IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Така е, нямаше как да ми повлияе някой тук, но ако имах инвестиционен имот (т.е купен 2000та год. с цел препродажба) бих го продал сега. 100%-150% печалба са си добра печалба.
    Хахаха. е имам ама и през акъла не ми минава дори да се разделям с някой от тях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Нямаше нищо да ти се случи на теб ,ти не се влияеш лесно от очаквания. Сега също не продаваш за да купуваш после на евтините цени ,та не те мисля изобщо
      Така е, нямаше как да ми повлияе някой тук, но ако имах инвестиционен имот (т.е купен 2000та год. с цел препродажба) бих го продал сега. 100%-150% печалба са си добра печалба.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Според мен е по-лошо да продадеш на дъното отколкото да купиш на върха.
        2020 г не беше никакво дъно ! Така, че няма проблем поне според мен . Виж, бота, продаде два апартамента на дъно и никога няма да си върне парите от тях

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          За гараж или по- скоро за паркомясто се замислям да взема и аз по- натам ако има промоции
          добра идея е
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            За гараж или по- скоро за паркомясто се замислям да взема и аз по- натам ако има промоции
            Е, това е най-трудната сделка Промоциите при тях са такава случайност ,че не се влияят изобщо от някакви цикли.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Хайде, успокойте се малко с тази продажба ! Първо защо не купуваш, после защо продаваш. Дори не си спомням вече колко имота съм купила и продала досега Не се женим за имотите, че да не ги продаваме ако трябва и има смисъл винаги се продават. Кавръков, ако имаше малко пипе досега да е купил, продал и отново купил, а той повече от петилетка "бори" залудо цените в интернет. Мишока, не го мислете защото както продава така и купува
              Според мен е по-лошо да продадеш на дъното отколкото да купиш на върха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Хубу, че 2020 та не съм бил в този раздел. Сега щях да имам - (минус) 2 имота.
                Нямаше нищо да ти се случи на теб ,ти не се влияеш лесно от очаквания. Сега също не продаваш за да купуваш после на евтините цени ,та не те мисля изобщо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ай стига ве? Сериозно ли продаде на ковида? За златото разбрах, че се е интересувал и вероятно се е нашил на върха.
                  Хубу поне че не разбира от коини, че кът нищо щеше да се нашие на 68к.
                  Хайде, успокойте се малко с тази продажба ! Първо защо не купуваш, после защо продаваш. Дори не си спомням вече колко имота съм купила и продала досега Не се женим за имотите, че да не ги продаваме ако трябва и има смисъл винаги се продават. Кавръков, ако имаше малко пипе досега да е купил, продал и отново купил, а той повече от петилетка "бори" залудо цените в интернет. Мишока, не го мислете защото както продава така и купува

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Чакай да започнат промените, че още ги няма никакви. Така ги чакахме и през март 2020 г., а промените бяха поне по едно +50 % до днес ,та стой и люпи семки още
                    Хубу, че 2020 та не съм бил в този раздел. Сега щях да имам - (минус) 2 имота.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      50k евро 2020 лятото
                      както вече споменахме, топ люкс на тихо и комуникативно място

                      сега пак започвам паник селс
                      Защо бе Ратко? Защо продаде? Какво ще продаваш пак панически?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Е,как да ти каже като продаде 2020 година заради страх от ковида топ апартамент маломерен в Младост за наем ,скоростно като пакетче семки ,после в темата за златото подпитваше да купува на върхови стойности злато.
                        Този утрепан чичо освен злоба друго не може да ръси
                        Ай стига ве? Сериозно ли продаде на ковида? За златото разбрах, че се е интересувал и вероятно се е нашил на върха.
                        Хубу поне че не разбира от коини, че кът нищо щеше да се нашие на 68к.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Кавръче, ега купиш нещо ако има спад, че иначе язък за ентусиазма който влагаш
                          Няма как да купи. Даже теоретичен шанс няма

                          Първо има нереалистични очаквания. Ето например етажа в Карлово го продава на безумна цена като апартамент в София и после се чуди що няма купувачи повече от една година

                          Второ дори да има късмет и имотите да се сринат колкото той очаква той пак няма да купи защото ще го е страх че може да се сринат още и да не е уцелил най ниската цена

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            маломерки и гаражи
                            За гараж или по- скоро за паркомясто се замислям да взема и аз по- натам ако има промоции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Кавръче, ега купиш нещо ако има спад, че иначе язък за ентусиазма който влагаш
                              It's not about the money. It's about the game between people.

                              Предполагам първо му трябват парите на човек и тогава може да го каже

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://bnr.bg/post/101719787/lagard...ne-e-v-recesia

                                Кавръков какво Ви обясни ?
                                Няма предлагане,но Вие сте от страната на свръхтърсенето.
                                Баба Лагард Ви го казва,трябва да ограничим търсенето.
                                От днес е .
                                Оня ден пак им писах да не качвам писмото,тия само мен ме слушат.
                                Кавръче, ега купиш нещо ако има спад, че иначе язък за ентусиазма който влагаш

                                Коментар

                                Working...
                                X