IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Аз не съм гастербайтер ,а гражданин на света.Утре резервирам и отивам където си искам.Гастербайтерите ходят да берат домати в Испания или да работят в заводи в Германия,като теб.После космоса почва да им се струва крив.

    А кочини са ми пред очите,защото в момента съм в Гетото и виждам само кочини.И прасета като теб,живеещи в тези кочини ...или по-точно вегетират,но не го осъзнават докато им ударят ножа.
    А в момента касапина е наточил ножа и коли наред.Иде ред и на българските прасета да изквичат
    Тия дето плюят гастарбайтерите са :
    1.Неуспели гастарбайтери
    2.Хора с психични проблеми,живеещи в България които се разтоварват в анонимен форум

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
      Напиши го с още по-големи и черни букви . Що тъй ве, гастербайтерски пиленца, не сте добре с нервите. Само кенефи, кофтори, л.на, кочини и боклуци са ви в главите.
      Аз не съм гастербайтер ,а гражданин на света.Утре резервирам и отивам където си искам.Гастербайтерите ходят да берат домати в Испания или да работят в заводи в Германия,като теб.После космоса почва да им се струва крив.

      А кочини са ми пред очите,защото в момента съм в Гетото и виждам само кочини.И прасета като теб,живеещи в тези кочини ...или по-точно вегетират,но не го осъзнават докато им ударят ножа.
      А в момента касапина е наточил ножа и коли наред.Иде ред и на българските прасета да изквичат
      Last edited by petrg5s; 29.09.2022, 15:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

        Напиши го с още по-големи и черни букви . Що тъй ве, гастербайтерски пиленца, не сте добре с нервите. Само кенефи, кофтори, л.на, кочини и боклуци са ви в главите.
        Ти си най-големия гастарбайтер,само че неуспял -НЕУСПЯЛ ДА ПОДЧЕРТАЕМ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
          Оставам на брокерчетата и пишман инвеститорите в кочини да преценят какво ще стане с огромния балон,наистина огромен(по 1млн евро къщи на 20км от Варна и т.н.) на НИ в Гетото .Гето с най-голям демографски срив в целия свят и най-корумпирана псевдо държава в ЕУ
          Този остров на спасението така да се каже ,БГ

          Цените на жилищата в САЩ намаляват за първи път от десет години

          https://www.investor.bg/a/534-novini...t-deset-godini


          Британският жилищен пазар очаква перфектната буря с ръст на лихвите и спад на цените


          https://www.investor.bg/a/113-analiz...pad-na-tsenite
          Напиши го с още по-големи и черни букви . Що тъй ве, гастербайтерски пиленца, не сте добре с нервите. Само кенефи, кофтори, л.на, кочини и боклуци са ви в главите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Оставам на брокерчетата и пишман инвеститорите в кочини да преценят какво ще стане с огромния балон,наистина огромен(по 1млн евро 100кв къщи на 20км от Варна и т.н.) на НИ в Гетото .Гето с най-голям демографски срив в целия свят и най-корумпирана псевдо държава в ЕУ
            Този остров на спасението така да се каже ,БГ

            Цените на жилищата в САЩ намаляват за първи път от десет години

            https://www.investor.bg/a/534-novini...t-deset-godini


            Британският жилищен пазар очаква перфектната буря с ръст на лихвите и спад на цените


            https://www.investor.bg/a/113-analiz...pad-na-tsenite
            Държави с огромен прираст и развита икономика ,с такива трендове а в БГ,то цветя и рози -хм..болката у нас ще е силна и продължителна

            Коментар


            • Оставам на брокерчетата и пишман инвеститорите в кочини да преценят какво ще стане с огромния балон,наистина огромен(по 1млн евро осрани къщи на 20км от Варна и т.н.) на НИ в Гетото .Гето с най-голям демографски срив в целия свят и най-корумпирана псевдо държава в ЕУ
              Този остров на спасението така да се каже ,БГ

              Послеслов Не,не е като 2008,много по-лошо е.И както казват в статията „Това ще завърши със сълзи“
              Кураж най-вече ,на бъдещите вечни длъжници


              Цените на жилищата в САЩ намаляват за първи път от десет години

              https://www.investor.bg/a/534-novini...t-deset-godini


              Британският жилищен пазар очаква перфектната буря с ръст на лихвите и спад на цените


              https://www.investor.bg/a/113-analiz...pad-na-tsenite
              Last edited by petrg5s; 29.09.2022, 15:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Идеята беше да се види комуникацията ,продажбите падат това вече не го крият и официално дори
                Явно си факир , за да правиш такива изводи от обявата...
                Аз пък я виждам като това че се е продал 1 апарт преди това и са вдигнали цените с 200 евро като лъжат че са ги свалили....Силата на строителите идва като продадат нещо / 5 останаха/... Както и да е мястото е точно.... комуникативно :-)

                Коментар


                • От днес Русия се затваря за сухопътни превози от България ,смятайте какъв удар е това за търговията ,фирмите които имат такава с Русия все още
                  Last edited by nkavrakov1982; 29.09.2022, 14:56.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Кавръче, тези цени са НАГОРЕ.Примоция ама друг път ...има нема 200 евро повече от на колкото се продаваше като гледах за последно....
                    Да не говоря, че същата сграда на тъмно зелено преди 2-3 години беше по 7-800 евро.... Ама и тва и е много предвид че е на Борис 3 директно и Каблешков - ШУМ на макс и мръсотия.... , а и май не е мърдала от месеци поне видимо като съм минавал от там....
                    А и защо да купя с комисионна към Явлена, а не от строителя ако въобще искам ?! Защо за ново трябва да ползвам посредници ?
                    Идеята беше да се види комуникацията ,продажбите падат това вече не го крият и официално дори

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      имаме и обрат в комуникацията по обявите -обявата е от Явлена

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8gx6f4&f1=1


                      Ново! Промоция!
                      Останаха 5 апартамента.

                      Много фукционални 2 броя двустайни, 2 бр. тристайни и един мезонет.

                      Апартамент 1 - цена от 109 376 евро на 98 438 евро
                      Апартамент 2 - цена от 125 293 евро на 112 764 евро
                      Апартамент 6 и 7 - цена от 140 688 евро на 126 619 евро
                      Апартамент 8 мезонет - цена от 222 196 евро на 199 976 евро
                      Всички цени са с включено ДДС.

                      Допълнително, може да се обадите да ви разкажем какви офиси, гаражи и паркоместа имаме на достъпни цени.

                      Комуникативна локация, близо до автогара Овча купел.
                      Явлена разполага с отлични юристи - предлагаме винаги проверени имоти. Работим с най-добрите кредитни консултанти. (yavlenaCOM/121181).
                      Кавръче, тези цени са НАГОРЕ.Примоция ама друг път ...има нема 200 евро повече от на колкото се продаваше като гледах за последно....
                      Да не говоря, че същата сграда на тъмно зелено преди 2-3 години беше по 7-800 евро.... Ама и тва и е много предвид че е на Борис 3 директно и Каблешков - ШУМ на макс и мръсотия.... , а и май не е мърдала от месеци поне видимо като съм минавал от там....
                      А и защо да купя с комисионна към Явлена, а не от строителя ако въобще искам ?! Защо за ново трябва да ползвам посредници ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                        Към бомбите, атомните бомби, инфлацията, земетресенията и ковида, допълнихме самоубийства.
                        Само и само проклетите имоти да паднат и да се докаже, че не си супер голям балък като не купи, а вече нямаш пари, защото цените отлетяха, а инфлацията ги изяде.
                        По-скоро ще има самоубийства на чок тарикати, които чакат голямото бау и ще живеят в наследствените панелки до живот.
                        Нещо си се объркал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Хахахха.... ми те циментените спекулации понякога завършват много по-зле!

                          А и какви точно инвеститори сте като ви чета, че повечето сте си купили на вас си по още 1 апартамент!?

                          И как да сте инвеститори, след като самите признавате, че възвръщаемостта от наем е прекалено ниска.....

                          И друго - хора, купували с кредити не е добре да дават линкове как българите забогатяли и купували без кредити!
                          Днес от банката ми потвърдиха ,безрисково от другия месец почвам да получавам по 150 евра от лихви ....и все пак това е само началото ,далече съм от идеята че компенсира инфлацията ,но тренда е налице ,момичето обяви че масово почват да наливат средства в депозити след лихвената суша

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                            Валутните спекулации са за пълни измекяри, аллооо, събуди се, това е тема за истински инвестиции, не за това, че € е поевтиняло с 5ст. спрямо $
                            Истински инвестиции викаш Кочини купувани с чужди пари на банките . Толкова е тъп тоя,че даже като го чета и ми умират по няколко мозъчни клетки.
                            Но за съжаление,това е днешния облик на бачкаторската пасмина в НИ сектора.
                            Хванато от улицата ,дали им по един телефон и давай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Валутните спекулации са за пълни измекяри, аллооо, събуди се, това е тема за истински инвестиции, не за това, че € е поевтиняло с 5ст. спрямо $
                              Хахахха.... ми те циментените спекулации понякога завършват много по-зле!

                              А и какви точно инвеститори сте като ви чета, че повечето сте си купили на вас си по още 1 апартамент!?

                              И как да сте инвеститори, след като самите признавате, че възвръщаемостта от наем е прекалено ниска.....

                              И друго - хора, купували с кредити не е добре да дават линкове как българите забогатяли и купували без кредити!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Сам каза, че ме четеш от 2 години!
                                [I][B]- Ако си обърнал левовете в долари
                                - Ако не си обърнал навреме левовете в долари - значи ]
                                Валутните спекулации са за пълни измекяри, аллооо, събуди се, това е тема за истински инвестиции, не за това, че € е поевтиняло с 5ст. спрямо $

                                Коментар

                                Working...
                                X