IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI 04.11.2021 Разгледай мнение

    Мечти. А какви са реалностите? Делът на необслужваните ипотеки е РЕКОРДНО НИСЪК - 4,2%. Преди три месеца беше 4,6%, в началото на годината беше 5,3%, преди година беше 5,6%, преди ковид беше 6,2%! Инфлацията направи вноските по старите ипотеки смешни.
    Така беше преди година, колко ли е сега делът на необслужваните ипотеки? 2.7%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Може и 10 000 % да направи, но мен шиткойни не ме интересуват.
      Защо така ,нали Илънчо Мъск е зад него ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Разбрах. 2017 и 2020 си купувал картинки, а 2021 си продал наследствения във Варна и си се набутал реално в битхуйни. Но пък ти е все тая.
        Да, да набутах се и сега спя до контейнера за смет под Аспаруховския мост и ям биткон.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Колко направи от дойджкойна ,100 % ръст за 5 дена
          Може и 10 000 % да направи, но мен шиткойни не ме интересуват.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Този форум не ми е бил интересен тогава. За набутването май ти си го направил, точно на върха. Аз както показах съм купувал от 2017 та, точно 2020 та краша съм увеличил покупките, а на върха съм разтоварил една част. Качих и картинки затова, ако искаш потърси назад в темата, ако искаш недей, все ми е тая.

            П.с я посочи къде съм продал жилище? Или ме бъркаш с някой или сънуваш.
            Разбрах. 2017 и 2020 си купувал картинки, а 2021 си продал наследствения във Варна и си се набутал реално в битхуйни. Но пък ти е все тая.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Те квото и да си мислят, не са по-умни от онези дет са измислили Биткойн, да не говорим, че най-големите мозъци работят в криптосверата, а тия дет говориш за тях обърнаха палачинката и решиха, че могат да печелят от криптото, вместо да гледат отстрани.
              Колко направи от дойджкойна ,100 % ръст за 5 дена

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Ха ха,те правителствата и Централните банки,и те това си мислят .
                Те квото и да си мислят, не са по-умни от онези дет са измислили Биткойн, да не говорим, че най-големите мозъци работят в криптосферата, а тия дет говориш за тях обърнаха палачинката и решиха, че могат да печелят от криптото, вместо да гледат отстрани.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Не можем да вярваме какви си ги вършил 19та и 20та, защото не си споделял нищо до пролетта на 21-ва. Но от приказките ти тогава личи, че си набутал в убити_коне парите от продадено жилище баш февруари миналата година.
                  Този форум не ми е бил интересен тогава. За набутването май ти си го направил, точно на върха. Аз както показах съм купувал от 2017 та, точно 2020 та краша съм увеличил покупките, а на върха съм разтоварил една част. Качих и картинки затова, ако искаш потърси назад в темата, ако искаш недей, все ми е тая.

                  П.с я посочи къде съм продал жилище? Или ме бъркаш с някой или сънуваш.
                  Last edited by better; 01.11.2022, 16:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Английската Централна банка днес стана първата в света ,която започна да разтоварва след 13 години на покупки
                    АЙ ЧЕСТИТО ВИ
                    Един пич днес при Халите ми заприлича на теб, но не посмях да ти се обадя, да не се издразни човека, ако бъркам.

                    Коментар


                    • Английската Централна банка днес стана първата в света ,която започна да разтоварва след 13 години на покупки
                      АЙ ЧЕСТИТО ВИ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Аз също съм предвидил, щом съм купил 2019 та и 2020 та. Тоз ledosvetlenie купил ли е, щото ако не е купил кел файда, че е предвидил.
                        Не можем да вярваме какви си ги вършил 19та и 20та, защото не си споделял нищо до пролетта на 21-ва. Но от приказките ти тогава личи, че си набутал в убити_коне парите от продадено жилище баш февруари миналата година.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          А,да бе ,направил си ти ама друг път -на твоите години вече бях баща ,така че не се ослушвай -останеш ли без деца с годините се превръщаш в егоистичен ,стар дебил ,заложено си е биологично и в мъжете и жените -имам такива познати ,станаха дебели ,кръвно рано,рано ,само плющят и пият като прасета са .
                          Ей сега за празниците ще изпратя на детето в Испания подаръци ,след това живи и здрави ще мина и да се видим ,така че мисли му годинките си минават ,а има и риск да тръгнеш да правиш ,както един приятел чакаха,чакаха и сега и инвитро не могат да направят ,дефекти някъде има по трасето
                          +1


                          Last edited by Evgo; 01.11.2022, 15:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                            UK вече са в мечи пазар на НИ на месечна база.

                            The Nationwide House price index is a statistic designed to reflect the average change of house prices across the country . This survey is preformed by Nationwide Housing society, UK's second largest mortgage provider,
                            Investing.com -- Цените на жилищата в Обединеното кралство паднаха с най-бързия си темп от първите дни на пандемията през септември, тъй като пазарът на ипотечни кредити блокира поради хаоса от злополучното премиерство на Лиз Тръс.

                            Средните цени на жилищата паднаха с 0,9% на месец, според индекса, изготвен от кредитора Nationwide, оставяйки ги нагоре със 7,2% спрямо година по-рано. Това е най-бавният темп на годишен растеж от април 2021 г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              "Градивността"е много относително понятие.Ако всяко поколение получи добро образование и се научи на труд,ще има добър стандарт на живот, дори и да не е много богато.
                              "Тежките времена раждат силни хора. Силните хора раждат лесни времена. Лесните времена раждат слаби хора. Слабите хора раждат трудни времена."
                              Чингис хан
                              Last edited by anonymous6718; 01.11.2022, 14:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                                Успокой се. Това, че не си купил, когато си имал пари щото берти мерти и другите дървени философи са те подкокоросали, не значи, че трябва да откачаш. Дишай дъълбоко и се примири, че до пенсия ще живееш в бащиния дом. Easy as f==k.
                                Само Бони предвиди покачването по ковид, всички останали блеехте за намаление с 80 процента.
                                Не ти е виновна Бонка, акъла ти е толкоз.
                                А предвиди ли някой очертаващия се спад след Ковид партито? Защото отиваме на зле, да не отричаме очевидното към днешна дата.

                                Коментар

                                Working...
                                X