IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Не си се разхождал достатъчно - иначе щеше да си стъпил поне веднъж в необезопасена шахта или на някой кабел с напрежение.
    еее, стига и ти сега
    колко пъти си падал в шаха или си хващал гол кабел в софия
    а в гоцето сигурно изобщо не си стъпвал
    Last edited by ratten; 15.09.2022, 15:49.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
      Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.
      Не си се разхождал достатъчно - иначе щеше да си стъпил поне веднъж в необезопасена шахта или на някой кабел с напрежение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
        Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.
        Варна е красив град, обаче заплатите не са много високи. Освен корабите и туризма, няма много поминък.

        В София хората нито са много любезни, нито са много приветливи. Един нотариус от морето това лято ми каза: "В София може да поздравиш комшията си, а той да не те поздрави. Тук, при нас, това все още не е така."

        Силистра, ти все пак не си запознат много с пазара и може да се набиеш на лош квартал или скъп имот. Дъри ти беше дала добър съвет наскоро,

        Според мен, най-добри са парк Заимов и кв. Изток. Но са скъпи.


        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
          Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.
          Вн е беден пенсионерски град, не може да се сравнява изобщо със София.

          Коментар


          • Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.

            Коментар


            • Повишението свърши. Следете имотите от високия сегмент. Винаги от там започва тренда, положителен или отрицателен. Ще има ли спад? Да. Колко? Никой не знае.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                Никой не е безгрешен. И аз заложих 2 бутилки 4рози на куц кон срещу ратко. Ама ми се размина, щото и той заложи на дръглива кранта. Човешко е да се греши.
                де да знам аз, че моя фаворит е такъв въздухар
                препоръка е

                Коментар


                • Липсващите мнения касаещи мокрите сънища на част от пишещите тук са преместени в темата за жените.
                  Придържайте се към темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                    защо продаваш наследствената къща бе джони? Нали щеше да я стягаш? Да не профукаш парите за бело ей!
                    [ATTACH=CONFIG]n3964909[/ATTACH]
                    Мамка му, разкри кой съм...Стефан Велинов от кв. Видима. Лошо.

                    Коментар


                    • защо продаваш наследствената къща бе джони? Нали щеше да я стягаш? Да не профукаш парите за бело ей!
                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-09-15 015050.jpg
Views:	1
Size:	50.7 КБ
ID:	3964909

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Оправих си го вече, сори, не сме безгрешни.
                        Никой не е безгрешен. И аз заложих 2 бутилки 4рози на куц кон срещу ратко. Ама ми се размина, щото и той заложи на дръглива кранта. Човешко е да се греши.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                          бетерчо, прогнозата съм я давал тук десетки пъти, но за тебе пак: Ъп до 2029-та (песимиста казва, че съм объркал сметките и годината е 2039-та, можее, той е келнер и може по-добре да смета наум от мене). Средна цена през 2029-та --->>> 8700/м2. В краткосрочен план: догодина лаг или дори лек спад макс 5-8%(беъртрап), после започва надуването на същинския балон до 2029 и ще има галопиращи цени пак нагоре.

                          пп. И да се знае: Кольо ще скочи в имот на 3200 или остава вечен квартирант на майка си.
                          Демек надуване от 2024 та? Ок, защо? А парЕ? Откъде?

                          Коментар


                          • Кво става с Юлката, според когото инфлацията била мираж? Хахахаха ааа. Заплаши, че няма да пише повече тук, явно се е усетил, че се е осрал до гушата хаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Тва ти казвам, че решения винаги ще има. Купувачи също. Малцинства също, и те заедно повече от българите. Това ни чака, но така сме си послали.
                              ....оцелеем се пише! Сори, но ми вади очите.
                              Оправих си го вече, сори, не сме безгрешни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Ще ти се, нали?
                                Ходи да палиш свещи, че след 2 години може да имаме пак 1200 Евро на докторската. Щом 2008-2014 падна от 6000 на 1500 (на колкото купи ти), не виждам защо сега да не падне от 4000 на 1200.

                                Еуфорията от положителното развитие е много подвеждаща, толкова повече са сълзите след това, ако не си разумен.
                                Нищо. И да падне аз не продавам. Ако дал Бог може и още един да захлупя на 1500.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X