IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Сега такъв вабанк ще играя, дано успея. Но по-вероятно е да изпусна имот който отдавна искам. Просто отдавна съм кандидат, но имам условия. Лордиевич, ако е речено един имот да е твой, твой ще е.
    Ти и аз играем ва банк, а кво ще кажеш за вечно назлъндиците? Според мен проблема е медицински, ти си лекар, ти ще поставиш диягнозата.
    Два дни се скапах от работа в подножието на връх Колош.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Да ти кажа, моята брокерка я чаках цяла година да ми предложи това, което търсих. Предложи ми го и го купих, без да се замислям. Сега цялата ми рода тържествува и го ползва с голямо удоволствие. Спестили са сигурно 20 000лв. от ходене по други места.

      ПП. Кво ще речеш за 360м2 на 3км. от Народното събрание за 33,500$ , а?
      да не сте съседи с накавръка в красните поля
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

        Искаш да кажеш, че ще настъпи нова октомврийска социалистическа революция. Майко, майко..колко мъка е събрана тук.
        Без революция ще стане, но не е настъпил момента още, след има няма 50-60г. Количествените натрупвания ще доведат до качествени изменения. Нима не виждате, че Западът се опитва да създаде нови модели! Най-вероятно ще отпаднат наследствените придобивки и ще страдат паразитите!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          байлоре,
          сигурно пак ще те засегна, но ти не си фактор на пазара и няма значение твоят имот, проценти и лихва.
          щеше да има ако беше изплющял 100К евро ипотека за двустайка в Красна и си беше помогнал с потребителски за ремонт и обзавеждане.
          твоето мислене е про-кризисно и това те спира за големи неща, а се огледай какво става в София под Южната дъга на околовръстното и не само там - пълна лудница и много смели залози. Някой ще кажат - абе какви залози идва пичът от загора и плаща кеш, но същия тоз' пич има някакви бизнеси, задължения към доставчици, овърдрафт и тн - веригата е дълга и оплетена.

          Инфлацията не ни прави по-богати, а само едни цифрички се въртят докато накрая избие от някъде високото налягане.

          ПП ще кажеш защо според мен поведението ти е про-кризисно .. защото купи 2021-ва едва след като беще събрал 60% капитал за покупката кеш. Ако беше про-ръст 2016-та щеше да си изтеглил ипотека (на сумата която плати) и да си взел 150% повече и по-качествена площ, но както е казал народът 'парен каша духа', което не е зле , защото в момента едно повишение на лихвата по потребителския и тройно да е едва ли ще те бутне.
          Да ти кажа, моята брокерка я чаках цяла година да ми предложи това, което търсих. Предложи ми го и го купих, без да се замислям. Сега цялата ми рода тържествува и го ползва с голямо удоволствие. Спестили са сигурно 20 000лв. от ходене по други места.

          ПП. Кво ще речеш за 360м2 на 3км. от Народното събрание за 33,500$ , а?
          Last edited by Bailor; 23.10.2022, 22:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Накаврък, за последните 5г., откакто ти не купи ЕПК апартамент в София, инфлацията е 4 години по 9%+ последната година-20%. Общо: 56% закова!
            Дремещите ти пари на влог за тези 5г. в размер на 150 000лв., в момента се е обезценил буквално с цели 84 000лв., тоест, реално струват 66 000лв.
            На мен, колко трябва да ми вдигнат лихвата по вече закупен имот с 60% самоучастие и 40% кредит, чиято главница е изплатена, почти на 1/3 част, за да се сравнят с ОГРОМНИТЕ загуби парична стойност, които ти си претърпял вече?
            Сега такъв вабанк ще играя, дано успея. Но по-вероятно е да изпусна имот който отдавна искам. Просто отдавна съм кандидат, но имам условия. Лордиевич, ако е речено един имот да е твой, твой ще е.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Май Кавръка е слушал и бате ни Пешо, че Младост е у бучимишите, а квадрата в Младост, гони този в неатрактивните квартали на Виена, колкото и да вие като вук Електроджон.
              на пешето са му простени такива грешки
              кога е стъпвал той в младост,
              кога са го викали за допълващо анонимно мнение в инвестор
              и въпреки всичко позна за тая година
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                лордче, тук имаме медицински случай
                или ако се позовем на безпогрешните прогнози на пешето
                за поп е работата
                от една страна няма да купиот от бъзе
                от друга няма да може и готовото да продаде от лакомия
                и откраднатото се топи пета година
                Май Кавръка е слушал и бате ни Пешо, че Младост е у бучимишите, а квадрата в Младост, гони този в неатрактивните квартали на Виена, колкото и да вие като вук Електроджон.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Това с етажа в Карлово верно е ташак. Тука роднини продават етаж в Рибарица и му искат 40 хил. лева и ми се вижда скъпо. Ако някой иска, ще дам координати.
                  е кой купува етажи с неуредени вещни права към чужди хора.
                  обаче лаком г@с...
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Това с етажа в Карлово верно е ташак. Тука роднини продават етаж в Рибарица и му искат 40 хил. лева и ми се вижда скъпо. Ако някой иска, ще дам координати.
                    Хахахаха, точно,та точно, в десятката!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      байлоре,
                      сигурно пак ще те засегна, но ти не си фактор на пазара и няма значение твоят имот, проценти и лихва.
                      щеше да има ако беше изплющял 100К евро ипотека за двустайка в Красна и си беше помогнал с потребителски за ремонт и обзавеждане.
                      твоето мислене е про-кризисно и това те спира за големи неща, а се огледай какво става в София под Южната дъга на околовръстното и не само там - пълна лудница и много смели залози. Някой ще кажат - абе какви залози идва пичът от загора и плаща кеш, но същия тоз' пич има някакви бизнеси, задължения към доставчици, овърдрафт и тн - веригата е дълга и оплетена.

                      Инфлацията не ни прави по-богати, а само едни цифрички се въртят докато накрая избие от някъде високото налягане.

                      ПП ще кажеш защо според мен поведението ти е про-кризисно .. защото купи 2021-ва едва след като беще събрал 60% капитал за покупката кеш. Ако беше про-ръст 2016-та щеше да си изтеглил ипотека (на сумата която плати) и да си взел 150% повече и по-качествена площ, но както е казал народът 'парен каша духа', което не е зле , защото в момента едно повишение на лихвата по потребителския и тройно да е едва ли ще те бутне.
                      Прав си арменецо, мярката ми е прокризисна и съжалявам, че не играх по-смело през 2016г., ама като ти четях и вярвях на мненията ти за гоУемото МЯУ, притеснявах се да предприема по-големи стъпки. Днес и вчера се смазах от шпакловане в подножието на връх Колош.
                      Нямам сили, дори да изпия една ракия.
                      Гледам, че и ти прокризисно, си се отказал да продадеш апарта си на баня Мадара на Купата. Що така, нали имотите отиват у киреча?

                      ПП. Като го няма бате Пешо, все по-безинтересно ми е да пиша в този форум. Дано да е жив и здрав!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        лордче, тук имаме медицински случай
                        или ако се позовем на безпогрешните прогнози н апешето
                        за поп е работата
                        от една страна няма да купиот бъзе
                        от друга няма да може и готовото да продаде от лакомия
                        и откраднатото се топи пета година
                        Това с етажа в Карлово верно е ташак. Тука роднини продават етаж в Рибарица и му искат 40 хил. лева и ми се вижда скъпо. Ако някой иска, ще дам координати.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Няма да имате нищо и ще сте щастливи. Ще сме в най-добрия случай добитък в кочина/обор
                          То повечето и сега нямат нищо. Ама не са щастливи. Така става, като чакаш мяу 7 години и вместо него дочакваш бау, а именно ръст от до 70, 80 процента.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Накаврък, за последните 5г., откакто ти не купи ЕПК апартамент в София, инфлацията е 4 години по 9%+ последната година-20%. Общо: 56% закова!
                            Дремещите ти пари на влог за тези 5г. в размер на 150 000лв., в момента се е обезценил буквално с цели 84 000лв., тоест, реално струват 66 000лв.
                            На мен, колко трябва да ми вдигнат лихвата по вече закупен имот с 60% самоучастие и 40% кредит, чиято главница е изплатена, почти на 1/3 част, за да се сравнят с ОГРОМНИТЕ загуби парична стойност, които ти си претърпял вече?
                            лордче, тук имаме медицински случай
                            или ако се позовем на безпогрешните прогнози на пешето
                            за поп е работата
                            от една страна няма да купи, от бъзе
                            от друга няма да може и готовото да продаде, от лакомия
                            а откраднатото се топи пета година
                            Last edited by ratten; 23.10.2022, 22:10.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Не е справедливо и ще дойде време, когато то ще бъде изкоренено!
                              Искаш да кажеш, че ще настъпи нова октомврийска социалистическа революция. Майко, майко..колко мъка е събрана тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Накаврък, за последните 5г., откакто ти не купи ЕПК апартамент в София, инфлацията е 4 години по 9%+ последната година-20%. Общо: 56% закова!
                                Дремещите ти пари на влог за тези 5г. в размер на 150 000лв., в момента се е обезценил буквално с цели 84 000лв., тоест, реално струват 66 000лв.
                                На мен, колко трябва да ми вдигнат лихвата по вече закупен имот с 60% самоучастие и 40% кредит, чиято главница е изплатена, почти на 1/3 част, за да се сравнят с ОГРОМНИТЕ загуби парична стойност, които ти си претърпял вече?
                                байлоре,
                                сигурно пак ще те засегна, но ти не си фактор на пазара и няма значение твоят имот, проценти и лихва.
                                щеше да има ако беше изплющял 100К евро ипотека за двустайка в Красна и си беше помогнал с потребителски за ремонт и обзавеждане.
                                твоето мислене е про-кризисно и това те спира за големи неща, а се огледай какво става в София под Южната дъга на околовръстното и не само там - пълна лудница и много смели залози. Някой ще кажат - абе какви залози идва пичът от загора и плаща кеш, но същия тоз' пич има някакви бизнеси, задължения към доставчици, овърдрафт и тн - веригата е дълга и оплетена.

                                Инфлацията не ни прави по-богати, а само едни цифрички се въртят докато накрая избие от някъде високото налягане.

                                ПП ще кажеш защо според мен поведението ти е про-кризисно .. защото купи 2021-ва едва след като беще събрал 60% капитал за покупката кеш. Ако беше про-ръст 2016-та щеше да си изтеглил ипотека (на сумата която плати) и да си взел 150% повече и по-качествена площ, но както е казал народът 'парен каша духа', което не е зле , защото в момента едно повишение на лихвата по потребителския и тройно да е едва ли ще те бутне.
                                Last edited by bertram; 23.10.2022, 21:40.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X