IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    Апартаментите в "Младост" догониха тези в центъра

    https://www.dnes.bg/sofia/2022/09/22...centyra.544466

    Ратко да почерпи
    ще почерпя когато пак мога да купувам маломерки на 630е на дупка
    препоръка е

    Коментар


    • Апартаментите в "Младост" догониха тези в центъра

      https://www.dnes.bg/sofia/2022/09/22...centyra.544466

      Ратко да почерпи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Форумът е място за изказване на лично мнение и не мисля, че коментарите тук са еквивалентни на консултантски договор (даже и там нямат разписани гаранции) - поправи ме ако греша.
        Радвам се, че голямата криза все ни пропуска, но това не значи, че не трябва да мислим критично.
        Проблемът не е дали някои от нас са мечо или бичо настроени - проблемът е, че има една категория хора, които искат да тече безспирен поток от заяждания, разправии и тн. 2015-та бях бик, сега съм по-скоро мечка.. въпрос на време е да видим какво ще се случи.

        ПП твърдо съм на мнение, че НИ са един от стълбовте на икономиката, но също така смятам, че трябва да се мисли така, че купени тези имоти да носят доходи. Ратко, дури, че и левчо са в този клас инвеститори и за тях дума не мога да кажа накриво... но и те не са се залетели да гонят михаля... нали.
        Така е, Берти. За да купя на тези цени трябва да е хубава къща, и днес си говорихме на по бира в София с Вълчо за къщите по принцип. Има наистина хубави къщи, но за да бутна 400К€ за къща трябва да имам поне 3 пъти по 400К. А и имот от разстояние трудно се управлява. Инак само събития от военен характер в момента могат да променят картинката. В момента е мътна вода и не знаеш какво ще стане. Но цена на имот засега не виждам как ще падне.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ако сметнеш твоя парцел, нинус 50 бона за събаряне на незаконния ти паметник, значи имота ти струва 10 000лв.
          Онези 100 бона в банката, за 1г. са се обезценили с 40%. Злато и аз имам за около 6000, ама и там сме на загуба и така
          Най-ценното което имам е БУНКЕРА+500 буркана и 14 кубика дърва. Само това ще ми помогне при третата световна война
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            ха ха - ПРАЗЕН ПАРЦЕЛ срещу мен струва толкова 60к лева за 600кв - без вода, ток, ограда. НИЩО САМО ТРЪНИ.
            РЕАЛНА СДЕЛКА тази пролет
            Ако сметнеш твоя парцел, нинус 50 бона за събаряне на незаконния ти паметник, значи имота ти струва 10 000лв.
            Онези 100 бона в банката, за 1г. са се обезценили с 40%. Злато и аз имам за около 6000, ама и там сме на загуба и така

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ааа, така съм съгласен за апартите в Атина. За незаконния паметни, незаконен и неизмазан на 30км. От метрополията, махни една 0Само не разбрах, ти верно ли на 47 си тотално сдал здравословно
              ха ха - ПРАЗЕН ПАРЦЕЛ срещу мен струва толкова 60к лева за 600кв - без вода, ток, ограда. НИЩО САМО ТРЪНИ.
              РЕАЛНА СДЕЛКА тази пролет
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Хаха, този келеш на 47 ли бил? Пенсионер по болест и с милионна незаконна и неизмазана къща във Веринско!!. Значи моята в Редута трябва да е 10млн$
                Извинявам се, но в редута не беше ли 1/2 твоя ?
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Къщата 300кв + 100 тераси = 300к€
                  Апарти в атина - 300к€
                  КЕШ - 100к в банки, 80к в къщи.
                  Злато - 10к
                  Земи 50д - 50к.
                  Айде събирайте дрисльовци
                  Ааа, така съм съгласен за апартите в Атина. За незаконния паметник, незаконен и неизмазан на 30км. От метрополията, махни една 0Само не разбрах, ти верно ли на 47 си тотално сдал здравословно
                  Last edited by Bailor; 22.09.2022, 22:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Хаха, този келеш на 47 ли бил? Пенсионер по болест и с милионна незаконна и неизмазана къща във Веринско!!. Значи моята в Редута трябва да е 10млн$
                    Къщата 300кв + 100 тераси = 300к€
                    Апарти в атина - 300к€
                    КЕШ - 100к в банки, 80к в къщи.
                    Злато - 10к
                    Земи 50д - 50к.
                    Айде събирайте дрисльовци
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                      Постройката като какъв % от тези милион евра я калкулирш?
                      Имам подозрения, че малко си надценяваш портфолиото
                      И си отпусни малко душицата, много скромно го караш, а живота е кратък.
                      Хаха, този келеш на 47 ли бил? Пенсионер по болест и с милионна незаконна и неизмазана къща във Веринско!!. Значи моята в Редута трябва да е 10млн$

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        ха ха - по тая логика в София има 500 000 НЕЗАКОННИ имоти.
                        Правилно си прочел - 500 000.
                        Аз съм АКТИВНАТА страна в актовете. Боли ма какъв иска да го пише държавата. няма нужда от НИКАКЪВ, и никой не може и копче да ми каже. ИМА ОПЛАКВАНЕ В ОБЩИНАТА - отхвърлено е като НЕСЪСТОЯТЕЛНО !?!?!?!?

                        Парите КЕШ са умножени БЛИЗО 2 пъти. Активите - поне 3 пъти. Гонят МИЛИОН ЕВРА.
                        Е можеше и да са 2-3 милиона ама и тези са ми много. Аз живея с 1000 евра месечно.
                        Мога да живея ОЩЕ 100 години само от активите които имам. Едва ли ще издаяня толкова - до 147
                        Постройката като какъв % от тези милион евра я калкулирш?
                        Имам подозрения, че малко си надценяваш портфолиото
                        И си отпусни малко душицата, много скромно го караш, а живота е кратък.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin

                          За да е къща, трябва да има разрешение за ползване.
                          Иначе е незаконна постройка
                          ха ха - по тая логика в София има 500 000 НЕЗАКОННИ имоти.
                          Правилно си прочел - 500 000.
                          Аз съм АКТИВНАТА страна в актовете. Боли ма какъв иска да го пише държавата. няма нужда от НИКАКЪВ, и никой не може и копче да ми каже. ИМА ОПЛАКВАНЕ В ОБЩИНАТА - отхвърлено е като НЕСЪСТОЯТЕЛНО !?!?!?!?

                          Парите КЕШ са умножени БЛИЗО 2 пъти. Активите - поне 3 пъти. Гонят МИЛИОН ЕВРА.
                          Е можеше и да са 2-3 милиона ама и тези са ми много. Аз живея с 1000 евра месечно.
                          Мога да живея ОЩЕ 100 години само от активите които имам. Едва ли ще издаяня толкова - до 147
                          Last edited by bota156; 22.09.2022, 20:51.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ти готов ли си да ПОЕМЕШ спада следващите ГОДИНИ.
                            СЕГА ЩЕ ПАДАМЕ ПОВЕЧЕ И ОТ ПОВИСОКО. МАЛОУМИЕТО НА НУЛЕВИ ЛИХВИ ПРОДЪЛЖИ 3 ГОДИНИ ПОВЕЧЕ. ЩЕ ЯДЕМ ВСИЧКИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ ПО ГОЛЯМ ОГРОМЕН ЧЕП ОТЗАД. ДОГОДИНА ЕВРОПА ЩЕ РАЗПОЛАГА САМО С ЕДИН ЗАМРЪЗНАЛ ГОЛ ГЪЗ
                            Ботич, за евентуален спад не знам, но на теб не ти се е отразило добре поскъпването и загубата на 50% от стойността на паричките.
                            А можеше поне да измажеш постройката, която обитаваш..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Ти готов ли си да ПОЕМЕШ спада следващите ГОДИНИ.
                              СЕГА ЩЕ ПАДАМЕ ПОВЕЧЕ И ОТ ПОВИСОКО. МАЛОУМИЕТО НА НУЛЕВИ ЛИХВИ ПРОДЪЛЖИ 3 ГОДИНИ ПОВЕЧЕ. ЩЕ ЯДЕМ ВСИЧКИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ ПО ГОЛЯМ ОГРОМЕН ЧЕП ОТЗАД. ДОГОДИНА ЕВРОПА ЩЕ РАЗПОЛАГА САМО С ЕДИН ЗАМРЪЗНАЛ ГОЛ ГЪЗ
                              Не мисля че Европа споделя твоите сексуални фантазии. Ще трябва пак да споделяш тези страсти с Путин и Лукашенко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Няма от какво да се засягам. Добре, че си призна, че си давал грешни прогнози преди 3 години, макар и преди 5 пак пишеше за големо МЯУ, което не се сбъдна. За разлика от бацета, мацета, яндокси, беърфокси и лаконици, които си сменят никовете всяка година, за да имсе смеят и гугутките. Готов ли си с Бота 156 да си поделите разликата в цената от 2017г. насам, ако Кавръка купи към днешна дата? А, ако ви потърсят сметката и други каръци...
                                Ти готов ли си да ПОЕМЕШ спада следващите ГОДИНИ.
                                СЕГА ЩЕ ПАДАМЕ ПОВЕЧЕ И ОТ ПОВИСОКО. МАЛОУМИЕТО НА НУЛЕВИ ЛИХВИ ПРОДЪЛЖИ 3 ГОДИНИ ПОВЕЧЕ. ЩЕ ЯДЕМ ВСИЧКИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ ПО ГОЛЯМ ОГРОМЕН ЧЕП ОТЗАД. ДОГОДИНА ЕВРОПА ЩЕ РАЗПОЛАГА САМО С ЕДИН ЗАМРЪЗНАЛ ГОЛ ГЪЗ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X