IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Хахаха, че такива сдружения се създават още от 90-те години на миналия век, ти сега си разбрал. Извинявай много пъти съм се замисляла, че си много млад ама на колко години си ,че не знаеш такива неща ?
    Сега този процес е доста по-интензивен, защото има голям брой зарязани строежи!

    Коментар


    • Добро утро на всички, благодаря за коментарите! Виждам, че няма консенсус по въпроса. Най-добрата сделка е тази, при която всички са еднакво недоволни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
        Току що получих информация, че започват да се създават сдружения за завършване на изоставени от строителите жилищни сгради.
        Аз пък получих информация, че колелетата на влака били железни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
          Току що получих информация, че започват да се създават сдружения за завършване на изоставени от строителите жилищни сгради.
          големият проблем е забатачената документация.
          обикновено каквото и да се сдружат се оказва, че строителят е от..ал нещата в даден момент и за да получат заветния акт се почва прехвърляне на топката и този без това онзи без това не може, а всичко е потурчено и така висят хората с години в иначе направени сгради.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
            Току що получих информация, че започват да се създават сдружения за завършване на изоставени от строителите жилищни сгради.
            Хахаха, че такива сдружения се създават още от 90-те години на миналия век, ти сега си разбрал. Извинявай много пъти съм се замисляла, че си много млад ама на колко години си ,че не знаеш такива неща ?

            Коментар


            • Току що получих информация, че започват да се създават сдружения за завършване на изоставени от строителите жилищни сгради.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Напиши я тук - всички да я чуем. Какви са тези тайни? Нали няма да го купуваш ти, може пък някой друг да се възползва и да ти е благодарен един ден.
                Много идеи съм писала тук и никой не е бил благодарен за да продължа да ги давам безплатно и на всеки. Забрави ! Всеки да се научи сам да мисли ,а не да получава безплатни уроци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Защото нямам толкова свободен кеш в момента, но много хора имат. Бих написала идеята на продавача за да ме разбере защо да не го продава на л.с.. Нищо неясно няма.
                  Напиши я тук - всички да я чуем. Какви са тези тайни? Нали няма да го купуваш ти, може пък някой друг да се възползва и да ти е благодарен един ден.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Нищо не е ясно. Що не извадиш 1 милион и не го купиш тогава? Само приказки.
                    Защото нямам толкова свободен кеш в момента, но много хора имат. Бих написала идеята на продавача за да ме разбере защо да не го продава на л.с.. Нищо неясно няма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                      джони, ти нали нямаше да купуваш в БГ и нямаше да се връщаш повече. Обаче знаеш всички обяви наизуст и висенето ти в темата имаше за цел само забавление и да оставиш брокерите без хляб. Предполагам, че добър психиатър би ти помогнал.
                      Това на Московска го следя отдавна. Като падне на 200к го купувам.
                      А всеки прецакан брокер е победа на доброто срещу лъжата, алчността и лицемерието.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Джони, нямам никакво намерение да споря с теб, аз знам защо пиша това, ти не можеш да видиш потенциала. Затова и такива като мен правим пари от НИ, а такива като теб само недоволстват по форумите ! Ясно ?!
                        Нищо не е ясно. Що не извадиш 1 милион и не го купиш тогава? Само приказки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Каква класа? На спирката при клошарите? Точно пред входа има купчини л..а. Ако беше в преките на Витошка - да. Но на този шумен булевард кой би живял? Аз лично бих предпочел Малашевци за живеене пред това място.

                          Евентуално за нотариус или за някакъв офис, но не и за живеене.
                          Джони, нямам никакво намерение да споря с теб, аз знам защо пиша това, ти не можеш да видиш потенциала. Затова и такива като мен правим пари от НИ, а такива като теб само недоволстват по форумите ! Ясно ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            И за какво му е? Може да го е наследил - да извади 100к да го ремонтира ли? Най-изгодният момент за продажба мина, но все още има шанс да му вземе абсурдни пари. 400к обаче няма никой луд да му даде, след 1 година при 6-7% лихви още по-малко.
                            знаеш
                            Това на Московска стои непродадено над година, а там локацията е по-добра и апартаментът е в по-добро състояние.
                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...dlg&f1=1&fe7=1
                            джони, ти нали нямаше да купуваш в БГ и нямаше да се връщаш повече. Обаче знаеш всички обяви наизуст и висенето ти в темата имаше за цел само забавление и да оставиш брокерите без хляб. Предполагам, че добър психиатър би ти помогнал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Този апартамент има много повече възможности от този на Московска, който също е хубав, но не е от класата на този.
                              Каква класа? На спирката при клошарите? Точно пред входа има купчини л..а. Ако беше в преките на Витошка - да. Но на този шумен булевард кой би живял? Аз лично бих предпочел Малашевци за живеене пред това място.

                              Евентуално за нотариус или за някакъв офис, но не и за живеене.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                И за какво му е? Може да го е наследил - да извади 100к да го ремонтира ли? Най-изгодният момент за продажба мина, но все още има шанс да му вземе абсурдни пари. 400к обаче няма никой луд да му даде, след 1 година при 6-7% лихви още по-малко.

                                Това на Московска стои непродадено над година, а там локацията е по-добра и апартаментът е в по-добро състояние.
                                Този апартамент има много повече възможности от този на Московска, който също е хубав, но не е от класата на този.

                                Коментар

                                Working...
                                X