IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Какво значи да мишкувам на дребно?
    Значи, че трябваше да вземеш и един гараж (като ти свърши кеша с ипотека) в района още като си купи бургаската маломерка. писах ти тогава, че ще береш ядове с паркирането баш, когато е най-хубавото време. Кавръка го бъзикаш, но той има събран кеш повече отколкото си събирал някога и би могъл да вземе същото като теб - но не го кефи. Сега дали трудно харесва, дали иска по-тънко - негов си е проблема. Просто не си мисли, че е по-зле от теб - не е. Въобще повишителите никакъв кураж и вяра в светлото бъдеще нямате. Само един митко (четния) действа смело с ипотеки - дано си е направил добре сметката, защото е готин и позитивен участник.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      А паркомястото си го купувам 18 кв м за 15К€ без да ми мигне окото.
      По-добре не пиши такива неща, че някои 'инвеститори' тук карат коли под 1/3 от тая цена и да не стане така, че след 2 мес. да не могат да влязат в центъра с трошляците си, ако им се наложи.........
      Ама така и трябва де ! :-)))

      https://www.dnevnik.bg/gradska_sreda...vashti_koli_v/
      Last edited by Julius_BG; 10.10.2022, 21:15.

      Коментар


      • Хаха, те са само временен съхранител, докато акциите глътнат хубаво водичка и се отвори нов прозорец, а през това време не са спирали да носят доп. доход! За нещастието - то си личи кой трепери от мнението на 'феновете' му в анонимния форум........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

          Друго, в което инвестираме, е силният долар, далеч не смятаме, че трендът на падане на еврото спрямо долара е приключил. Според нас тези, които държат парите си в долари в последните две години и продължават да го правят, няма да спират да печелят.

          Не става тая работа само с четене на заглавия, не ставааааа.................
          Ти в $ ли се хвалиш, че си инвестирал? Хахахаха хахахаха, ти наистина трябва да си много нещастен човек+

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            На Постоянство, на сами ъгъла с Коперник се продава един. Може да тече малко, ама лесно се оправя.
            Не си разбрал. Гараж в София имам и след като го ремонтирам, ще му търся 250лв. тънък наем. Гараж ми трябва в центъра на Бургас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              Инвеститор: Най-лошият вариант е да държим парите си кеш или на почти безлихвени спестявания https://www.plovdiv24.bg/novini/plov...vaniya-1420996
              Друго, в което инвестираме, е силният долар, далеч не смятаме, че трендът на падане на еврото спрямо долара е приключил. Според нас тези, които държат парите си в долари в последните две години и продължават да го правят, няма да спират да печелят.

              Не става тая работа само с четене на заглавия, не ставааааа.................

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                Преди да се гъбраркаш с Кавръчето си дай сметка, че вместо да мишкуваш на дребно + потребителски , когато купуваше в Бургас можеше да барнеш една добра ипотека и да вземеш и гараж, но нещо ипотеките не са ти по вукса - нали. Тогава недей се смей на тези, които също не искат да скочат в 'дълбокото'.
                Какво значи да мишкувам на дребно? И защо трябва да учредявам ипотека? Моята брокерка ми намери това, което търся след цяла година и половина кореспонденция. Ако това, което намерих беше с включен гараж, цената щеше да е тройна, а моите фенове-понижителите нямаше да го приемат безрезервно.
                На теб ипотеките също не са ти по вкуса мамин. Баща ти ти е дарил бизнес и детска стая във вид на апартамент и затова поучаваш людете тук. Моята щерка е по твоя път, дал съм и апартамент и плащам курсове за ай ти

                Коментар


                • Понякога седя и се чудя, откъде тоя авантюризъм да набивате 50-60к по забити села и паланки, щото било евтино. Евтиното излиза скъпо. Тея съборетини с куп проблеми само чакат някоя балама да дойде, да се отърват от нея. Читава къща в нормално село, никой няма да ти продаде, та особено за 60к. По хубаво стискайте кеша и купувайте в София, поне шведа още не е налазил и е пълно с наематели. Кирпича на село освен разходи, друго не носи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    И аз бих дал за гараж, без да ми мигне окото, толкова за колкото ми го предложат на офертна, но просто не се намира такъв. Този път ще послушам понижителите и към 2029г.може да се отвори прозорец за такава покупка. Притеснява ме проблема, че тогава за нужния гараж ще се наложи да дам колкото за апартамента през 2021г.
                    На Постоянство, на сами ъгъла с Коперник се продава един. Може да тече малко, ама лесно се оправя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Пържолите и бирата не са толкова скъпи. Вода за басейна грея в черни варели и от слънчеви батерии за бойлера. С 8 бона все ще покриеш тези разходи.Кое точно му е скъпото?
                      И естествено ,че къщата е наследствена и от 20 години я ремонтирам,та придоби сегашният вид.Не съм я построил вчера.
                      Естествено. С наследствена земя и къща повечето доход е нещо като "джобни". Стига да е здрав човек.

                      Иначе много мислехме с жената за едно китно къще с два декара в Ябланица за 60 хил. лева.... Без пари. Ама трябваше да построим още минимум две стаи, което става приключение. Пък и жената не шофира. За училището с шведи да не говорим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                        Какво да купим, чакаме бомбите. Путин ще тресне Бургас и Варна заради камиона, не разбра ли. Сега ще продадем всичко е ще сложим кеша на 2 процента лихва за 6 години, за по сигурно
                        Според мен този абонат пита за да се похвали самият той какво е правил докато го нямало. Ще се поФали с нещо, ама ние си ги знаем такива. Купил в най-смешната локация в която никой кореняк софиянец не би си и помислил . Занимава се с криптоси, което не е достойно също за всеки нормален бизнесмен или инвеститор, накратко, клоун, наследил нещо си и се дуе като въшка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Как е повишители? Купихте ли нещо докато ме нямаше?
                          Какво да купим, чакаме бомбите. Путин ще тресне Бургас и Варна заради камиона, не разбра ли. Сега ще продадем всичко е ще сложим кеша на 2 процента лихва за 6 години, за по сигурно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Сигурно, а по-добра услуга ли щях да им направя ако не бях купувал и сега имах една купа шума която за нищо не става
                            Имал си бол пари - дал си - лошо няма. Само дето това се е случило докъм 2017-та преко сили, а по-скоро 2016-та, но в същото време приказваш все едно постоянно купуваш и това създава грешно впечатление. Реално си взел след КТБ-то, когато беше добре да се взима - оттам насетне само смяташ кой колко иска и кой колко ти предлага и тн и тн - смяташ капиталова. ОК е, но острани някой би си помисли, че в последните 2г си вземал, а то не ти стиска.. не ми казвай, че няма - всички строят.

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Хаха, абсолютно! Сега си говоря с моя инвеститор, който е и бил чейнчаджия и то известен на младини. Съжаляеа че разкарал доларите си преди 3 месеца. Споко, викам му, аз имам 11500 и ще ги разкарам на падежа им след няколко дни. Това е върха, макс да е 2,20 лв някъде.
                              А паркомястото си го купувам 18 кв м за 15К€ без да ми мигне окото.
                              И аз бих дал за гараж, без да ми мигне окото, толкова за колкото ми го предложат на офертна, но просто не се намира такъв. Този път ще послушам понижителите и към 2029г.може да се отвори прозорец за такава покупка. Притеснява ме проблема, че тогава за нужния гараж ще се наложи да дам колкото за апартамента през 2021г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Сигурно, а по-добра услуга ли щях да им направя ако не бях купувал и сега имах една купа шума която за нищо не става
                                Хаха, абсолютно! Сега си говоря с моя инвеститор, който е и бил чейнчаджия и то известен на младини. Съжаляеа че разкарал доларите си преди 3 месеца. Споко, викам му, аз имам 11500 и ще ги разкарам на падежа им след няколко дни. Това е върха, макс да е 2,20 лв някъде.
                                А паркомястото си го купувам 18 кв м за 15К€ без да ми мигне окото.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X