IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

    На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.
    Деца и внуци в 4-милионна България с 50% циганско население и 40% пенсионери над 70. Страхотна среда за твоите внуци.
    Истината е, че внуците ти само ще са чували, че дядо им бил от някаква си държава на Балканите, която я няма вече и на картата. А кофторите ти ще са буренясали, с клони и дървета излизащи през прозорците, както вече е масово по селата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение
      Синът ми сам си плаща всичко (въпреки че е от заможно семейство
      По- вероятно е да е точно обратното.Бедно семейство дошло в големия град и тати и мама помагат на малкия с вноските

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
        Между другото, Берти не ми е отговорил на въпроса кои са тия масови еврови кредити?
        Бяха до към 2015, после доминират в ЛЕВА.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

          Синът ми сам си плаща всичко (въпреки че е от заможно семейство), и Вие щяхте да можете ако не пилеехте енергия в злоба и негативъзъм.
          Хехе, "Вие"....Стига с това вие.
          Мога да купя поне 5 средноголеми апартамента кеш още утре ако поискам. Само че това би означавало да излезя от доходоносен бизнес и инвестиции и да налея парите в тухли без стойност. Защо да го правя? За да снеса комисионна на някой алчен брокер като теб ли? Не си познал.

          Коментар


          • Investing.com -- Продажбите на дребно в САЩ останаха без промяна в номинално изражение през септември, под очакванията и отново подчертавайки натиска върху покупателната способност на потребителите от високата инфлация.

            Въпреки това, основните продажби на дребно, които премахват някои от по-променливите елементи на потребителската пазарска кошница, се повишиха с 0,1%, малко по-добре от прогнозата, в общ смесен доклад.

            Цифрите идват ден след данните за инфлацията на потребителските цени, които показват, че цените са се повишили с 0,4% през същия месец. Това предполага, че обемите на продажбите - за разлика от стойностите - са спаднали отново през септември.

            Коментар


            • Между другото, Берти не ми е отговорил на въпроса кои са тия масови еврови кредити?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.
                Ето тук бъркаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Да, сигурно ти звучи така - ти за подобни инвестиции не си и чувал. За Ганьо освен да вземе апартамент за синчето друга инвестиция не съществува.
                  На бездетник как да обясниш, че това което купуваш сега, ще остане за децата и внуците. Няма как.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение


                    Тъй като лихвените проценти по ипотечните кредити в САЩ са близо до 7%, едно предупреждение, че те могат да станат и много по-високи -

                    https://www.bloomberg.com/news/artic...uverify%20wall
                    ЧЕСТИТО!
                    В петък, 14 октомври 2022 г., текущият среден лихвен процент за референтната 30-годишна фиксирана ипотека е 7,17%, което се повишава с 20 базисни пункта в сравнение с това време миналата седмица.

                    https://www.bankrate.com/mortgages/3...ortgage-rates/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                      минимум х10 съвсем ясно си спомням как всички продадохте февруари 2020-та и на срива март месец бяхте изцяло в кеш и веднага обрахте дъната
                      също така си спомням как в началото на годината обявихте че заради предстоящата война и вдигането на лихвата отново минавате в кеш но не просто в кеш а в долари
                      Само за протокола да попитам Алтерко на 23 ли го чакаш или на 2.30
                      Много послъгаш,ама много.Вземи се поспри.Пък и съвсем ясно си спомнял голтака И като твърдиш нещо дай някакви доказателства.
                      И да, Алтерко го чакам на 23 а и повече,купил съм го приблизително на текущи нива,това ми е нова позиция.
                      Последните 3 години да не ти казвам колко съм спечелил от акции ,че едно не споделям такава информация в анонимен форум ,едно ще те заболи главата,но срещу солидна сума мога да ти покажа и докажа

                      А ти колко си вътре с коптора? Точно го купи и му падна цената ,а ?
                      Оттам идва и нервността ти
                      Last edited by petrg5s; 14.10.2022, 15:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Да, сигурно ти звучи така - ти за подобни инвестиции не си и чувал. За Ганьо освен да вземе апартамент за синчето друга инвестиция не съществува.
                        Синът ми сам си плаща всичко (въпреки че е от заможно семейство), и Вие щяхте да можете ако не пилеехте енергия в злоба и негативъзъм.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Да да имаш десетки левове ама 2-ра година не можеш да си оправиш имота

                          Нема страшно като се върне койна пак над 60 ще го довършиш тоя ремонт бърза работа нямаш
                          За какво ми е да го оправям, след като нямам намерение да живея в него? Той и сега е обитаем. Най-належащото е сменено.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ами като не знаеш как да си управляваш спестяванията - тъй ще е!

                            Като ще ги държиш в банка и ще даваш на друг да печели от тях - със сигурност докато събереш сумата от 2017, те току виж, че нивата скочили на 2021...........

                            Такива са терзанията, когато финансовата грамотност опира само до "Имот" и "Влог" !
                            Нямам терзания. Обяснявам на кавръка, че кредита не е неминуемо зло. Не помня да съм искал мнение или оценка от теб.

                            Нито си наясно със ситуацията ми, нито имам някакво желания да обяснявам, само ще кажа че кредита от 2017 е погасен 2018...

                            Айде пътувай да продаваш вафлите на някой друг. Зад моите думи стои реален човек с реално семейство.

                            От 3-4 ника тук, виждам само някакви мантри, подигравки, присмех, почвам да си мисля, че ако така учите студенти ли са какво са, жална им майка...
                            Явно имате достатъчно свободно време или сте зле мотивирани финансово... всички тия никове, не само ти кокретно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                              Имате доста развито въображение, за другото не знам.
                              Да, сигурно ти звучи така - ти за подобни инвестиции не си и чувал. За Ганьо освен да вземе апартамент за синчето друга инвестиция не съществува.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Кака,
                                говориш леко наизуст, но явно е от ЕГН-то

                                когато бяха по 700-800 Кавръчето беше извън пазара по повод семейни драми, а когато тръгна за изтърбушено ЕПК или Панелка в Красната търсеха малко над 1000Е квадрата, което всеки видял обявите за 700 не беше ок да купи. Колко от тук многзнайстващите купиха панелки на 1000+Е.

                                Факт е, че цените качиха, но както ги пишеш са приказки от лелински вечеринки. На добрите цени на кавръчето акъла беше другаде.

                                Хубав ден.
                                Напротив акълът винаги му е бил на изпуснатите най ниските цени от 2012та и личните драми нямат нищо общо по скоро хора като теб и Бота му помогнаха страшно много с умни съвети

                                Ето това му е лошото на дебненето на дъното разбираш че е било дъно когато вече е късно

                                Коментар

                                Working...
                                X