IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Айде сега - понижители и повишители, давайте акъл. На жена ми и дават 70К лева за стара наследствена къща в едно Силистренско градче. Иска да си ги вложи в нещо на морето.
    Ще съм благодарен на профи опита и съветите и на кибици, и на балъци дето купуват.
    Докторе, кое е градчето и каква е къщата?
    Квадратура, двор и година?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
      Яко ви гони параноята, че един човек пише от няколко ника. Не знам кой е Купата, ама бая храна ви е хвърлил човека, че още ви се привижда, евала .
      Лично аз се закачих в този форум покрай темата за Истерически парк. Там едни умни инвестори караха хората да си продават имотите и да им дават парите с обещание за дивиденти. Които, оказа се, няма да получат. Не е.лесно да си тъп.
      Ами хвърли им достатъчно храна, като предсказа развитието на пазара и ценовите нива. Сега виновен е именно купата и както обикновено вестоносецът бива охулен и убит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Не стигат, а уж беше евтино. Сега ще ме кара да шаря и да додавам.
        70 000 април 21'ва беше, като 120 000 към сега. Дерзайте понижители

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Махнете тези параноични съждения, а по-добре обяснете какво правите в тема за инвестиране в имоти??
          Въпроса му е задаван многократно. Отговора е винаги един и същи: Забавлява се и громи нас всемогъщите брокери, които определяме пазара и надуваме цените.

          Коментар


          • Яко ви гони параноята, че един човек пише от няколко ника. Не знам кой е Купата, ама бая храна ви е хвърлил човека, че още ви се привижда, евала .
            Лично аз се закачих в този форум покрай темата за Истерически парк. Там едни умни инвестори караха хората да си продават имотите и да им дават парите с обещание за дивиденти. Които, оказа се, няма да получат. Не е.лесно да си тъп.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Със 70 000 лв може да си купи студио или стар двустаен апартамент в някое морско градче.

              За къща не стигат. Вие най-добре може да прецените.


              Аз бих купил нещо на морето, близо до плажа.

              Не стигат, а уж беше евтино. Сега ще ме кара да шаря и да додавам.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376

                Пак си пишеш и си отговаряш сам, а? Не ти ли писна, Колчагов?
                Махнете тези параноични съждения, а по-добре обяснете какво правите в тема за инвестиране в имоти??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Личи си качественото икономическо образование. С такава инвестиционна стратегия веднага шъ тъ земат.

                  пп абе ти да не си съветвал ББР за ПИБ?
                  Това, което си подчертала, самата ти го твърдиш, но за имотите - да се купува сега на набалончени цени, че и с кредит при това.

                  А че от акции нямаш и грам понятие е коренно различен казус.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    3.10 дивидент при курс 90 е едно, 3,40 дивидент при курс 40 е съвсем друго. От днешна гледна точка са безобразно евтини.
                    Имат резерви да плащат дивидент още няколко години при нулева печалба, а ако гледаш Q2 2022 числата, нещата изглеждат твърде добре даже. Със сигурност са акция,която човек е добре да има. На колко точно е закупена,дългосрочно е без съществено значение.
                    Личи си качественото икономическо образование. С такава инвестиционна стратегия веднага шъ тъ земат.

                    пп абе ти да не си съветвал ББР за ПИБ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox

                      СтанчевА пак си се разпасла- изпусната или
                      лансирана от модиратурити
                      изрязаха ли ти маясълите от кибичене на компа от 2008 до сега

                      и всичко за ония де духа в караваната '94

                      сега малко съм съм зает с продажбата на 1 имот
                      на ''последния баламурник ''
                      като се освободя ще ти обърна внимание - така щото -
                      да се появиш като Зайо - Таралежков

                      хиихихих
                      ко стаа бе янко? нале щеха да падат цените от 1-ви януари? Ей на годината мина, а цените не мърдат, но ти продай сега, продай, че да си има ботчо компания да си тъпеете заедно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        И каравани ли почнаха да правят от Ауди, а Станке?
                        Аа тук вече ще питаш берджо, той вече е спец по караваните. Той беше тръгнал да строи спиртоварна за лавандула и да строи и къща, но нещо тати го поряза и се наложи да се ограничи до каравана. Ти кога ще купиш имот? Само като чергар ли ще я караш? Даже на сървърите вече им писна да ги местиш от душегубка на душегубка. Абе не е лесен живота на самотен гастар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          хахахаха, вай, вай, вай... Жонката е "съдружник" в БАСФ. Интересно е, че като "съдружник" кара 15 годишен лизингов френски автомобил. При нас лизинговите автомобили започват от Фоолксваген и Ауди. Не знаех, че на акционер другото наименование е "съдружник". хахахахахаха Специалист е по виртуализация на почти всичко.
                          И каравани ли почнаха да правят от Ауди, а Станке?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                            Вие в BASF ли сте "инвестирал"? За последните 5 години акциите им са спаднали с почти 50%, а лошото тепърва предстои.
                            ​​​​​
                            Сега разбирам защо сте толкова напрегнат.
                            3.10 дивидент при курс 90 е едно, 3,40 дивидент при курс 40 е съвсем друго. От днешна гледна точка са безобразно евтини.
                            Имат резерви да плащат дивидент още няколко години при нулева печалба, а ако гледаш Q2 2022 числата, нещата изглеждат твърде добре даже. Със сигурност са акция,която човек е добре да има. На колко точно е закупена,дългосрочно е без съществено значение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Айде сега - понижители и повишители, давайте акъл. На жена ми и дават 70К лева за стара наследствена къща в едно Силистренско градче. Иска да си ги вложи в нещо на морето.
                              Ще съм благодарен на профи опита и съветите и на кибици, и на балъци дето купуват.
                              Със 70 000 лв може да си купи студио или стар двустаен апартамент в някое морско градче.

                              За къща не стигат. Вие най-добре може да прецените.


                              Аз бих купил нещо на морето, близо до плажа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                                Вие в BASF ли сте "инвестирал"? За последните 5 години акциите им са спаднали с почти 50%, а лошото тепърва предстои.
                                ​​​​​
                                Сега разбирам защо сте толкова напрегнат.
                                хахахаха, вай, вай, вай... Жонката е "съдружник" в БАСФ. Интересно е, че като "съдружник" кара 15 годишен лизингов френски автомобил. При нас лизинговите автомобили започват от Фоолксваген и Ауди. Не знаех, че на акционер другото наименование е "съдружник". хахахахахаха Специалист е по виртуализация на почти всичко.
                                Last edited by ВълчоМечков; 29.08.2022, 20:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X