IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Да, но е отделно помещение.
    Никога няма да възприема кухня в хола - да ти смърди на пръжки и чесън докато гледаш телевизия. Това е и една от причините новото да отпада изцяло като вариант за мен. По-хубаво разпределение от старите сгради в центъра няма - с вестибюл, всичко направено от хора, които са мислили. Не от разни съвременни палячовци архитекти.
    Вие пръжки с чесън ли ядете?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Да, де, ама от такова високо място имаш неповторима гледка и към Костинброд - и въобще, накъдето и да се завъртиш. От кулокран гледката е още по-впечатляваща, ако ще да живееш и на Редута, където блоковете са на разстояние едно чи-хуа-хуа.
      Вертиго, брат. Става за половин час скай бар, но там не бих живяла. Виж да го давам под наем може.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Мани кухнята, мене ме е страх от толкова високо място.
        Да, де, ама от такова високо място имаш неповторима гледка и към Костинброд - и въобще, накъдето и да се завъртиш. От кулокран гледката е още по-впечатляваща, ако ще да живееш и на Редута, където блоковете са на разстояние едно чи-хуа-хуа.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	43.2 КБ
ID:	3969620
          Другари, ко стааа с туй евро бре?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            "Кухнята" цепи мрака.
            Да, но е отделно помещение.
            Никога няма да възприема кухня в хола - да ти смърди на пръжки и чесън докато гледаш телевизия. Това е и една от причините новото да отпада изцяло като вариант за мен. По-хубаво разпределение от старите сгради в центъра няма - с вестибюл, всичко направено от хора, които са мислили. Не от разни съвременни палячовци архитекти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              "Кухнята" цепи мрака.
              Мани кухнята, мене ме е страх от толкова високо място.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor

                Убеждавай се сам, ама нещо само хейтиш по столицата за какво? Нали не ти понася, нали е "гето". Откъде извира тази омраза към цените в София и кого убеждаваш, че била кочина и прочее, освен себе си а? Върнал си се на се на село от голямата локва и си мислиш, че си нещо ли? В краварника само ти изтискват жизнените ти възможности и ви пращат недъгави обратно, затова е тази злоба, ама малко от вас си признават, че живота ви е пропилян зад голямата вода и си мислите, че като се върнете, някой като през 90-те, ще изпадне в телешки възторг, че бай Пешо от село,бил в Америката, хахахаха
                ти да си ме чул да хейтя цените на селските къщи плетарки около 120 км от пловдив?
                не.
                ми нема и да ме чуеш, защо аз немам мераци за там.
                ако имах, но без да имам пари, щях да съм най-активния след...
                нема да казвам,кой, че модерацията само това чака.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                  "Кухнята" цепи мрака.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s

                    Нали ти казах,че СФ за мен е ГЕТО и даже и безплатен апартамент да ми дадат + кола ,няма да живея там НИКОГА.
                    Ти пак същата плоча въртиш ,в Сф съм искал,в СФ .Одеве пък за земетресенията не съм знаел. Имам чувствто ,че си някъв малоумен
                    Ок, а къде живеете ако не е тайна?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Не е точно Вазов (малко са понапудрили обявата), а е високото ЕПК до Епъла, откъм Стрелбище.
                      Гледката е най-ценното- и към Витоша, и към Парка гледаш само зелено и отвисоко. Изглежда и в прилично състояние отвътре.

                      Цената е добра ако я сравняваме с останалото на пазара. Но е все още висока. 1500 е таргетът (за Докторски), знаеш. За това тук - 1000 макс.
                      То едва беше 1500 2012 година в Докторски. И то некачествени без балкони, гредореди, стръмни стълбища без асансьор. Или като мойто супер сграда и апарт, но за тотал ремонт.
                      Last edited by bulgarian lev; 27.09.2022, 21:59.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        На негово място бих го взел. Ако не ми стига кинтата с малко кредит. За Вазов е добра цена, само ремонта му маха поне 35-40 хил лева, а на висок етаж ремонт е мъка голема.
                        Не е точно Вазов (малко са понапудрили обявата), а е високото ЕПК до Епъла, откъм Стрелбище.
                        Гледката е най-ценното- и към Витоша, и към Парка гледаш само зелено и отвисоко. Изглежда и в прилично състояние отвътре.

                        Цената е добра ако я сравняваме с останалото на пазара. Но е все още висока. 1500 е таргетът (за Докторски), знаеш. За това тук - 1000 макс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Да си призная не го помня. Учудва ме друго, защо много хора твърдят ,че живеят добре извън България, а в същото време показват ниска култура и крещящо нещастие ? Успешният човек ,нито мисли така, нито се държи по този нелеп начин. Дори и да не смяташ ,че цените на имотите в БГ, не са това което смяташ ,че трябва да са се дръж като разумен човек, а не като примат.
                          Аз ли да ти обяснявам защо. Недей, ще ме изтрият.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                            На негово място бих го взел. Ако не ми стига кинтата с малко кредит. За Вазов е добра цена, само ремонта му маха поне 35-40 хил лева, а на висок етаж ремонт е мъка голема.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ка се казваше онзи другия американец, чичо ли беше?
                              Да си призная не го помня. Учудва ме друго, защо много хора твърдят ,че живеят добре извън България, а в същото време показват ниска култура и крещящо нещастие ? Успешният човек ,нито мисли така, нито се държи по този нелеп начин. Дори и да не смяташ ,че цените на имотите в БГ, не са това което смяташ ,че трябва да са се дръж като разумен човек, а не като примат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Не разбрах в България, ли живееш или си още в щатите ?
                                Ка се казваше онзи другия американец, чичо ли беше?
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X