IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    То баш това си мисли някой като се жени ,да се развежда. И да сключва предбрачен договор. Освен това жилището ако е придобито по време на брака се води съпружеска имуществена общност-и двамата са съсобственици. Да ама като се разведат и има деца ,съдът в 99 процента от случаите присъжда децата на майката и семейното жилище също.
    Малко опростенчески си представяш нещата. Правиш ли разлика между собственост, ползване и владение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Това си е направо теорема, броя на трътките е обратно пропорционален на стойността на имотите. Значи абсолютните нулеваци от деЦките са абсолютни трътки.
      Нещо не си разбрала-в тези случаи, които посочих,двамата мъже с имоти са девствени, а този под наем е плейбой.И в крайна сметка се ожени за 25 години по-млада жена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Това си е направо теорема, броя на трътките е обратно пропорционален на стойността на имотите. Значи абсолютните нулеваци от деЦките са абсолютни трътки.
        Бонке, кажи сега на ипотекар с 200к Евро кредит колко ще му скочи вноската, след като банките актуализират Юрибора през Януари и бабишкерът като вдигне още 3 пъти по 0.50-0.75 дотогава. Остави ги нулеваците на мира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          То баш това си мисли някой като се жени ,да се развежда. И да сключва предбрачен договор. Освен това жилището ако е придобито по време на брака се води съпружеска имуществена общност-и двамата са съсобственици. Да ама като се разведат и има деца ,съдът в 99 процента от случаите присъжда децата на майката и семейното жилище също.
          Затова написах ,че такива договори могат да се сключват и след брака и отношенията да са ясни имуществено по всяко време. Не казвам ,че нормален мъж или жена ще изгони децата си на улицата след развод. Българите, имаме законови възможности ,но не ги използваме и после друг ни е виновен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Познавам двама мъже по на 35 години ,добре платени, с жилища в София, сигурно още са девствени и жена не се е завъртяла покрай тях. Същевременно един приятел на 48 години се разведе,живее под наем и им скъса трътките за две години. Накрая се хвана с една мадама с 25 години по-малка.Пича си живее под наем от 25 години и изобщо не му пука.Харчи си парите и изобщо няма намерение да купува жилище. Пък жените му се лепят.Ако беше купил жилище, бившата му щеше да му го вземе при развода и сега щеше да е с пръст в уста.
            Това си е направо теорема, броя на трътките е обратно пропорционален на стойността на имотите. Значи абсолютните нулеваци от деЦките са абсолютни трътки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Има възможност преди брака или дори след него да се сключи предбрачен договор. Това пък изобщо не би трябвало да притеснява някой !
              То баш това си мисли някой като се жени ,да се развежда. И да сключва предбрачен договор. Освен това жилището ако е придобито по време на брака се води съпружеска имуществена общност-и двамата са съсобственици. Да ама като се разведат и има деца ,съдът в 99 процента от случаите присъжда децата на майката и семейното жилище също.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Като гледам колко народ се разведоха трябва да се мисли и в тая посока при покупка на жилище.Щото днес цуни гуни, ама утре не се знае как ще са нещата. И накрая може да се окаже човек хем без жилище,хем да плаща кредит.
                Има възможност преди брака или дори след него да се сключи предбрачен договор. Това пък изобщо не би трябвало да притеснява някой !

                Коментар


                • Затова ако се жениш не трябва да продаваш старото жилище което имаш за ново по-голямо, а да изтеглиш един хубав ипотечен заедно с изгората за да е по-здрава връзката.

                  Иначе не виждам как ще се печели от имоти в държава, където:

                  https://fakti.bg/life/711451-poveche...inalata-godina

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    И това го има. Наборите не си поплюват. До човека си е. Малките тех да ги нае...некой, за нищо не стават.
                    Като гледам колко народ се разведоха трябва да се мисли и в тая посока при покупка на жилище.Щото днес цуни гуни, ама утре не се знае как ще са нещата. И накрая може да се окаже човек хем без жилище,хем да плаща кредит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Познавам двама мъже по на 35 години ,добре платени, с жилища в София, сигурно още са девствени и жена не се е завъртяла покрай тях. Същевременно един приятел на 48 години се разведе,живее под наем и им скъса трътките за две години. Накрая се хвана с една мадама с 25 години по-малка.Пича си живее под наем от 25 години и изобщо не му пука.Харчи си парите и изобщо няма намерение да купува жилище. Пък жените му се лепят.Ако беше купил жилище, бившата му щеше да му го вземе при развода и сега щеше да е с пръст в уста.
                      И това го има. Наборите не си поплюват. До човека си е. Малките тех да ги нае...некой, за нищо не стават.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Евала за тез приказки. Ама мъжлетата тук колко пу...ки са строшили като и един имот не са купили? Нали ги гледам неколко момета около мен на 25-29 години. Свестни деца но немат около тях нищо сериозно. Не са за мен, ,,учил съм с бащите им", но виждам че търсят стабилен човек, постоянен в чувства, поведение, мъжкар с една дума. Даже и не и с добро финансово положение. Това младок който нема старт от мама и тати нема ка да бъде. Много пък и имат, но пак не ги бива. Не знам, не съм специалист и не ме брига. Просто забелязвам.
                        Познавам двама мъже по на 35 години ,добре платени, с жилища в София, сигурно още са девствени и жена не се е завъртяла покрай тях. Същевременно един приятел на 48 години се разведе,живее под наем и им скъса трътките за две години. Накрая се хвана с една мадама с 25 години по-малка.Пича си живее под наем от 25 години и изобщо не му пука.Харчи си парите и изобщо няма намерение да купува жилище. Пък жените му се лепят.Ако беше купил жилище, бившата му щеше да му го вземе при развода и сега щеше да е с пръст в уста.
                        Last edited by mirodes; 09.09.2022, 09:13.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
                          Стряскаща оценка за България. От къде ни извадиха


                          От: Редактор -
                          08 септември, 2022

                          4161


                          Данните, които ООН отчита в класацията за България, са ..... среден личен доход 23 071 долара годишно.
                          Копирано от standartnews.com
                          АБСУРД!!!!!!!!!!!
                          Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            В интерес на истината скоро не съм гледал евровите договори как точно ги обвързват.
                            Левовите мисля, че са толкова - актуализация 2 пъти/годишно.
                            А Юрибора катери в момента по-яко и от Райнх. Меснер, това е очевидно.
                            Ако скокът по 100к евров се ограничи само до 500 кинта - ще е добре.
                            Ще трябва да почерпят ми се струва... ?

                            p.s.
                            Я как озлобения физкултурник по-доле от километри си личи - лъха на мента, чесън и шкембе!

                            Пукането на един имотен балон изважда на повърхността бая такива.

                            Но човек не трябва да се впечатлява.
                            Адрола като се напие и му лъсват новите профили! Защо ли го е срам да използва старият профил?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Мне , аз бих казал всеки да го живее тоя живот а не да живурка ,щото много бързо се "търкулва" . По възможност достойно да го живее . Тва безконечно стеняне тука е пълен т...к даже е по зле от пияни жени по време на моминско парти !!! Мъжкото чедо тряя да може създава ,тряя да може изкарва кинти , тряя да може да троши пут...и ,и нейсе да може да го превзема тоя живот .
                              Евала за тез приказки. Ама мъжлетата тук колко пу...ки са строшили като и един имот не са купили? Нали ги гледам неколко момета около мен на 25-29 години. Свестни деца но немат около тях нищо сериозно. Не са за мен, ,,учил съм с бащите им", но виждам че търсят стабилен човек, постоянен в чувства, поведение, мъжкар с една дума. Даже и не и с добро финансово положение. Това младок който нема старт от мама и тати нема ка да бъде. Много пък и имат, но пак не ги бива. Не знам, не съм специалист и не ме брига. Просто забелязвам.
                              Last edited by bulgarian lev; 08.09.2022, 23:49.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Що, не си ли съгласен с мене? Аз мисля че си. Ти би казал същото, но по кратко.
                                Мне , аз бих казал всеки да го живее тоя живот а не да живурка ,щото много бързо се "търкулва" . По възможност достойно да го живее . Тва безконечно стеняне тука е пълен т...к даже е по зле от пияни жени по време на моминско парти !!! Мъжкото чедо тряя да може създава ,тряя да може изкарва кинти , тряя да може да троши пут...и ,и нейсе да може да го превзема тоя живот .
                                Last edited by pa4anga; 08.09.2022, 23:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X