IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    приказките как всичко трябва да ти е 'под носа' на мен ми звучат малко като на хора, които са си 'умрели в кожите'
    имаме коли, имаме крака
    Е, хайде сега, тогава да ходим да живеем в Ботунец или Кремиковци

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      2023 ще е ужасна година за хората с тухли в главите.
      Кредит да имаш,вече ще бъде все едно имаш воденичен камък на врата
      Нищо лошо няма да се случи на хората с пари и добра работа. Хората, пък без кредити и с пари ще се оглеждаме за още нещо "на сметка"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.
        Oх, приятелю. ама за теб може да е перфектно, ти не живееш там постоянно. Идваш рядко ,не ходиш на работа, децата ти не растат там, не го даваш под наем, не продаваш. Супер ти е Иначе не ми го хвали ,аз съм старо софииско куче и знам къде е хубаво да се живее и къде не и определено там не искам ,нито да живея, нито да купувам за под наем. Познавахме ли се преди покупката щях да ти кажа къде трябва да купуваш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.
          приказките как всичко трябва да ти е 'под носа' на мен ми звучат малко като на хора, които са си 'умрели в кожите'
          имаме коли, имаме крака
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Разбира се ,че имат ! Може да не ти харесва, но определено имат. Имат и улици и булеварди, имат детски градини, училища, магазини ,ресторанти, кафенета, поликлиники, болници, читалища, библиотеки, стадиони, фитнеси, градски транспорт, метро и т.н. Имат всичко което Ливадите, Долините ,Вадите ги нямат
            И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
              https://tradingeconomics.com/bulgaria/forecast
              Интересни прогнози дават за 10г бонд. Ако наистина в края на 2023 стигнат до 8,86%, не ми се вярва ипотечните кредити да се отличават.
              2023 ще е ужасна година за хората с тухли в главите.
              Кредит да имаш,вече ще бъде все едно имаш воденичен камък на врата

              Коментар


              • Интересен материал за отражението на “данъка върху богатите”, т.е. данък върху имуществото на физическите лица резиденти и нерезиденти (с нетно богатство над 3 милиона евро) наречен “солидарен данък” върху имотния сектор в Испания. Засега е проектозакон. Предвижда се от 2023 да стане закон. Ще се приложи за две години като извънредна кризисна мярка. Десните се гърчат. Изобщо Педро системно ги побърква.

                Ники, сбъркал си държавата
                El anuncio, el pasado 29 de septiembre, del Impuesto de Solidaridad que grava a los contribuyentes españoles con una riqueza neta superior a los 3 millones de euros ha sembrado el desconcierto entre las grandes fortunas españolas. De momento, se trata de una propuesta de impuesto, que para salir adelante necesita de su propia tramitación parlamentaria y que se aplicaría a partir de 2023 con un horizonte temporal de dos ejercicios. Pero lo que está claro es que los contribuyentes más afectados serían los residentes en Madrid y Andalucía, dos regiones que bonifican el Impuesto de Patrimonio.
                Last edited by Arana; 19.10.2022, 17:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Мит и заблуда е, че цените на жилищата у нас са високи


                  https://fakti.bg/imoti/722261-stoano...-nas-sa-visoki
                  България е с най-ниска цена на квадратен метър жилищна площ в ЕС
                  Таза статийка все едно я е писал Песимиста. Ясно ни е вече за кои брокери/инвеститори работи. Този смешник Стоянов имаше даже някакви строежи в Гоцето, онази грозната сграда на Луи Айер е негова..
                  Last edited by ejonny2376; 19.10.2022, 16:49.

                  Коментар


                  • https://tradingeconomics.com/bulgaria/forecast
                    Интересни прогнози дават за 10г бонд. Ако наистина в края на 2023 стигнат до 8,86%, не ми се вярва ипотечните кредити да се отличават.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...zitite-1429720
                      ВАЖНА НОВИНА ОТ САЙТА НА ПОВИШИТЕЛИТЕ

                      Лихвите по кредитите и депозитите ще се увеличат значително, прогнозират от БНБ. Прогнозата е част от икономическия анализ, изготвян от Централната банка, съобщи БНР.

                      Значително казват !

                      Ако държавата трудно (скъпо) пласира дълг на международния пазар е нормално да се обърне към вътрешния. Когато банките почнат да купуват ДЦК с добра доходност е нормално да започнат да се опитват да привличат депозити от населението... и да има конкуренция за пациенти.
                      С всяка следваща емисия пласиран дълг - доходността (за кредиторите) качва и в един момент ще стане по-сладко да кредитираш държавата отколкото разни позакъсали бизнеси..

                      Предстоят интересни времена (в лошия смисъл на думата)
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        https://www.bta.bg/bg/news/economy/3...o-na-rastezha-

                        Я вижте навън каква сеч,не бе слушайте Станишев ,ние сме остров на стабилността бре...


                        Майкрософт" съкращава близо 1000 служители на фона на забавянето на растежа на световната икономика
                        Те всяка година наемат по около 20 хиляди, тази 40. ШОК И ДРАМА МАЙКРОСОФТ ФАЛИРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          Мит и заблуда е, че цените на жилищата у нас са високи

                          https://fakti.bg/imoti/722261-stoano...-nas-sa-visoki
                          България е с най-ниска цена на квадратен метър жилищна площ в ЕС
                          https://www.immowelt.de/expose/24kn25x


                          скивай тука какво става - граби, а после ще черпиш Миро (крети)

                          обърни внимание на цената и това е не защото е кофти строителство, а защото демографията в района е зле

                          хер шваб е практичен
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...zitite-1429720
                            ВАЖНА НОВИНА ОТ САЙТА НА ПОВИШИТЕЛИТЕ

                            Лихвите по кредитите и депозитите ще се увеличат значително, прогнозират от БНБ. Прогнозата е част от икономическия анализ, изготвян от Централната банка, съобщи БНР.

                            Значително казват !


                            Коментар


                            • https://www.bta.bg/bg/news/economy/3...o-na-rastezha-

                              Я вижте навън каква сеч,не бе слушайте Станишев ,ние сме остров на стабилността бре...


                              Майкрософт" съкращава близо 1000 служители на фона на забавянето на растежа на световната икономика

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                тоя ако не е някой лаком брокер, те къде съм
                                През текущата година цените на жилищата у нас продължиха...(минало време обаче)

                                Коментар

                                Working...
                                X