IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Виждате ли хубаво?
    Какво представлява "човек, зависим от чуждото мнение и одобрение"!
    Сканирай си и тескерето (щото много ни вълнува).

    p.s.
    После кой бил "нещастен" - ами то се вижда.
    Да не говорим за начина, по който обиждаш останалите участници!
    Но живота обикновено връща точно това на човек, на което той се подиграва.

    Много падна нивото на тоя форум, прекалено много..............
    Хахаха, не ти стиска да покажем истината!!! Вярно е паднало нивото, щом се плашиш от истината хаха!
    За обиди, дори не е ставало дума, откъде си го измисли този абонат? Може би от безсилие...
    Last edited by Bailor; 10.10.2022, 22:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Трошляците скоро ще останат в историята. Те и сега прогресивно намаляват. Коли много, места няма. Това е. Аз съм с 4та категория два автомобила, 5та само електриките имат.
      Това мнение на тоя простак, дори не съм засякъл. Тоя глупендър,ако сравнява инвестиции с гниещи ламарини, трябва да е много спрял в развитието си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Хайде сега към всички участници във форума, ако притежавам автентичен документ от 90'те години за валутен дилър и брокер на ценни книжа, Julius да ми даде 1000USD. Ако документа не е автентичен, аз веднага ще му преведа 1000USD. СТАВА ЛИ?
        Виждате ли хубаво?
        Какво представлява "човек, зависим от чуждото мнение и одобрение"!
        Сканирай си и тескерето (щото много ни вълнува).

        p.s.
        После кой бил "нещастен" - ами то се вижда.
        Да не говорим за начина, по който обиждаш останалите участници!
        Но живота обикновено връща точно това на човек, на което той се подиграва.

        Много падна нивото на тоя форум, прекалено много..............

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          По-добре не пиши такива неща, че някои 'инвеститори' тук карат коли под 1/3 от тая цена и да не стане така, че след 2 мес. да не могат да влязат в центъра с трошляците си, ако им се наложи.........
          Ама така и трябва де ! :-)))

          https://www.dnevnik.bg/gradska_sreda...vashti_koli_v/
          Трошляците скоро ще останат в историята. Те и сега прогресивно намаляват. Коли много, места няма. Това е. Аз съм с 4та категория два автомобила, 5та само електриките имат.
          Last edited by bulgarian lev; 10.10.2022, 21:52.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Инвеститор: Най-лошият вариант е да държим парите си кеш или на почти безлихвени спестявания

            https://www.plovdiv24.bg/novini/plov...vaniya-1420996
            Xaxaxaxaxa, тука почти всички понижители са в най-лошия вариант, затова са тези безпомощни пискания
            За провинцията имат някакви шансове, но в София нищо няма да падне.
            Last edited by bulgarian lev; 10.10.2022, 21:53.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Sentix: Еврозоната е в рецесия

              10 окт 2022 | 21:13


              Икономиката на еврозоната е в рецесия. Предприетите до момента мерки е малко вероятно да се окажат достатъчни за овладяване на инфлацията или на икономическия спад. Това сочат резултатите от изследване на института за изследване на поведенческите нагласи Sentix, предаде БТА, позовавайки се на ДПА.

              "Въпреки че правителствата приеха мерки за ограничаване на отрицателните последици от високите цени на енергийните ресурси, не се решават проблемите с доставките на пазара на енергия", твърдят експертите. Те отбелязват още, че в най-голямата икономика в еврозоната - Германия, инвеститорското доверие намалява за четвърти пореден път до най-ниското си равнище от март 2009 г. Индексът на икономическото доверие пада от от -29,9 пункта през септември до -37,4 пункта през октомври.

              Инвеститорското доверие в страните от еврозоната се влошава допълнително през октомври поради опасения за доставките на енергийни ресурси през зимата, притесненията за състоянието на икономиката, както и от евентуална ескалация на войната в Украйна, допълват от Sentix.

              Индексът на института, който измерва инвеститорското доверие, пада от -31,8 пункта през септември до -38,3 пункта през октомври. Това е най-ниското му равнище от май 2020 г. То е и под прогнозата, че индексът ще достигне ниво от -34,7 пункта през октомври.

              Индексът, който измерва нагласите на инвеститорите за настоящата икономическа ситуация, пада от -26,5 пункта през септември до -35,5 пункта през октомври, най-лошото му "представяне" от август 2020 г.


              Коментар


              • Хайде сега към всички участници във форума, ако притежавам автентичен документ от 90'те години за валутен дилър и брокер на ценни книжа, Julius да ми даде 1000USD. Ако документа не е автентичен, аз веднага ще му преведа 1000USD. СТАВА ЛИ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Аа, ясно, почнаха приказките на маса, наздраве!

                  Да, да, ти на нас също си ни ясен !

                  (мнението е до 'дилъра') !

                  p.s. Само гледай ти или Песимиста (кой от двама ви беше казал, че кара 15+ годишна кола) дали декември ще можете да влезете в идеалното каре в Сф.
                  Ти май си дилър само на някакви субстанции. Аз доказвам думите си, не съм лаладжия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Значи, че трябваше да вземеш и един гараж (като ти свърши кеша с ипотека) в района още като си купи бургаската маломерка. писах ти тогава, че ще береш ядове с паркирането баш, когато е най-хубавото време. Кавръка го бъзикаш, но той има събран кеш повече отколкото си събирал някога и би могъл да вземе същото като теб - но не го кефи. Сега дали трудно харесва, дали иска по-тънко - негов си е проблема. Просто не си мисли, че е по-зле от теб - не е. Въобще повишителите никакъв кураж и вяра в светлото бъдеще нямате. Само един митко (четния) действа смело с ипотеки - дано си е направил добре сметката, защото е готин и позитивен участник.
                    Ама, за какво ми ипотека бе човек? Така или иначе имота се продаваше, без гараж. Такъв с гараж, щеше да ми струва 150000€. Това е ваканционен имот, за същата локация + гараж, при това надземен, ти би ли дал тройна цена за имота? Кавръка не е за бъзик.Бившата му жена е била имотна в центъра на София, мачкала го е, че е безимотно нищожество и после с малката му принцеса, го е зарязала за по-оправен испанец на 3000км. Това за бъзик ли е? Човекът оттогава има психически и ментални проблеми на тема недвижимости. Ако е събрал повече кеш от мен, трябва 10 години да е ял гъби, охлюви и киселец.

                    Коментар


                    • Аа, ясно, почнаха приказките на маса, наздраве!

                      Да, да, ти на нас също си ни ясен !

                      (мнението е до 'дилъра') !

                      p.s. Само гледай ти или Песимиста (кой от двама ви беше казал, че кара 15+ годишна кола) дали декември ще можете да влезете в идеалното каре в Сф.
                      Last edited by Julius_BG; 10.10.2022, 21:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Друго, в което инвестираме, е силният долар, далеч не смятаме, че трендът на падане на еврото спрямо долара е приключил. Според нас тези, които държат парите си в долари в последните две години и продължават да го правят, няма да спират да печелят.

                        Не става тая работа само с четене на заглавия, не ставааааа.................
                        Нали преди време писах по този въпрос.

                        През 2008-ма US доларът беше 1,22 лева, сега е над 2 лева → което прави +65%~66%
                        През 2008-ма кв/м вървеше 1000 ~ 1200 евра, сега кв/м е 1700~2000 евра → коепо пак прави +65%~66% ...

                        Значи за последните 14 години жилищата в бг са поскъпнали с 0%. Демек в реално изражение не са мръднали и не са поскъпнали хич...
                        Само еврото се обезценява с ударни евро-?ейски темпове.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Хаха, те са само временен съхранител, докато акциите глътнат хубаво водичка и се отвори нов прозорец, а през това време не са спирали да носят доп. доход! За нещастието - то си личи кой трепери от мнението на 'феновете' му в анонимния форум........
                          От такива временни съхранители си останахте безимотни. Чудно е как реши, че някой трепери за нещо си. Аз спечелих временно от $, когато си ги обърнах на 1,55 и ги продадох на 1,95 по прогноза на дойче банк. После си купих ВИ, а $ падна на 1,65. С курсови глупости ще направиш пари, ама кога ме нема, от 1995г. съм дилър на валути и ЦК, та такива рибоци като теб са ми ясни хахахахахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Какво значи да мишкувам на дребно?
                            Значи, че трябваше да вземеш и един гараж (като ти свърши кеша с ипотека) в района още като си купи бургаската маломерка. писах ти тогава, че ще береш ядове с паркирането баш, когато е най-хубавото време. Кавръка го бъзикаш, но той има събран кеш повече отколкото си събирал някога и би могъл да вземе същото като теб - но не го кефи. Сега дали трудно харесва, дали иска по-тънко - негов си е проблема. Просто не си мисли, че е по-зле от теб - не е. Въобще повишителите никакъв кураж и вяра в светлото бъдеще нямате. Само един митко (четния) действа смело с ипотеки - дано си е направил добре сметката, защото е готин и позитивен участник.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              А паркомястото си го купувам 18 кв м за 15К€ без да ми мигне окото.
                              По-добре не пиши такива неща, че някои 'инвеститори' тук карат коли под 1/3 от тая цена и да не стане така, че след 2 мес. да не могат да влязат в центъра с трошляците си, ако им се наложи.........
                              Ама така и трябва де ! :-)))

                              https://www.dnevnik.bg/gradska_sreda...vashti_koli_v/
                              Last edited by Julius_BG; 10.10.2022, 21:15.

                              Коментар


                              • Хаха, те са само временен съхранител, докато акциите глътнат хубаво водичка и се отвори нов прозорец, а през това време не са спирали да носят доп. доход! За нещастието - то си личи кой трепери от мнението на 'феновете' му в анонимния форум........

                                Коментар

                                Working...
                                X