IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Ее, щом си бил пръв във Люлин - еваларка!

    вАжи!
    Аве нз ама 2010 год от автоизложението купих чистак нова кола, паркирах я зад блока, всички ме гледаха сякаш е дошъл Дон Корлеоне, даже имаше едни комшии бяха охранители и ми предлагаха охрана. Тази кола 3 год стоя там и никой не я пипна. Преди това 2 пъти ми разбиваха старата кола.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ти явно в Люлин не си живял.
      Колкото до Ливадите, 80% може би е така, не съм обикалял района, но там където съм аз е перфектно има и канализация, даже снимки качих. Като стана на въпрос за лайна, точно тази картинка я видях не къде да е, а в супер-дупер "гъзарията" Драгалевци - нямаше такава смрад след един дъжд.
      Щом ти харесва на теб, няма лошо. Важното е да ти да се чувстваш ОК.
      Може би има и добри инвеститори там, просто никога не съм се интересувал и само като прочета локацията "Ливади' моментално отминавам. Когато ми се е налагало да ходя там съм оставал с ужасни впечатления. Във Вазов и Лозенец също има кофти места, както и навсякъде в София,но такъв лунен пейзаж като там рядко се среща, поне според мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Ам сиромашия тогаз бре жулка, кво да правиш. Ама по-добре пръв на село, отколкото последен в града.
        Ее, щом си бил пръв във Люлин - еваларка!

        вАжи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Люлин е добре устроен район с метро и зелени площи. Ливадите са едно блато - там през соца не е предвиждано да се строи изобщо, тъй като са само подпочвени води. Това са сгради еднодневки - не се знае кога ще потънат, да не говорим, че строителството е под всякаква критика. Няма никакви улици, всичко са парцели с неправилни форми, всеки е строил където му падне. Един лабиринт от кал, прахоляк и дупки като кратери, а заради многото имоти концетрирани на малка площ броят на автомобилите скупчен там е убийствен. Канализация доскоро нямаше изобщо, сега не знам доколко и къде е направено, при всички случаи там след всеки пороен дъжд по улиците текат лайна - искаш или не искаш. Гъмжи от незаконни строежи. Няма ТЕЦ. Безвъзвратно изгубен квартал - там няма как да се построи каквато и да било прилична инфраструктура. Минавайки от там мизерията е по-отчетлива от където и да било другаде. Аз лично, ако трябваше да избирам между ново строителство в Ливадите и панелка в Люлин, бих избрал панелката без изобщо да се замисля (слава богу не ми се налага да избирам и не бих живял на нито едно от двете места).
          При всички положения, ако човек има пари и е решил да купува имот в София, да похарчи тези пари за имот точно в Ливадите е тотална глупост, още повече че и там цените се изравниха почти с приличните квартали. Навремето хората масово купуваха там, защото беше по-евтино. Никой човек със серозни пари не би отишъл там.
          Ти явно в Люлин не си живял.
          Колкото до Ливадите, 80% може би е така, не съм обикалял района, но там където съм аз е перфектно има и канализация, даже снимки качих. Като стана на въпрос за лайна, точно тази картинка я видях не къде да е, а в супер-дупер "гъзарията" Драгалевци - нямаше такава смрад след един дъжд.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Люлин е добре устроен район с метро и зелени площи. Ливадите са едно блато - там през соца не е предвиждано да се строи изобщо, тъй като са само подпочвени води. Това са сгради еднодневки - не се знае кога ще потънат, да не говорим, че строителството е под всякаква критика. Няма никакви улици, всичко са парцели с неправилни форми, всеки е строил където му падне. Един лабиринт от кал, прахоляк и дупки като кратери, а заради многото имоти концетрирани на малка площ броят на автомобилите скупчен там е убийствен. Канализация доскоро нямаше изобщо, сега не знам доколко и къде е направено, при всички случаи там след всеки пороен дъжд по улиците текат лайна - искаш или не искаш. Гъмжи от незаконни строежи. Няма ТЕЦ. Безвъзвратно изгубен квартал - там няма как да се построи каквато и да било прилична инфраструктура. Минавайки от там мизерията е по-отчетлива от където и да било другаде. Аз лично, ако трябваше да избирам между ново строителство в Ливадите и панелка в Люлин, бих избрал панелката без изобщо да се замисля (слава богу не ми се налага да избирам и не бих живял на нито едно от двете места).
            При всички положения, ако човек има пари и е решил да купува имот в София, да похарчи тези пари за имот точно в Ливадите е тотална глупост, още повече че и там цените се изравниха почти с приличните квартали. Навремето хората масово купуваха там, защото беше по-евтино. Никой човек със серозни пари не би отишъл там.
            Това всичкото написано горе е вярно за съжаление.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Ти на това живот ли му викаш?
              Ам сиромашия тогаз бре жулка, кво да правиш. Ама по-добре пръв на село, отколкото последен в града.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Защо са най-гадните места? В Люлин живял ли си? Аз съм живял там цели 3 години и мога да ти кажа, че е много, много зле там - кучета, цигани, каруци, сиромашия до шия.
                Люлин е добре устроен район с метро и зелени площи. Ливадите са едно блато - там през соца не е предвиждано да се строи изобщо, тъй като са само подпочвени води. Това са сгради еднодневки - не се знае кога ще потънат, да не говорим, че строителството е под всякаква критика. Няма никакви улици, всичко са парцели с неправилни форми, всеки е строил където му падне. Един лабиринт от кал, прахоляк и дупки като кратери, а заради многото имоти концетрирани на малка площ броят на автомобилите скупчен там е убийствен. Канализация доскоро нямаше изобщо, сега не знам доколко и къде е направено, при всички случаи там след всеки пороен дъжд по улиците текат лайна - искаш или не искаш. Гъмжи от незаконни строежи. Няма ТЕЦ. Безвъзвратно изгубен квартал - там няма как да се построи каквато и да било прилична инфраструктура. Минавайки от там мизерията е по-отчетлива от където и да било другаде. Аз лично, ако трябваше да избирам между ново строителство в Ливадите и панелка в Люлин, бих избрал панелката без изобщо да се замисля (слава богу не ми се налага да избирам и не бих живял на нито едно от двете места).
                При всички положения, ако човек има пари и е решил да купува имот в София, да похарчи тези пари за имот точно в Ливадите е тотална глупост, още повече че и там цените се изравниха почти с приличните квартали. Навремето хората масово купуваха там, защото беше по-евтино. Никой човек със серозни пари не би отишъл там.
                Last edited by ejonny2376; 19.10.2022, 21:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Oх, приятелю. ама за теб може да е перфектно, ти не живееш там постоянно. Идваш рядко ,не ходиш на работа, децата ти не растат там, не го даваш под наем, не продаваш. Супер ти е Иначе не ми го хвали ,аз съм старо софииско куче и знам къде е хубаво да се живее и къде не и определено там не искам ,нито да живея, нито да купувам за под наем. Познавахме ли се преди покупката щях да ти кажа къде трябва да купуваш.
                  Точно така, супер ми е, на повечето ми съседи - също. Тези, които познавам са ит та, бачкат си отвкъщи, имат малки деца и никой не се оплаква. Сградата е на 90% пълна, като отида задължително ще снимам вечер да видиш колко прозореца светят. Ето вече се познаваме, кажи къде ка купя сега?

                  П.С аз и във Варна живея извън града, не ходя работа, имам (не е само мой разбира се) 9 дка двор, басейни, кортове, площадки, панорама, фитнес и т.н., ти и за тук ще кажеш, че е не е на центъра на Варна, но всеки си има вкус, както казало кучето.
                  Last edited by better; 19.10.2022, 21:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                    Защо гарантирана е в кавички?
                    Това е все едно да кажа - ти си много "компетентен"
                    Ей тука обясняват
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Препоръчайте алтернатива ама като за нас
                      Българска фондова борса...70% от американците държат парите си в акции и пенсионни фондове

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        В Люлин живял ли си? Аз съм живял там цели 3 години и мога да ти кажа, че е много, много зле там - кучета, цигани, каруци, сиромашия до шия.
                        Ти на това живот ли му викаш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Така е, прав си. Но Ливадите/Витоша/Кръстова/Малинова са наистина най-гадните места за живеене в София - по-кофти райони от там едва ли има. Един Люлин е 100 пъти по-нормално място Ти си рядко в София, затова не ти прави впечатление. Обикновено в тези квартали живеят разни пришълци, никой кореняк-софиянец не би стъпил там, камо ли да живее.
                          Защо са най-гадните места? В Люлин живял ли си? Аз съм живял там цели 3 години и мога да ти кажа, че е много, много зле там - кучета, цигани, каруци, сиромашия до шия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Just look at what Carol sends me.
                            Pay attention to the word...guaranteed yield
                            Защо гарантирана е в кавички?
                            Това е все едно да кажа - ти си много "компетентен"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                              https://tradingeconomics.com/bulgaria/forecast
                              Интересни прогнози дават за 10г бонд. Ако наистина в края на 2023 стигнат до 8,86%, не ми се вярва ипотечните кредити да се отличават.
                              Само гледай какво ми пращат от Карол.
                              Обърни на внимание на думичката...гарантирана доходност
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.
                                Щом ти харесва ,това е важното .

                                Коментар

                                Working...
                                X