IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

    Ми гадно ще е я.И на теб да ти се изсипват всяко лято купища нагли софиянци и ти ще станеш гаден.Всеки шоп с джип мисли,че може да паркира навсякъде.
    За чий се строи и продава като 'за последно' . Тези обяви продава и особено отдава нямат покриване от чисто варненската демография.

    На бургазлии не съм чул Софията да им пречи.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Каврък, много злоба бе човек? Тотално си изплискал легенда. Така няма да купиш...
      Как видя селенията, като сам казваш във Варна си идвал два пъти и то преди години?
      Не е добре да дрънкаш на ангро, то последно време често го правиш.
      Аз не съм роден Варна, но работя тук и си плащам данъците тук и това ми дава право да изразявам мнение, ти обаче правиш преразказ по картинка и олекваш жестоко.
      Направи си труда да си качиш задника на влака, ела разгледай, добиии впечатления от първа ръка и тогава си напиши мнението. Другото са празни приказки дължащи се на някакви комплекси.....
      Защо да е злоба?
      Това си е реалността,всеки варненец драпа да живее в София защото във Варна стандарта е нисък.
      И на мен това не ми харесва,но за съжаление така направиха,че останаха само София и Пловдив.
      ​​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

        Ми гадно ще е я.И на теб да ти се изсипват всяко лято купища нагли софиянци и ти ще станеш гаден.Всеки шоп с джип мисли,че може да паркира навсякъде.
        Така като гледам масово хората са по Гърция ,и други държави,не знам кой ходи там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Жалката варненска селяния няма място тук.
          Пазара е в София и Пловдив,извън тези два града има само жалки останки от население и затихващи територии.
          Каврък, много злоба бе човек? Тотално си изплискал легенда. Така няма да купиш...
          Как видя селенията, като сам казваш във Варна си идвал два пъти и то преди години?
          Не е добре да дрънкаш на ангро, то последно време често го правиш.
          Аз не съм роден Варна, но работя тук и си плащам данъците тук и това ми дава право да изразявам мнение, ти обаче правиш преразказ по картинка и олекваш жестоко.
          ​​​​​​​Направи си труда да си качиш задника на влака, ела разгледай, добиии впечатления от първа ръка и тогава си напиши мнението. Другото са празни приказки дължащи се на някакви комплекси.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Населението е гадно там.Само като си отворят устата и може да ти стане лошо.
            Ми гадно ще е я.И на теб да ти се изсипват всяко лято купища нагли софиянци и ти ще станеш гаден.Всеки шоп с джип мисли,че може да паркира навсякъде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius

              Бедна душица си ти! Всички те знаят какъв си завистлив и прост Андрешко. Пълниш форума с глупости.Жалък си!
              Жалката варненска селяния няма място тук.
              Пазара е в София и Пловдив,извън тези два града има само жалки останки от население и затихващи територии.

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/538-pazari...prez-septemvri

                ЕЦБ,то е на линията за 0.75 базисни пункта през Септември,а дано шибнат лихвите още по рязко че тука у нас българина разбира само от бързи и агресивни ходове върху рахата си.


                ЕЦБ може да подготвя още една изненада през септемвриНа заседанието следващия месец регулаторът може да обсъди лихвен ръст от 75 базисни пункта

                Коментар


                • Хампарцумян ни хвана за гърлото. Какво става с парите ни?

                  От: СТАНДАРТ -
                  27 август, 2022

                  13786

                  A
                  A
                  A

                  Прогноза, която буквално хваща за гърлото и смразява, направи банкерът Левон Хампарцумян.

                  „Трябва да знаем, че се задава рецесия, както и по-високи цени на енергията. Инфлацията ще бъде относително висока достатъчно дълъг период от време“, каза той в интервю за бТВ.

                  Банкерът изтъкна, че централните банки, включително Федералният резерв на САЩ, са заявили, че ще се борят с инфлацията, дори с цената на рецесия. „Тази рецесия, ако почне там, ще дойде и тук“, обясни финансистът.

                  „Българските политици прекаляват като ни плашат – хаос и т.н. Не трябва да викат неволята, защото ще вземе да дойде“, предупреди той.

                  „Парите ни ще станат по-евтини. Ще можем да си купуваме по-малко неща. Едно от нещата, които можем да правим, е да помислим какво може да икономисваме като енергиен разход – на индивидуално ниво, компаниите и т.н.“, посъветва той.

                  „Ако някой си мисли, че Путин няма да ни спре газа през зимата – ще го спре, защото това му е в ръцете“, предупреди Хампарцумян. Това е причината, поради която трябва да започнем да икономисваме.

                  „Но ако всички започнем да се отопляваме като преди два-три сезона, разбира се електрическата мрежа няма да издържи. Т.е. икономии ни чакат, по-високи цени на енергията и разумни, организирани, солидарни мерки с другите европейски страни вътре в държавата, така че да преминем през тази 1-2 години докато успеем да диверсифицираме източниците на енергия“, посочи той.

                  Хампарцумян обясни още, че потискането на инфлацията няма да е еднократен акт: „Потискането на инфлацията е производство на повече стоки и услуги“.

                  „Потребявате по-малко от тези неща, които са по-скъпи. Не купувате излишни неща. Отлагате някои важни покупки, така че да бъдете ликвиден и да бъдете балансиран. И да имате някакъв буфер. Утре ако нещо стане на енергийния пазар изведнъж и цената на енергията стане двойна и тройна, най-вероятно някаква компенсация ще има на държавно ниво. Но трябва да изкараме докато тя дойде“, посъветва той.

                  „Газпром“ е оръжие, това не е компания. Това е една от елитните дивизии на руската армия. Имперските цели на Русия се постигат чрез, танкове, самолети и „Газпром“, обобщи Левон Хампарцумян. И отново подчерта, че трябва да помислим какво можем да икономисваме като енергиен разход.

                  Копирано от standartnews.com

                  Коментар


                  • Брокеразката напаст огладня:

                    ​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Такива като вас трябва да бъдат заличавани без да бъде указвано дори лобното място.
                      Общи терени,равни без никакви знаци.
                      За няколко нощи да се изчисти държавата.
                      И какви а тези като мен замислял ли си се ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Мечтата им е да краднат не да купуват
                        Такива като вас трябва да бъдат заличавани без да бъде указвано дори лобното място.
                        Общи терени,равни без никакви знаци.
                        За няколко нощи да се изчисти държавата.

                        Коментар


                        • https://tavex.bg/na-jivo-ot-usa-spuk...-realno-vreme/

                          Сектори като пазара на недвижими имоти са особено чувствителни на промените в ставката по кредитите. Затова при изкуственото потискане на лихвата от Европейската централна банка, от 2014 г. той се върна към неестествено бърз растеж. По всичко изглежда, че сме свидетели на имотен балон, а, както коментирах в „Кога да очакваме нов взрив на имотен балон“:
                          Увеличаването на лихвите е карфицата, взривяваща балоните. Колкото бързо и високо лихвата се покачва, толкова по-бързо ще се спука и балонът.

                          В САЩ покачването на основния лихвен процент стартира през март тази година. В реално време виждаме негативните ефекти върху пазара на недвижими имоти. Увеличаването му може да ни покаже какво да очакваме и на Стария континент, когато Европейската централна банка започне същата политика по-късно през лятото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            Дюри, представяш ли си? Уговаряш сделка и продаваш, докато ти мине сделката в рубли и те парите намалели наполовина. Печели купувача с шумата, хахаха, а продавача купува кошер с кинтите вместо къща.
                            Виж за кво мечтаят кибиците. А че няма да има кво да ядат...но проблем, мама и тати, бате и кака крадат здраво...все ще има.
                            Мечтата им е да краднат не да купуват

                            Коментар


                            • Дюри, представяш ли си? Уговаряш сделка и продаваш, докато ти мине сделката в рубли и те парите намалели наполовина. Печели купувача с шумата, хахаха, а продавача купува кошер с кинтите вместо къща.
                              Виж за кво мечтаят кибиците. А че няма да има кво да ядат...но проблем, мама и тати, бате и кака крадат здраво...все ще има.
                              Last edited by bulgarian lev; 27.08.2022, 13:55.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Още по-смешно е. За да сменим формата на управление ще ни трябва и двукамерен Парламент. Избираме си и още един Парламент или Сенат ,както искат да го кръщават ,че ни трябват още тунеядци да купуват имоти хахаха
                                С имотите и цените няма да им стане по-добре, то е ясно, хахаха...макар че идеята не е лоша, но невъзможна към днешния момент. Току виж в рубли тръгнали имотите, хахаха, или в турски лири....починах от смех
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X