IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    И къде видя циментови спекулации???
    Всички купуваме, без да продаваме, а само отдаваме. И, да възвръщаемостта може да е ниска, но не нулева или отрицателна, като тези от валутни спекулации или депозити. Айде мисли малко, преди да пълниш главите с небивалици на суровите пръчки на, които преподаваш
    Юлката е тотално заблуден - в тази тема всички имотни ''спекуланти'' дето са продали са на огромна загуба или пропусната полза.... дори и Ратко / ама той няма да повтори/
    Един път познал за долара, ама 3 пъти не е познал за други неща, а и да е голяма работа познаването на долара да речем 20%...ми то имотите са с почти толкова нагоре за периода демек същото без да има нужда да треперя дали, защо, ако....
    Никой от нас не би продал без значение цените накъде отиват....дори и Берти дето очаква 50% спад или подобно ама е абсурд да продаде.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      имаме и обрат в комуникацията по обявите -обявата е от Явлена

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8gx6f4&f1=1


      Ново! Промоция!
      Останаха 5 апартамента.

      Много фукционални 2 броя двустайни, 2 бр. тристайни и един мезонет.

      Апартамент 1 - цена от 109 376 евро на 98 438 евро
      Апартамент 2 - цена от 125 293 евро на 112 764 евро
      Апартамент 6 и 7 - цена от 140 688 евро на 126 619 евро
      Апартамент 8 мезонет - цена от 222 196 евро на 199 976 евро
      Всички цени са с включено ДДС.

      Допълнително, може да се обадите да ви разкажем какви офиси, гаражи и паркоместа имаме на достъпни цени.

      Комуникативна локация, близо до автогара Овча купел.
      Явлена разполага с отлични юристи - предлагаме винаги проверени имоти. Работим с най-добрите кредитни консултанти. (yavlenaCOM/121181).
      Хол 15 кв??!!! Баси какви боклуци се строят! Тва нито става за живеене нито за отдаване (понеже е на майната си райна на място с най-мръсния въздух).

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Не ги плюя.Много от тях са отишли от зор там и да хранят семейства.
        Ако нещо си се засегнал лично и си се припознал,не е мой проблем


        Имаше един Галфонсо в една друга тема и той все така питаше въпроси за лексикона момчето
        Тук съм да обсъждам конкретната тема,а тя е за предстоящия голям краш на НИ в БГ /над 40-50% близките 2г/ ,а не кой къде бил и какво ял
        Ако си още в темата след 2 години ще видиш , че си сбъркал с много що се отнася до София.
        Допускам и е нормално / поради някои неща/ да има спад някакъв , но няма никаква вероятност и принудителна ПРИЧИНА да е повече от десетина процента, ама може и да има толкова ръст зависи...
        Това цените на имотите в София да станат на половина за 2 години е с по-ниска вероятност да уцелиш 6 от 149. И с ядрена бомба на Патриарха / ама далеч от Мадара заради Берти :-)/ пак няма да паднат.
        Също ако си въобразяваш, че можеш да повлияеш на цените с простотии във форум със стотина четящи си в огромна заблуда....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Хахахха.... ми те циментените спекулации
          И къде видя циментови спекулации???
          Всички купуваме, без да продаваме, а само отдаваме. И, да възвръщаемостта може да е ниска, но не нулева или отрицателна, като тези от валутни спекулации или депозити. Айде мисли малко, преди да пълниш главите с небивалици на суровите пръчки на, които преподаваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Не ги плюя.Много от тях са отишли от зор там и да хранят семейства.
            Ако нещо си се засегнал лично и си се припознал,не е мой проблем
            Не се отнася за теб ,казвам го като цяло ,защото да делиш хората на такива и онакива е признак на голяма простотия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Тия дето плюят гастарбайтерите са :
              1.Неуспели гастарбайтери
              2.Хора с психични проблеми,живеещи в България които се разтоварват в анонимен форум
              Не ги плюя.Много от тях са отишли от зор там и да хранят семейства.
              Ако нещо си се засегнал лично и си се припознал,не е мой проблем

              Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
              Защо седиш у нас и хабиш нерви ?!
              Имаше един Галфонсо в една друга тема и той все така питаше въпроси за лексикона момчето
              Тук съм да обсъждам конкретната тема,а тя е за предстоящия голям краш на НИ в БГ /над 40-50% близките 2г/ ,а не кой къде бил и какво ял
              Last edited by petrg5s; 29.09.2022, 16:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Аз не съм гастербайтер ,а гражданин на света.Утре резервирам и отивам където си искам.Гастербайтерите ходят да берат домати в Испания или да работят в заводи в Германия,като теб.После космоса почва да им се струва крив.

                А кочини са ми пред очите,защото в момента съм в Гетото и виждам само кочини.И прасета като теб,живеещи в тези кочини ...или по-точно вегетират,но не го осъзнават докато им ударят ножа.
                А в момента касапина е наточил ножа и коли наред.Иде ред и на българските прасета да изквичат
                Без ирония и сарказъм - защо си го причиняваш ?
                На всички е ясно че тук не ти харесва, нямаш проблем и с пътуванията. Живота е кратък и не е добре да минава в такива негативни емоции.
                Ако се чувствах като теб у нас на мига да съм си събрал багажа....Защо седиш у нас и хабиш нерви ?!
                Ей виж Жонката - от както е в Германия цъФти от щастие... и не излиза от форума....
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.09.2022, 16:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Държави с огромен прираст и развита икономика ,с такива трендове а в БГ,то цветя и рози -хм..болката у нас ще е силна и продължителна
                  Националният индекс Case-Shiller е нараснал с 15,8% на годишна база през юли. Огромен срив на цените в Щатите щото не са 20% вече....
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.09.2022, 16:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Аз не съм гастербайтер ,а гражданин на света.Утре резервирам и отивам където си искам.Гастербайтерите ходят да берат домати в Испания или да работят в заводи в Германия,като теб.После космоса почва да им се струва крив.

                    А кочини са ми пред очите,защото в момента съм в Гетото и виждам само кочини.И прасета като теб,живеещи в тези кочини ...или по-точно вегетират,но не го осъзнават докато им ударят ножа.
                    А в момента касапина е наточил ножа и коли наред.Иде ред и на българските прасета да изквичат
                    Тия дето плюят гастарбайтерите са :
                    1.Неуспели гастарбайтери
                    2.Хора с психични проблеми,живеещи в България които се разтоварват в анонимен форум

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                      Напиши го с още по-големи и черни букви . Що тъй ве, гастербайтерски пиленца, не сте добре с нервите. Само кенефи, кофтори, л.на, кочини и боклуци са ви в главите.
                      Аз не съм гастербайтер ,а гражданин на света.Утре резервирам и отивам където си искам.Гастербайтерите ходят да берат домати в Испания или да работят в заводи в Германия,като теб.После космоса почва да им се струва крив.

                      А кочини са ми пред очите,защото в момента съм в Гетото и виждам само кочини.И прасета като теб,живеещи в тези кочини ...или по-точно вегетират,но не го осъзнават докато им ударят ножа.
                      А в момента касапина е наточил ножа и коли наред.Иде ред и на българските прасета да изквичат
                      Last edited by petrg5s; 29.09.2022, 15:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                        Напиши го с още по-големи и черни букви . Що тъй ве, гастербайтерски пиленца, не сте добре с нервите. Само кенефи, кофтори, л.на, кочини и боклуци са ви в главите.
                        Ти си най-големия гастарбайтер,само че неуспял -НЕУСПЯЛ ДА ПОДЧЕРТАЕМ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Оставам на брокерчетата и пишман инвеститорите в кочини да преценят какво ще стане с огромния балон,наистина огромен(по 1млн евро къщи на 20км от Варна и т.н.) на НИ в Гетото .Гето с най-голям демографски срив в целия свят и най-корумпирана псевдо държава в ЕУ
                          Този остров на спасението така да се каже ,БГ

                          Цените на жилищата в САЩ намаляват за първи път от десет години

                          https://www.investor.bg/a/534-novini...t-deset-godini


                          Британският жилищен пазар очаква перфектната буря с ръст на лихвите и спад на цените


                          https://www.investor.bg/a/113-analiz...pad-na-tsenite
                          Напиши го с още по-големи и черни букви . Що тъй ве, гастербайтерски пиленца, не сте добре с нервите. Само кенефи, кофтори, л.на, кочини и боклуци са ви в главите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Оставам на брокерчетата и пишман инвеститорите в кочини да преценят какво ще стане с огромния балон,наистина огромен(по 1млн евро 100кв къщи на 20км от Варна и т.н.) на НИ в Гетото .Гето с най-голям демографски срив в целия свят и най-корумпирана псевдо държава в ЕУ
                            Този остров на спасението така да се каже ,БГ

                            Цените на жилищата в САЩ намаляват за първи път от десет години

                            https://www.investor.bg/a/534-novini...t-deset-godini


                            Британският жилищен пазар очаква перфектната буря с ръст на лихвите и спад на цените


                            https://www.investor.bg/a/113-analiz...pad-na-tsenite
                            Държави с огромен прираст и развита икономика ,с такива трендове а в БГ,то цветя и рози -хм..болката у нас ще е силна и продължителна

                            Коментар


                            • Оставам на брокерчетата и пишман инвеститорите в кочини да преценят какво ще стане с огромния балон,наистина огромен(по 1млн евро осрани къщи на 20км от Варна и т.н.) на НИ в Гетото .Гето с най-голям демографски срив в целия свят и най-корумпирана псевдо държава в ЕУ
                              Този остров на спасението така да се каже ,БГ

                              Послеслов Не,не е като 2008,много по-лошо е.И както казват в статията „Това ще завърши със сълзи“
                              Кураж най-вече ,на бъдещите вечни длъжници


                              Цените на жилищата в САЩ намаляват за първи път от десет години

                              https://www.investor.bg/a/534-novini...t-deset-godini


                              Британският жилищен пазар очаква перфектната буря с ръст на лихвите и спад на цените


                              https://www.investor.bg/a/113-analiz...pad-na-tsenite
                              Last edited by petrg5s; 29.09.2022, 15:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Идеята беше да се види комуникацията ,продажбите падат това вече не го крият и официално дори
                                Явно си факир , за да правиш такива изводи от обявата...
                                Аз пък я виждам като това че се е продал 1 апарт преди това и са вдигнали цените с 200 евро като лъжат че са ги свалили....Силата на строителите идва като продадат нещо / 5 останаха/... Както и да е мястото е точно.... комуникативно :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X