IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Винаги ти се кефя как приравняваш София със столиците и големите градове на развитите държави. Трябва да гледаш повече узбекски, таджикски и панамски филми - тогава ще можеш да правиш сравнение. А ти се хамерикански и европейски зяпаш.

    Утре идвам да се потопя в мизерията до Неделя. Препоръчай някой ресторант, в който няма да ме отровят (нали си келнер)...
    Последно ходих на "Константинофф РестоБар" на Витошка, иди, няма да съжаляваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Бати, млати все ще си си беден и София ще е мираж :-) Нужно ли е да ти напомням, че простотията няма да ти купи имот в София....Паре требат....:-)
      А и правиш лоша реклама на Америка / да плащаш, за да те научат на простотия не е много добре:–)/
      Бях ясен - знам къде живея много добре..., на място и в сграда където никога няма да влезеш камо ли да имаш имот :-)
      Майсторите бяха Турци... имам и телефоните на шефа на бригадата.....

      Пп Ох картинките... сгрешил съм може да се настаниш на 4-ти км.....:-)
      Те на оглед няма да го пуснат. Те такива правят впечатление в засуканите квартали. Нали ги гледам как те мерят с очи от глава до пети.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        И ние така, ама не в Люлин :-)
        На Радомирската ни къща падна комина и имаше големи пукнатини по стените. Бях буден по време на земетресението и усетих как леглото се клатеше...не по моя воля. За под минута бяхме на улицата.
        След тази случка много внимавам какво купувам и къде ще растат децата ми....затва само ново ново.....:-)
        Бая напечено беше тогава, някои хора даже продължиха да нощуват в колите си още няколко дена. Интересно как нямаше проблеми при старите сгради, особенно тезина Витошка, където почти няма сграда ез бутнати колони за магазини/кафета/офиси.
        Колкото до новото преди година обикалях за мой познат, какви чудеса видях не е истина. На единия обект видях как нареждат натрошени тухли....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Винаги ти се кефя как приравняваш София със столиците и големите градове на развитите държави. Трябва да гледаш повече узбекски, таджикски и панамски филми - тогава ще можеш да правиш сравнение. А ти се хамерикански и европейски зяпаш.

          Утре идвам да се потопя в мизерията до Неделя. Препоръчай някой ресторант, в който няма да ме отровят (нали си келнер)...
          Ми не, така е във всеки милионен град по света. Без значение дали е Европа, Африка , Америка или Азия. Обикновен човек / 95% от хората/ /с местни доходи/ не могат да си купят жилище в такъв.
          Кавръка ги разбира повече кръчмите в София той да ти препоръча.... Аз от селският хоремаг не съм мърдал по-далеч....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Аааа,значи е настъпила трансформация при теб викаш. От тъп селянин на квадрат,някакси си станал хем умен ,хем и богат новософиянец

            Всеки ден ли ходи да гледаш строежа? записваше ли си някъде на лист вкараните материали?
            Помниш ли физиономиите на майсторите цигани?
            Друго нещо интересно да споделиш?..... бати глупака


            Бати, млати все ще си си беден и София ще е мираж :-) Нужно ли е да ти напомням, че простотията няма да ти купи имот в София....Паре требат....:-)
            А и правиш лоша реклама на Америка / да плащаш, за да те научат на простотия не е много добре:–)/
            Бях ясен - знам къде живея много добре..., на място и в сграда където никога няма да влезеш камо ли да имаш имот :-)
            Майсторите бяха Турци... имам и телефоните на шефа на бригадата.....

            Пп Ох картинките... сгрешил съм може да се настаниш на 4-ти км.....:-)
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.09.2022, 18:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Винаги ти се кефя как приравняваш София със столиците и големите градове на развитите държави. Трябва да гледаш повече узбекски, таджикски и панамски филми - тогава ще можеш да правиш сравнение. А ти се хамерикански и европейски зяпаш.

              Утре идвам да се потопя в мизерията до Неделя. Препоръчай някой ресторант, в който няма да ме отровят (нали си келнер)...
              по добре отиди до Сърбия
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Скъпотия.... за 95-98% от хората :-)
                Да притежаваш имот в милионен град ще става главна тема в мотивационните сериали :-)
                Много ми харесват Хамериканските филми. Там много често героят от някой умрял щат се мести в големите градове и си ПЛАША НАЕМА кат поп....Все едно добро утро. Няма или много рядко има филми където героят успява да си купи собствено жилище.
                Закърмват се хората на покорност и наемоплащане по всички канали :-)
                Винаги ти се кефя как приравняваш София със столиците и големите градове на развитите държави. Трябва да гледаш повече узбекски, таджикски и панамски филми - тогава ще можеш да правиш сравнение. А ти се хамерикански и европейски зяпаш.

                Утре идвам да се потопя в мизерията до Неделя. Препоръчай някой ресторант, в който няма да ме отровят (нали си келнер)...
                Last edited by ejonny2376; 27.09.2022, 18:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                  Аз съм селянин факт е, но тъпият и беден си ти :-))))
                  Знам много добре къде се намирам. В нов блок където живеят близки роднини на инвеститора.... Знам как е строено на всеки етап, колко жеУезо, тухли като лего и т.н.
                  За теб обаче съм сигурен, че София ще ти остане несбъдната и недостъпна аризонска мечта....:-) Колкото и да простееш това няма да ти помогне...парЕ требат....:
                  Аааа,значи е настъпила трансформация при теб викаш. От тъп селянин на квадрат,някакси си станал хем умен ,хем и богат новософиянец

                  Всеки ден ли ходи да гледаш строежа? записваше ли си някъде на лист вкараните материали?
                  Помниш ли физиономиите на майсторите цигани?
                  Друго нещо интересно да споделиш?..... бати глупака


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Тъп селянин в еди кое си село и тъп селянин дошъл в СФ ,все си оставаш тъп селянин.

                    Какви норми за устойчивост те гонят в БГ? Какви норми за качество ? Ти изобщо имаш ли идея къде се намираш
                    Аз съм селянин факт е, но тъпият и беден си ти :-))))
                    Знам много добре къде се намирам. В нов блок където живеят близки роднини на инвеститора.... Знам как е строено на всеки етап, колко жеУезо, тухли като лего и т.н.
                    За теб обаче съм сигурен, че София ще ти остане несбъдната и недостъпна аризонска мечта....:-) Колкото и да простееш това няма да ти помогне...парЕ требат....:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Точно при това земетресения живеех в Люлин, беше през нощта, почти всички от блока излязоха навън, доста хора нощуваха в колите си.
                      И ние така, ама не в Люлин :-)
                      На Радомирската ни къща падна комина и имаше големи пукнатини по стените. Бях буден по време на земетресението и усетих как леглото се клатеше...не по моя воля. За под минута бяхме на улицата.
                      След тази случка много внимавам какво купувам и къде ще растат децата ми....затва само ново ново.....:-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                        Че си некомпетентен с претенции не се променя от това къде си живял :-) Нулата зад океана и тук все си е нула ... олимпийска
                        нормите за устойчивост на строителството се затегнаха след земетресението.
                        Тъп селянин в еди кое си село и тъп селянин дошъл в СФ ,все си остава тъп селянин

                        Какви норми за устойчивост те гонят в БГ? Какви норми за качество ? Ти изобщо имаш ли идея къде се намираш
                        Last edited by petrg5s; 27.09.2022, 18:12.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Аз му казвам ,че съм живял зад океана,той ми разправя що не съм знаел земетресенията в БГ .
                          И какво променя това ?
                          Колко от сегашните кочини са построени преди 2012?
                          Това ,че 2012г е имало 5.6 земетресение на 40км от СФ ,прави ли НИ в БГ сигурни или много хубави ?
                          Това ,че 2012 е имало такова земетресение ,променило ли е инфраструктурата към по-добро,паркинг местата да станат достатъчни или въздуха в СФ да се подобри??
                          Построените след 2012 кочини ще издържат ли на подобни или по-силни земетресения с епицентър СФ, а не на 40-50км?

                          Все въпроси на който нито един главанак набарбуликал се с имоти ,не иска и не може да отговори ...
                          Че си некомпетентен с претенции не се променя от това къде си живял :-) Нулата зад океана и тук все си е нула ... олимпийска:-)
                          С този пост пак го затвърди защото нормите за устойчивост на строителството се затегнаха след земетресението. Това е и причината да имам само 1 имот построен преди него, но той не мръдна за разлика от едни ''стабилни'' ЕПК-та в близки квартали, които получиха предписание за многомилионно укрепване.....Всъщност голяма част от сградите получиха белези от него - напукани фасади, вътрешни коридори и т.н.... Най-зле бяха тези строени около 98-2000.....После направиха бързи козметични прикриващи щетите ремонти и ги разпродадоха 2013-15 на промо :-)
                          Както и да е - земетресение НЯМА да свали цените на имотите в София... Остава ви вулкана... сигурно и за него не знаеш :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Леле колко мъка има ....Дори и земетресенията не знаеш кое, кога и какво е било. Не знаеш за най-силното земетресение у нас от десетилетия....Трябва да си около 20 години макс, че да трябва да търсиш в уикипедия....
                            Такъв човек да дава имотни прогнози и мнения е пародия... :-)
                            22 май 2012 г. 9 km северно от Перник (виж повече) 42.66° с. ш. 23.01° и. д. 5.8[11][12], 4.7 и 4.2[8]
                            Аз му казвам ,че съм живял зад океана,той ми разправя що не съм знаел земетресенията в БГ .
                            И какво променя това ?
                            Колко от сегашните кочини са построени преди 2012?
                            Това ,че 2012г е имало 5.6 земетресение на 40км от СФ ,прави ли НИ в БГ сигурни или много хубави ?
                            Това ,че 2012 е имало такова земетресение ,променило ли е инфраструктурата към по-добро,паркинг местата да станат достатъчни или въздуха в СФ да се подобри??
                            Построените след 2012 кочини ще издържат ли на подобни или по-силни земетресения с епицентър СФ, а не на 40-50км?

                            Все въпроси на който нито един главанак набарбуликал се с имоти ,не иска и не може да отговори ...
                            Last edited by aleks262; 27.09.2022, 17:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Сигурен бях, че не си бил в София, но сигурно си бил до Чикаго и назад. Няма по-озлобени, негативни и душевно изпразнени личности като завърналите се гастари, простили се с илюзиите и внезапно изненадани от справедливите цени на имотите в европейската ни столица.
                              Очеизвадно е,че фактите за предстоящ краш на НИ в БГ са ви жегнали много дълбоко напълнили сте памперса и с някакви нескопосани опити за психо анализ от офиса се опитвате да избягате от реалността .

                              А тя е ,че съвсем скоро всякаква измет занимаващата се с НИ ще претърпи ОГРОМНИ финансови загуби.Няма как,неминуемо е и никой не може да го промени !!!

                              То вече се случва на Запад с голяма скорост, тук тепърва започва !

                              И как хем сте сигурни,че не съм бил в СФ,хем казвате ,че съм отскоро в СФ.Кое от двете е хахаха???!!!
                              Last edited by petrg5s; 27.09.2022, 17:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Леле колко мъка има ....Дори и земетресенията не знаеш кое, кога и какво е било. Не знаеш за най-силното земетресение у нас от десетилетия....Трябва да си около 20 години макс, че да трябва да търсиш в уикипедия....
                                Такъв човек да дава имотни прогнози и мнения е пародия... :-)
                                22 май 2012 г. 9 km северно от Перник (виж повече) 42.66° с. ш. 23.01° и. д. 5.8[11][12], 4.7 и 4.2[8]
                                Точно при това земетресения живеех в Люлин, беше през нощта, почти всички от блока излязоха навън, доста хора нощуваха в колите си.

                                Коментар

                                Working...
                                X