IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само на мен ли ми се струва,че един човек пише от поне 5 различни ника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
      Обиждай ме на "бездетен" колкото си щеш, това за мен не е обида, това е личният ми и оказал се много правилен засега избор.
      Аа, и занапред, не само за сега. Такива като тебе не следва да се размножават, има дастатъчно изроди на тоя свят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Амааа... Как така?!!! Нооо... ЗАЩО? Откъде-накъде?!!! Това не може да бъде вярно бе другари!!! Амиии... Какво ще стане с чакащите спадоТ? Наистина ли ще се наложи да чакаме чааааак до 2029-та??? ПиснА ми да чекам в тая тясна стая! (даже и мекичките са ми втръснали вече)
        И ти прочете ли какви са наемите.300 евро за тристаен дето струва 150 к евро.40 години да го избиеш.better писа за апартамент за половин милион обзаведен за 700 лв наем.Всичко са брокерски полюции.Аз си купих гараж в нова кооперация и като гледам всички се готвят да дават под наем.Ще има много разочаровани.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Бе ти можеш ли да четеш, препоръчах ОСНОВНИ училища. В основно училище се влиза по местоживеене, в гимназията според резултатите от основното.
          Силистрата дава вид да има пари и за частно, което моментално му разширява интересните райони иначе 20 и 22-ро също не са зле до 7 клас.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Абе , смешко нещастен...ти ли ще оценяваш преподавателите в България бездетен гастарбайтер? Как знаеш колко са грамотни децата, като ти деца нямаш, няма и да имаш. Имоти също нямаш, няма и да имаш, изчадие на номенклатурни простаци, взели власт с насилие, не с мозък и способности. Ти ли мен ще оценяваш комунистически паразит?
            Чиче физкултурник, много се палиш. Личи си колко си фрустриран - с тази клошарска заплатка няма как да е иначе,хахаха. Не са ти виновни комунистите, сам си си виновен за положението. През комунизма имаше учители, които бяха такива по призвание. Сега сте една сбирщина боклук - некадърници, неспособни да си намерят нормална работа, лежащи на гърба на данъкоплатците и постоянно мрънкащи за заплати. На последно място в Европа е българското образование, най-неграмотните деца. Обиждай ме на "бездетен" колкото си щеш, това за мен не е обида, това е личният ми и оказал се много правилен засега избор.

            Виж класацията:
            https://de.wikipedia.org/wiki/Ergebn...r_PISA-Studien

            Срам и позор е тази позиция на България. Дължи се изцяло на некадърни, неграмотни даскали като теб. Или и затова ти е виновна номенкатурата от преди десети, а?
            Last edited by ejonny2376; 02.09.2022, 00:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              И по каква причина точно ти, даскалът в 93-то спортно (което както сам призна е последна дупка на кавала) ще оценява кой е "полуидиот" и кой не? Има повече даскали, от деца вече. Само най-голям неудачник става учител и ходи да се бъхти за 2 хиляди левчета макс. Точно заради некадърни преподаватели 90% от децата са функционално неграмотни и сме на последно място в Европа. Чиновник някакъв, на държавна хранилка, тръгнал да пише за инвестиции и за имоти. СмЕх.
              Абе , смешко нещастен...ти ли ще оценяваш преподавателите в България бездетен гастарбайтер? Как знаеш колко са грамотни децата, като ти деца нямаш, няма и да имаш. Имоти също нямаш, няма и да имаш, изчадие на номенклатурни простаци, взели власт с насилие, не с мозък и способности. Ти ли мен ще оценяваш комунистически паразит?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Бе ти можеш ли да четеш, препоръчах ОСНОВНИ училища. В основно училище се влиза по местоживеене, в гимназията според резултатите от основното.
                Глупости. Не стига, че не знае, ми парадира с агресивното си невежество. Нещата се нагласят след 4-ти клас, а не чак в гимназията. НАЧАЛНОТО училище е по местоживеене и при него има значение единствено да няма много цигани, да няма агресивни дебилчета в класа и класната да не е откачена. След 4-ти, ако пропуснеш да се преместиш, оставаш в Б група. Всички елитни държавни "гимназии" приемат след 4-ти клас.

                В р-н Слатина нищо не става след 4-ти клас, но най-малко зле е 138-мо. Бастилията преди 15-20 години може и да е ставала за нещо, но сега е маматаситрака.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Прави впечатление, че полуидиотите от 15 години нищо друго не са усвоили в теми за имотите, освен да оплакват хипотетични ипотекари и да реват на чужди гробове на които ронят сълзи на фалосите на хипотетичните мъртъвци
                  И по каква причина точно ти, даскалът в 93-то спортно (което както сам призна е последна дупка на кавала) ще оценява кой е "полуидиот" и кой не? Има повече даскали, от деца вече. Само най-голям неудачник става учител и ходи да се бъхти за 2 хиляди левчета макс. Точно заради некадърни преподаватели 90% от децата са функционално неграмотни и сме на последно място в Европа. Чиновник някакъв, на държавна хранилка, тръгнал да пише за инвестиции и за имоти. СмЕх.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Не е математика. Но това няма значение, инак всички математици щяха да са милионери. Икономиката не е само математика, нито финансите. Само примитивни понижители може да приравняват успешния инвеститор с математик. Има много психология на пазарите драги. Тя тотално ти убягва.
                    Специално психологията на този пазар в България е - няма нищо освен имоти, трябва да се купи на всяка цена, дори да не ми трябва, само и само да вложа парите в нещо си. Да, но психологията води само до временни дисбаланси. Всички дисбаланси в природата се компенсират и в един прекрасен момент идва равновесието - а то базира на 100% математика, там емоции не играят. Когато доходността от наем е по-ниска от кредитната лихва, червената лампа вече свети на изгаряне. Когато инфлацията (с която всеки се оправдава) е надскочена няколко пъти - също. Когато единственият фундаментален фактор - търсене на жилищна площ - намалява заради демографския фактор, а предлагането на тази площ расте стръмно заради безумно строителство - също. Когато състоянието на целия жилищен фонд е катастрофално и именно заради инфлацията поддръжката му става безумно нерентабилна - пак така.

                    Емоцията и глупостта на българина няма как вечно да компенсират всички горни фактори - свърши се. Сега следват няколко годинки мъки, стотици семейства ще пострадат, много народ ще плаче с крокодилски сълзи, а картите ще се раздадат отново и ще почне новият цикъл. Дотогава ние, дето не изглупяхме и не се поддадохме на лъжците-брокери и банки, ще гледаме сеир.

                    Коментар


                    • Прави впечатление, че полуидиотите от 15 години нищо друго не са усвоили в теми за имотите, освен да оплакват хипотетични ипотекари и да реват на чужди гробове на които ронят сълзи на фалосите на хипотетичните мъртъвци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Леле, даскал-повишител на имоти. Какво си преподавал, любезни? Надявам се не математика, щото положението с нея е както споменах трагично.
                        Не е математика. Но това няма значение, инак всички математици щяха да са милионери. Икономиката не е само математика, нито финансите. Само примитивни понижители може да приравняват успешния инвеститор с математик. Има много психология на пазарите драги. Тя тотално ти убягва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Преподавал съм в 93-то спортно и нивото е много по-зле от Бастилията, признавам. В района който Дюри препоръчва: Мигел де Сервантес е топ.
                          Леле, даскал-повишител на имоти. Какво си преподавал, любезни? Надявам се не математика, щото положението с нея е както споменах трагично.

                          Коментар


                          • 75 пункта идният Четвъртък са дефакто предначертани. Имотните пазари в Германия вече са с посока само надолу. Акциите на Воновия - в киреча.
                            Да видим докога абсурните ценови нива в София ще издържат след половин годишно набалончване с 50% ей-така, от днес за утре, щото бай Гошо бил чул, че много били скочили цените и решил да забогатява на гърба на някое глупаво ИТ.

                            Този безумен ръст, многократно надвишаващ инфлация и фундамент - на какво точно се крепи уважаеми повишители? Ще ви рухнат мечтите за капиталова така, както се появиха. Дори от днес за утре да се появи един 50% дискаунт на всички обяви в imot.bg изобщо няма да говорим за спад, а за оправяне на математическа грешка.
                            Last edited by ejonny2376; 01.09.2022, 22:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Понеже няколко пъти ме призоваха, да дам съвет за основните училища в тези квартали. Внимавай с Гео Милев, трябва да си към Бастилията, в краен случай 138-мо. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ 93-то. Изток е добре с училището, Дианабат не толкова. Лозенец има много, почти всички са добри, 107-мо е фантастично. Стрелбище е като Дианабат, 73-то е в Гоце Делчев. Хладилника е зле.
                              Преподавал съм в 93-то спортно и нивото е много по-зле от Бастилията, признавам. В района който Дюри препоръчва: Мигел де Сервантес е топ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Доенето започна! Който ни послуша го спасихме, останалите тарикати ще си плащат като попове!
                                Който може - ще си плаща, който не може - ще му го вземем.

                                Коментар

                                Working...
                                X