IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

    За тропична нощ са достатъчни 20 градуса, за сянка са нужни широколистни дървета, за обслужване в ресторант е нужно първо да се преодолее километричната опашка пред крайбрежния капан - Саlpe дава повод за сериозен размисъл по тези параметри и не само.

    Видео от месец Май 2022, не е като да няма бетон + автобус от градския транспорт в ужасно състояние

    https://www.youtube.com/watch?v=43h3IcdoatE
    Ми ок, ама около Калпе са Дения, Морайра, Хавия и още много много плажове, които са ок. Кеф ти Калпе, кеф ти Несебър. Какъв градски транспорт те гони? Наемат се коли.

    И щото сме в темата за имотите дай да погледнем и ценовите нива и да си задем въпроса защо така бе Миме, дали защото е налице в първата вила охраняем паркинг? За другите екстри дума не отварям.

    https://www.homeespana.com/es/propie...SAAEgJrpvD_BwE
    Last edited by Selena; 17.07.2022, 10:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Продължаваш да нямяш представа от състоянието на пазара в момента, да. Твърдиш, че войната спира сделките по морето, щот на 300 км. има бонби. Сега пък твърдиш, че цените с ниски, щот е селяния и храната не е като в ресторантите с мишлен звезди, в които обикновено се храниш. изобщо, пълен мес.
      Хехе не твърдя подобно нещо, не ми слагай думи неизречени от мен думи в устата.

      Ти май си някакво брокерче. Казах, и спокойно можеш да се върнеш на началния ми пост, че войната е фактор и не го казах на теб, а на форумеца, на който му се струваха подозрително ниски цените на къща в Несебър без гараж и паркомясто.

      Да, твърдя, че ниското ниво на обслужването в курортен град също в дългосрочен план е фактор за цените на имотите. Особено ако се купува имот за малко хотелче какъвто бе конкретният случай.

      Хайде със здраве. Ти си пиши, аз си те паузирам за известно време.
      Last edited by Selena; 17.07.2022, 10:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Хайде пак фантасмагории. 38 градуса вечер там просто не е вярно. Въпросът е на съвсем друго място. Качеството на даден курорт включващ инфраструктура, обслужване и плажова база формира цените на недвижимите имоти, които са предимно ваканционни имоти.

        ЗАТОВА Берти каза, че няма място за паркиране, ама глас в пустиня. Пък и какво ни интересуват удобствата на курортистите, ние да си вземаме наемите гледаме.

        Колкото и да сте си заровили главата в пясъка (не визирам лично Вас, че тук всичко се приема буквално) не е зле човек да се поогледа какво предлага конкуренцията.

        Щото началният въпрос бе от участник, който се чудеше защо за къща в Несебър е ниска цената.
        За тропична нощ са достатъчни 20 градуса, за сянка са нужни широколистни дървета, за обслужване в ресторант е нужно първо да се преодолее километричната опашка пред крайбрежния капан - Саlpe дава повод за сериозен размисъл по тези параметри и не само.

        Видео от месец Май 2022, не е като да няма бетон + автобус от градския транспорт в ужасно състояние

        https://www.youtube.com/watch?v=43h3IcdoatE
        Last edited by unimog; 17.07.2022, 09:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Не бе уважаеми, просто ти показах реалната картинка. Щото викаше, че представа нямам .

          Констатирам, то какво има да се възмущава човек. Ще поживеем и ще ги видим цените по-нататък.

          Не съм толкоз брутална като Кретена, ама някои неща е добре все пак да се кажат. Нищо лично.
          Продължаваш да нямяш представа от състоянието на пазара в момента, да. Твърдиш, че войната спира сделките по морето, щот на 300 км. има бонби. Сега пък твърдиш, че цените с ниски, щот е селяния и храната не е като в ресторантите с мишлен звезди, в които обикновено се храниш. изобщо, пълен мес.
          Last edited by Meandmyself; 17.07.2022, 09:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
            Добре, уважаема, вие сте дълбоко възмутена, разбираме, но това не пречи хората да купуват, както виждате, 100 процента ръст. Вий, разбира се, имате висши критерии и селянията там не ви е по вкуса, затуй почивайте на друго място и всичко ще е 6.
            Не бе уважаеми, просто ти показах реалната картинка. Щото викаше, че представа нямам .

            Констатирам, то какво има да се възмущава човек. Ще поживеем и ще ги видим цените по-нататък.

            Не съм толкоз брутална като Кретена, ама някои неща е добре все пак да се кажат. Нищо лично.
            Last edited by Selena; 17.07.2022, 09:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

              Цяло лято на 36-38 градуса и тропични нощи в Calpe - мерси, Несебър си е около 30 градуса и не е тропична

              https://www.sinoptik.bg/calp-spain-102520496/10-days

              https://www.sinoptik.bg/nesebur-bulg...728825/10-days
              Хайде пак фантасмагории. 38 градуса вечер там просто не е вярно. Въпросът е на съвсем друго място. Качеството на даден курорт включващ инфраструктура, обслужване и плажова база формира цените на недвижимите имоти, които са предимно ваканционни имоти.

              ЗАТОВА Берти каза, че няма място за паркиране, ама глас в пустиня. Пък и какво ни интересуват удобствата на курортистите, ние да си вземаме наемите гледаме.

              Колкото и да сте си заровили главата в пясъка (не визирам лично Вас, че тук всичко се приема буквално) не е зле човек да се поогледа какво предлага конкуренцията.

              Щото началният въпрос бе от участник, който се чудеше защо за къща в Несебър е ниска цената.
              Last edited by Selena; 17.07.2022, 09:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                Добре, уважаема, вие сте дълбоко възмутена, разбираме, но това не пречи хората да купуват, както виждате, 100 процента ръст. Вий, разбира се, имате висши критерии и селянията там не ви е по вкуса, затуй почивайте на друго място и всичко ще е 6.
                Цяло лято на 36-38 градуса и тропични нощи в Calpe - мерси, Несебър си е около 30 градуса и не е тропична

                https://www.sinoptik.bg/calp-spain-102520496/10-days

                https://www.sinoptik.bg/nesebur-bulg...728825/10-days

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                  потвръждавам .. аз съм по цял ден по улиците на софия и днес софия беше празна .. на какво се дължи ?! да не е паднала атомна бомба и аз да не съм забелязъл, че всичко се е изпокрило
                  При цена на газа левче за литър всичко що можеше да се изнесе - се изнесе, останалите си седят по домовете и борят жегата и ковида. Два месеца се очертава да е така - повече народ по улиците ще има чак септември, тогава ще живне и имотния пазар в столицата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Мога да продължавам за липсващите плажове и многото хотели, но не си струва, така че драги, напротив много даже съм си в час
                    Добре, уважаема, вие сте дълбоко възмутена, разбираме, но това не пречи хората да купуват, както виждате, 100 процента ръст. Вий, разбира се, имате висши критерии и селянията там не ви е по вкуса, затуй почивайте на друго място и всичко ще е 6.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      А за последните 14 години - с кръгла нула
                      При мен е важно за последните 20. Там е десеторно капиталова + 100% изплатени от наеми

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Зa eднa гoдинa ĸвaдpaтният мeтъp в cтoлицaтa e пocĸъпнaл c 250 eвpo, a caмo пpeз втopoтo тpимeceчиe pъcтът e c 80 eвpo/ĸв.м.


                        https://money.bg/property/apartament...ten-metar.html
                        А за последните 14 години - с кръгла нула

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          хубава храна по нашето море много трудно може да се намери, а чисто още по-трудно.
                          за качествена риба уж скъпите ресторанти в гърция са на цени по-добри от нашите вип по морето.
                          Една от хубавите им риби синегрида хапваме за 80Е килото , но като погледнеш идва 16лв за 100гр.. , а по нашите 'топ' места за някакви измислени риби са по 20+ кинта стоте грама (така ги обявяват в менютата нащите и затова така го пиша)...

                          В България само края на август началото на септември за 3-4 дни кокото децата да знаят, че имаме море .. и при това не всяка година.
                          За да съм коректна ресторантите, които отсрамиха стария град Несебър бяха тези на брега на морето, етажираните. Те спасяват положението и града според мен. Там има ниво. Тези от вътрешната страна около портата където колите вече не продължават поне миналата година бяха пълен дизастър. А е грехота при толкова история и красота да цари такава некомпетентност в обслужването.
                          Last edited by Selena; 17.07.2022, 03:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Честно да си говорим, днес обикалях няколко часа из София, толкова малко коли не съм виждал може би никога, или може би от 35 години поне. От време на време минаваше по една кола покрай мен, включително по Черни връх имаше моменти да няма кола на улицата, и по Арсеналски, и къде ли не още, да не изброявам. Все съм виждал лято и намалял трафик, но днес ми се видя призрачно направо.
                            Нормално е за сезона, народът си е бил камшика из Черно море и Халкидики. Били им скъпи бензина и имотите - аре у лево с тези оплаквания. Магазините, улици, паркове - почти празни, като август в Рим е в момента.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Честно да си говорим, днес обикалях няколко часа из София, толкова малко коли не съм виждал може би никога, или може би от 35 години поне. От време на време минаваше по една кола покрай мен, включително по Черни връх имаше моменти да няма кола на улицата, и по Арсеналски, и къде ли не още, да не изброявам. Все съм виждал лято и намалял трафик, но днес ми се видя призрачно направо.
                              потвръждавам .. аз съм по цял ден по улиците на софия и днес софия беше празна .. на какво се дължи ?! да не е паднала атомна бомба и аз да не съм забелязъл, че всичко се е изпокрило
                              действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Още по-неприятно е да ти паркира на улицата, дето не е твоя. Освен ако си я заградиш с бутилки и т.н. като пълен , глоби до откат
                                Крети, не си разбрал, аз се подигравам на прийомите, които се използват в България но не ги практикувам. Всъщност работят практически в ежедневието и може да са полезни за някой инвеститор в семеен хотел в Несебър или другаде.

                                Коментар

                                Working...
                                X