото вече там мача ми е свирен. Твоя приятел сега е зает с А16. В блока вече нищо не се продава. Това дали ти говори нещо? Питай твоя приятел за червено Субару с холандска регистрация.
        Last edited by ВълчоМечков; 29.08.2022, 18:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Айде сега - понижители и повишители, давайте акъл. На жена ми и дават 70К лева за стара наследствена къща в едно Силистренско градче. Иска да си ги вложи в нещо на морето.
          Ще съм благодарен на профи опита и съветите и на кибици, и на балъци дето купуват.
          Созопол

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

            Не е нужно да ми верват индивиди обитаващи "семейни" имоти дарени от мама и тати. Нито пък е редно да раздават съвети.
            Един приятел живее във сградата на Елица. Ще го питам и ако съм сбъркал ще пиша тук, че съм се усъмнил грешно.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Айде сега - понижители и повишители, давайте акъл. На жена ми и дават 70К лева за стара наследствена къща в едно Силистренско градче. Иска да си ги вложи в нещо на морето.
              Ще съм благодарен на профи опита и съветите и на кибици, и на балъци дето купуват.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                Вярваме ти
                Не е нужно да ми верват индивиди обитаващи "семейни" имоти дарени от мама и тати. Нито пък е редно да раздават съвети.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  Аз 2013-та купих точно в този обатачения на ул. Елица. Наскоро продадох всичко там. От 2013-та до 2022-ра кешнах х3 (чиста капиталова)
                  Вярваме ти
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    2012-2015 беше идеално, а пазара никога не спира и винаги може да се купи или продаде.
                    ПП помня че ти препоръчах тогава 2018/7 два строежа на 850е в квартала, но ти ми говореше за един с обатачен акт 16,който според теб щял да има акт 16 до месец. .е след 4г още няма.
                    Аз 2013-та купих точно в този обатачения на ул. Елица. Наскоро продадох всичко там. От 2013-та до 2022-ра кешнах х3 (чиста капиталова) Ти не си препоръчвал нищо, лъжеш като арменец.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      За 20 години поскъпването в София е 6-8 пъти даже!
                      Който имал глава, купил.
                      Който дремал, сглупил.
                      Абе една пропусната криза не е проблем, човек се учи, ама 3 пропуснати кризи, това вече си е тема за психиатрията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        2,5 пъти не е скочила цената нито в Мюних, нито в Лондон, нито където и да било по света. Инфлацията пък e 32% според НСИ от 2015 досега.
                        Явно София е наистина център на вселената, след като имотите скачат 5 пъти колкото инфлацията, без дори да ставало дума за балон.

                        Истински ще се кефя на малоумниците, теглили кредит и купили на подобни цени- изритани от банките след време.

                        За 20 години поскъпването в София е 6-8 пъти даже!
                        Който имал глава, купил.
                        Който дремал, сглупил.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          Цените са "високи" още от 2017-та и тогава се чакаше "тълпата". Ама сега някои обитатели на детски стаи и редови гастарбайтери реват, че те послушаха.
                          2012-2015 беше идеално, а пазара никога не спира и винаги може да се купи или продаде.
                          ПП помня че ти препоръчах тогава 2018/7 два строежа на 850е в квартала, но ти ми говореше за един с обатачен акт 16,който според теб щял да има акт 16 до месец. .е след 4г още няма.
                          Last edited by bertram; 29.08.2022, 18:14.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Точно моментите с ниски цени са моменти, в които тези с много жилища купуват още, къде от закъсали строители къде от закъсали ипотекарни. При високи цени се купува предимно за живеене и по едно, но от широк кръг хора ... тълпата.
                            Цените са "високи" още от 2017-та и тогава се чакаше "тълпата". Ама сега някои обитатели на детски стаи и редови гастарбайтери реват, че те послушаха.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              Защото не е нужно всеки гаста да има собствено жилище. Наематели са нужни, както е и в страните с евроатлантически ценности. 40/60 или даже 30/70.
                              Точно моментите с ниски цени са моменти, в които тези с много жилища купуват още, къде от закъсали строители къде от закъсали ипотекарни. При високи цени се купува предимно за живеене и по едно, но от широк кръг хора ... тълпата.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Защото не е нужно всеки гаста да има собствено жилище. Наематели са нужни, както е и в страните с евроатлантически ценности. 40/60 или даже 30/70.
                                Абе поне една беседка в двора на маминка всеки гаста трябва да построи, не мислиш ли?
                                Особено ако говорим за прокудени от жените си неудачници без нито един имот като хората.

                                Коментар

                                Working...
                                X