IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    И бота и Кавръка си платиха за грешната преценка. Бертрам е за таковане щото докато им нашепваше: Големоту Мяу идва, мустаците му стърчат зад ъгъла и тн. си пазаруваше и си трайкаше

    Ама не е луд кой яде баницата
    Да, бе верно, не спря да купува ЗЗ ххаааааа, арменците са голЕма работа. С едната ръка краде а с другата сочи строго крадеца. А, ако го питаш СЕГА, що не продаде на баня Мадара, щото е връх, едва ли ще извади логична причина, че няма да го направи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Най-обичам да слушам брокерите, като предлагат вълшебно вю към планината. Това важи за всички Ливади, Манастири и прочие. Впоследствие не можеш да видиш дори телевизионната кула на Копитото. Вю към Витоша има само от Волуяк, ама си иска силно зрение.
      Сигурен ли си, че важи за всички Манастири?
      Click image for larger version

Name:	manliv.jpg
Views:	1
Size:	30.9 КБ
ID:	3978233

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Айде, кавръка е и потърпевш и има известни проблеми, физически и ментални. Ама другите двама убавци? Бота156-ти се кълнеше в края на 2017-та, че е продал на Еверест едва ли не. Ми Бертрам, 5г. пише за МЯУ-то. То пък бива наглост и дебелокожие, ама кво да се ядосвам....половината ми новосъседи в центъра на Бургас, са с фамилии окончаващи на нян...няма такива двулични типове..няма
        И бота и Кавръка си платиха за грешната преценка. Бертрам е за таковане щото докато им нашепваше: Големоту Мяу идва, мустаците му стърчат зад ъгъла и тн. си пазаруваше и си трайкаше

        Ама не е луд кой яде баницата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          я пак?
          да очакваш балон означава именно да очакваш масата да се юрне да купува.
          който купи 2015-та беше преди масата и съотвено цените бяха значително по-добри и имаше значително по-интересни имоти 2016-та горе долу, 2017-та локомотива тръгна , 2018-та,19 всичко живо беше на влака

          балоните се надуват и хранят от масите, а не от единични участници на пазара.

          сега друга бира е дали искаш да участваш във надуването на балона - аз лично не и именно затова си мислиш, че не осъзнавам кой и как ще се юрне да купува ( и продължава).

          2020-та (не само аз) с ковида очаквах балона да се спука - еми не се , но това им е гадното на балоните, че се пукат, все по-късно отколкото очакваме.... единствените, които са изненадани от момента на пукането са тези, които лично ги надуват
          Я пак !!!!!!

          2017-та Локомотива ТАМЪН бил тръгнал

          Жалко че изтриха форума. 2017-та ТИ обяви че се е надул балона и ще има голямото МЯУ всеки момент, а Бота гордо обяви че е продал на върха на балона, а ти му бравурничише

          Сега се оказва че той тамън тогава почвал да се надува.

          Ни срам ни очи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Точно за това сбърка. Ти ако не можеш да предвидиш стадото за какво въобще се напрягаш да коментираш??????

            Сега ни обсяняваш много начетено до какво щело да доведе покачването на лихвите

            Еми точно до обратното водеше намаляването им и само Ти Кавръка и Бота не го виждахте

            Как един от вас не му се прекърши езика и да признае че е сбъркал???

            Ето сега мисля да продавам един имот ако всичко мине нормално, а цените все продължат да се покачват с открито сърце ще си призная че съм сбъркал
            Айде, кавръка е и потърпевш и има известни проблеми, физически и ментални. Ама другите двама убавци? Бота156-ти се кълнеше в края на 2017-та, че е продал на Еверест едва ли не. Ми Бертрам, 5г. пише за МЯУ-то. То пък бива наглост и дебелокожие, ама кво да се ядосвам....половината ми новосъседи в центъра на Бургас, са с фамилии окончаващи на нян...няма такива двулични типове..няма

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Точно за това сбърка. Ти ако не можеш да предвидиш стадото за какво въобще се напрягаш да коментираш??????
              я пак?
              да очакваш балон означава именно да очакваш масата да се юрне да купува.
              който купи 2015-та беше преди масата и съотвено цените бяха значително по-добри и имаше значително по-интересни имоти 2016-та горе долу, 2017-та локомотива тръгна , 2018-та,19 всичко живо беше на влака

              балоните се надуват и хранят от масите, а не от единични участници на пазара.

              сега друга бира е дали искаш да участваш във надуването на балона - аз лично не и именно затова си мислиш, че не осъзнавам кой и как ще се юрне да купува ( и продължава).

              2020-та (не само аз) с ковида очаквах балона да се спука - еми не се , но това им е гадното на балоните, че се пукат, все по-късно отколкото очакваме.... единствените, които са изненадани от момента на пукането са тези, които лично ги надуват за тях балонът винаги се пука по-рано от очаквания резултат...
              Last edited by bertram; 17.10.2022, 21:48.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                Аз 20-та си увеличих площта на магазина, като купих съседното на много справедлива за мен ценаКредит за такава дребна покупка не ми трябваше. Април 21'ва , купих с 60% самоучастие. А и аз не съм представителна извадка да съм имал специална нужда да купувам, въпреки, че никога не съм ви вярвал на бръщолевенията. Питам друго, ако дори 50 човека са ви послушали и са загубили 5 ценни години от младостта си, пропускайки да се сдобият със собствено жилище, ТЯХ, поне няма ли да помолите за прошка?
                понякога наистина си мисля, че имате само 'тули' в главите

                извинявам се предварително, но ти като имотен лорд, който беше бая окъсал и сме слушали приказките ти за пестенето и пилешките кожички (още го помня) - не загуби имоти, но загуби нещо много по-ценно и стойностно и не си изключение. Доста хора си разбутаха семействата защото колегата, съседа, братовчеда купил голямо и се хвали ли хвали, а накрая тия разходи трябва да се покриват. Стават роби на имота, ограничават се докато накрая се разведат. Просто човек не трябва самоцелно да се изхвърля. На запад хората живеят по-добре и по-дълго и доста повече под наем. Имотът като самоцел превръща човекът в 'скот с имот'.

                Да кажеш, че си загубил 5 години от младостта си да живееш вместо да си сложиш хомота с някоя ипотека .... брат за теб тухлите са по-важни от живота и няма никога да излезем на близки мнения

                но хората са различни и точно затова е форума иначе ще пишем едно и също
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Да бъркам за какво, че стадото се юрна да пазарува имоти
                  Точно за това сбърка. Ти ако не можеш да предвидиш стадото за какво въобще се напрягаш да коментираш??????

                  Сега ни обсяняваш много начетено до какво щело да доведе покачването на лихвите

                  Еми точно до обратното водеше намаляването им и само Ти Кавръка и Бота не го виждахте

                  Как един от вас не му се прекърши езика и да признае че е сбъркал???

                  Ето сега мисля да продавам един имот ако всичко мине нормално, а цените все продължат да се покачват с открито сърце ще си призная че съм сбъркал
                  Last edited by 6000; 17.10.2022, 21:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ти сериозно ли?
                    той пазарът полудя и всичко живо купува и се бута с лакти - именно затова цените се качиха
                    ако с бота и останалите мечки бяхме толкова значими - да сме сгънали цените, а то какво стана - точно обратното

                    докато вие с песимиста ръсехте лакърдии 2017-8-9-20-та истинските бикове купуваха и не ми казвай нямах пари, защото банките даваха евтини кредити ... именно затова казвам, че митко четния и тройката са куражлии и ги уважавам като бикове.

                    от приказките ви излиза, че май вас сме разубедили

                    наздраве
                    Аз 20-та си увеличих площта на магазина, като купих съседното на много справедлива за мен ценаКредит за такава дребна покупка не ми трябваше. Април 21'ва , купих с 60% самоучастие. А и аз не съм представителна извадка да съм имал специална нужда да купувам, въпреки, че никога не съм ви вярвал на бръщолевенията. Питам друго, ако дори 50 човека са ви послушали и са загубили 5 ценни години от младостта си, пропускайки да се сдобият със собствено жилище, ТЯХ, поне няма ли да помолите за прошка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Ами тези, които заради приказките ви на теб и Бота 156, не си купиха собствено жилище през 2017г. и 2018г., а останаха под наем, на тях какво ще кажеш? Хайде Накавръка си е проблем на видни-учени в Психиятрията, ами другите хора?
                      ти сериозно ли?
                      той пазарът полудя и всичко живо купува и се бута с лакти - именно затова цените се качиха
                      ако с бота и останалите мечки бяхме толкова значими - да сме сгънали цените, а то какво стана - точно обратното

                      докато вие с песимиста ръсехте лакърдии 2017-8-9-20-та истинските бикове купуваха и не ми казвай нямах пари, защото банките даваха евтини кредити ... именно затова казвам, че митко четния и тройката са куражлии и ги уважавам като бикове.

                      от приказките ви излиза, че май вас сме разубедили

                      наздраве

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                        Да, ще действам и ще видим третата година. План B и C имам, дори да стане нещо и да нямам доходи, 10-20 години мога да плащам вноските, зависи от лихвите. За твоето МЯУ съм подготвен, да не дойде само моето МЯУ.
                        уважавам хората с кураж без значение от позицията - за да купи един друг трябва да продаде и обратното

                        ако ще скачаш в тригодишен фиксиран срок е добре за този период да може значително да намалиш кредита - иначе се обезсмисля ефекта на тригодишното фиксиране и плащането на екстра цена, която е добавена в момента към цените на имотите по линия инфлация и изгодни кредити.

                        галопираща инфлация + лицемерна банккова система = екстра ставка към цените на НИ
                        галопираща инфлация + адекватна банкова система (вкарана в правия път от ЦБ) = охладен пазар на НИ

                        при нас е първото и е добре да се има предвид, че докато има 'хубави кредти' ще има бутане с лакти и респективно екстра горница към цените на имотите.

                        обаче ако всички си 'седнем на ръцете' икономиката ще спре

                        успех!


                        Last edited by bertram; 17.10.2022, 21:26.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Да бъркам за какво, че стадото се юрна да пазарува имоти без да се замисля кой, как, защо ще ги обитава. Че всички перачи се скъсаха да строят, че има будали да им плащат скъпо и прескъпо за изпирането на средствата вложени в маса строежи. Че 20+% от сградния фонд в столицата е празен.

                          От 2017-та считам, че цените значително изпреварват стандарта и развитието на обществото ни - както икономически така и демографски.
                          Понеже се опитвам да мисля рационално да очахвах по-рано да има корекция и осъзнаване, но както при всеки хайп се случи така, че пазарът стана доста по див отколкото очаквах. Това не значи, че съм си променил мнението, че се наду един балон в очакванията на инвеститорите как ще си оправят положението с 1-2 апарта или как от наеми ще избиват вечно евтини ипотечни кредити.

                          Печатането доведе доста сериозна инфлация и натисна кеша, но да си ме чел някога да препоръчвам 'депозит'. Това, което сектантите не осъзнават е, че кризата която ни чака няма да е мед и масло за инвеститорите бутнали в по една две тули в град с доста тъмни прозорци..
                          Ами тези, които заради приказките ви на теб и Бота 156, не си купиха собствено жилище през 2017г. и 2018г., а останаха под наем, на тях какво ще кажеш? Хайде Накавръка си е проблем на видни-учени в Психиятрията, ами другите хора?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                            Добре де толкова ли е трудно да кажеш : Да момчета бърках в подължение на много години, извинете
                            Да бъркам за какво, че стадото се юрна да пазарува имоти без да се замисля кой, как, защо ще ги обитава. Че всички перачи се скъсаха да строят, че има будали да им плащат скъпо и прескъпо за изпирането на средствата вложени в маса строежи. Че 20+% от сградния фонд в столицата е празен.

                            От 2017-та считам, че цените значително изпреварват стандарта и развитието на обществото ни - както икономически така и демографски.
                            Понеже се опитвам да мисля рационално да очахвах по-рано да има корекция и осъзнаване, но както при всеки хайп се случи така, че пазарът стана доста по див отколкото очаквах. Това не значи, че съм си променил мнението, че се наду един балон в очакванията на инвеститорите как ще си оправят положението с 1-2 апарта или как от наеми ще избиват вечно евтини ипотечни кредити.

                            Печатането доведе доста сериозна инфлация и натисна кеша, но да си ме чел някога да препоръчвам 'депозит'. Това, което сектантите не осъзнават е, че кризата която ни чака няма да е мед и масло за инвеститорите бутнали в по една две тули в град с доста тъмни прозорци..

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Защо бамката ще ти дава на 2,9%, при положение, че на държавата не дава на толкоз? Аааа сетих се. Ти си по-платежоспособен и безрисков от държавата.
                              Не знам, не мога да ти отговоря на този въпрос, предполагам, че риска им е казал - толкова и това е! Прост човек съм аз - дават ми и взимам. Мога само да се съглася на тази лоша сделка, плача и подписвам, плача и подписвам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                                Аз съм от тия лудите имам едни за продаване щото са на кофти локация и поскъпнаха повече от доволно. Ако се срути пазара там най много ще потънат и най дълго ще чакам да се върнат цените.
                                Отървавай се докато можеш !

                                Коментар

                                Working...
                                X