IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    Дойде и заветния миг или страшния съд или Армагедона -
    08:15 EUR Deposit Facility Rate (Oct) 1.50% 0.75%
    EЦБ ще удвои основната лихва до нива от над 10 години.

    А дали ипотечните лихви ще се удвоят и ще рефлектират върху месечните вноски със същия порядък?

    Дали и БНБ ще удвои лихвата на 01 Ноември 2022?
    ако приемем,че БНБ ще си пипа ушите както досега - може и нищо да не предприемат. От друга странa нещата с продажбата на дълг почват да зациклят и от остров на стабилност може да станем острова на постната пица.. засега натам отиват нещата.

    Ецб са по-интересни. Да видим ще натиснат ли яко или ще омекне тонът на пресконференцията.

    ПП като казвам, че продажбата на дълг зацикля - не, че няма мераклии, но се търси доходност, която не допада на държавните органи занимаващи се с това.

    от сайта на БНБ

    ИНФОРМАЦИЯ

    ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ПРОВЕДЕН АУКЦИОН ЗА ПРОДАЖБА НА ДЦК ОТ ЕМИСИЯ № BG 20 400 16 219/27.01.2016 г.

    понеделник

    24 октомври 2022 г.

    Българската народна банка проведе аукцион за продажба на част от емисия № BG 20 400 16 219/27.01.2016 г. (десет години и шест месеца лихвоносни съкровищни облигации) с падеж 27.07.2026 г., при условия, определени от Министерството на финансите както следва:

    Министерството на финансите предложи за продажба съкровищни облигации от горецитираната емисия в размер на 200 000 000 лв. и лихвен процент 2.25% годишно. Датата на плащане за одобреното количество е 26 октомври 2022 г. Лихвите се изплащат на всеки шест месеца, считано от датата на емисията, като последното плащане се извършва заедно с изплащането на номиналната стойност на емисията.

    До участие в аукциона бяха допуснати поръчки със съвкупна номинална стойност
    287 238 000 лв., в т.ч. несъстезателни поръчки със съвкупна номинална стойност
    77 870 000 лв. Постигнатият коефициент на покритие е 1.44. Средната цена на допуснатите до участие в аукциона поръчки е 88.43 лв. на 100 лв. номинал.

    В аукциона участваха всичките 9 първични дилъри на ДЦК.

    Съгласно взетото от Министерството на финансите решение, всички постъпили поръчки бяха отхвърлени.

    Източник: БНБ. Позоваването на източника при ползването на информацията е задължително.
    Last edited by bertram; 27.10.2022, 10:14.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Я кажи къде? че аз изръшнах всичките и пак никой не знае кво ми има. И това последната година.
      Появяват ми се и ИЗЧЕЗВАТ сами зачервени буци над коляното
      https://www.eurovita.bg/
      Като те излекуват, да не забравиш да почерпиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Кога ще се научите къде да ходите на доктор бре? Никога! Скубат ви щот сте по-зле от гълъби.
        Я кажи къде? че аз изръшнах всичките и пак никой не знае кво ми има. И това последната година.
        Появяват ми се и ИЗЧЕЗВАТ сами зачервени буци над коляното
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Естествено, ранената хиена като падне на земята, останалите озверели хиени в глутницата безскрупулно ще я разкъсат.
          В бг-то отдавна се знае правилото - колкото по-далеч стоиш от "доктори", толкова по-дълго ще живееш.
          За съжаление е така,Лева да ме прощава,но исказването му за това ,че не знаем къде да ходим на лекар е малко скандално.
          Дано не му се налага ,дори частично да усети,за какво иде реч някога

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Знаеш ли кое е най жалкото и трагичното.?Когато дойде реда на човека с бялата престилка ,себеподобните му образно казано ,постъпват с него така както със всички останали.....това е по повод горния цитат....
            Естествено, ранената хиена като падне на земята, останалите озверели хиени в глутницата безскрупулно ще я разкъсат.
            В бг-то отдавна се знае правилото - колкото по-далеч стоиш от "доктори", толкова по-дълго ще живееш.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Бе не е баш така , от мен да знаеш !
              Да не стига до там ,но си е така .

              Коментар


              • Дойде и заветния миг или страшния съд или Армагедона -
                08:15 EUR Deposit Facility Rate (Oct) 1.50% 0.75%
                EЦБ ще удвои основната лихва до нива от над 10 години.

                А дали ипотечните лихви ще се удвоят и ще рефлектират върху месечните вноски със същия порядък?

                Дали и БНБ ще удвои лихвата на 01 Ноември 2022?
                Last edited by unimog; 27.10.2022, 08:16.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Мани свободното му време, от 7г. е набутал куп инвеститори с неверни прогнози. Този човек е за съд!
                  Те па егати инвеститорите, ако се водят по чужд акъл …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                    Абе младеж, не ти ли омръзна да празнодумстваш?

                    Нали уж се занимаваш със земеделие и софтуер, от къде толкова свободно време?
                    Мани свободното му време, от 7г. е набутал куп инвеститори с неверни прогнози. Този човек е за съд!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Не. При кредитните карти има тази опция, но трябва да я заявиш. Хем е кредитна, хем когато минат 45 дни и дойде погасяването при директен дебит ти взимат всичко което си похарчил и получаваш 2 % кеш бек . Супер е !!!
                      Каква е тази глупост? Похарчил си 10000Е и ти дават 200Е бонус. Ако имаш масраф за такъв харч, как можеш да обръщаш внимание на тези 2%? С 200Е си пълня резервоара и купувам два кроасана на бензиностанцията, а радостта ми е, че съм изхарчил 10000Е за това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Знаеш ли кое е най жалкото и трагичното.?Когато дойде реда на човека с бялата престилка ,себеподобните му(колеги) образно казано ,постъпват с него така както със всички останали.....това е по повод горния цитат....
                        Бе не е баш така , от мен да знаеш !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Кога ще се научите къде да ходите на доктор бре? Никога! Скубат ви щот сте по-зле от гълъби.
                          Знаеш ли кое е най жалкото и трагичното.?Когато дойде реда на човека с бялата престилка ,себеподобните му(колеги) образно казано ,постъпват с него така както със всички останали.....това е по повод горния цитат....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                            @petrg5s мислих над оценката ти за качеството на родните имоти и в частност личните ти пристрастия към столичните и тяхното бъдеще. След много мислене и малко френски коняк си добавих профилна снимка. Надявам се да ти хареса. Може ли да споделиш (поне на лични), с какво сравняваш? Очевидно не живееш тук. Нито в столицата, нито в България. И аз съм пътувал по света. Полезно е. Това ми помогна да прозра, че има по-високо от Витоша и по-дълбоко от Искър. Сестра ми живее от две десетилетия зад голямата локва. Роди три деца там. Беше на петцифрена заплата във френска банка тук, когато замина. Не си тръгна от недоимък, а защото презираше мизерията, която още по онова време се беше загнездила в душите на хората тук. Идва си от време на време с децата за някое море. Но никога не говори като теб за качеството на имотите и за перспективите на живота тук. Знам, че не вижда перспективи и ни съжалява. Ремонта на кухнята и беше 60 CAD. Обаче на последните избори се замъкна до урната зад локвата и гласува за ДБ. Не ни е отписала напълно значи. А ти защо така си ни изрезал от картата на света? Оставил си само три уши 6. Останалото кучета го яли там в черната дупка?
                            Питаш мизантроп защо е такъв. И аз съм донякъде, ама в лека форма. Обичам животните. Пред човекоподобните същества на два крака които смятат че света е техен. А подобни вариации на това личностно разстройство са на всеки метър. Причините за некомфорта на подобни индивиди никога не е в самите тях. Винаги причината е друга, те са жертва, никога не са част от проблема. Данъци, ама без тях, йерархия, но към тях, селяни, но ние не сме от тях, имоти...що? Ние кога сме имали, или ако сме имали то пък са били селски, чужбина, да ама пара за всички, и аз и той сме с виШе, що той взема, а аз не мога...и от сорта.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Чакай,чакай,дай по-полека да не почна да изкарвам имена на фирми,ставки за плащания на рецепта(на бройка),какви лекарства и на кого и още и още схеми от Вашия мръсен бял бизнес .
                              Че един лекар само от рецепти прави по 700 лева на ден.Ама само това да беше...
                              Работили били,сума народ умориха по време на Ковид,ама не сме в Щатите да имаме лични оръжия ,че тогава нямаше и да се докараме до тук....
                              Ами тия от хирургиите със схемите за ставите ,то книга за лекарската мафия ако излезе ще бъде бестселър със сигурност.
                              Кога ще се научите къде да ходите на доктор бре? Никога! Скубат ви щот сте по-зле от гълъби.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                е така е на запад. Там е по зле от тука. нашите търгаши в бели престилки са първолаци.
                                Аз като се разболях опитвах и там в германия да ме гледат. Ангажираха се коскуджамите шефове, пращам му изследвания (дето там ги пращат че в БГ няма такава лаборатория). Оня НЕ - само тука НАШИ, след 5 месеца може !?!?!?
                                Там е друго.
                                Разликата между здравната система в България и в една развита,да кажем страна е само една.
                                Нарича се превенция.Държавата се ангажира да има превенция,така ти си здрав,работиш,харчиш,обществото е здраво,ако има проблем открива се рано и се работи,така може и да почакаш повече.В България отиваш ,когато вече ти имаш развит проблема,системата те подхвърля,но тя не лекува за да те предпази ,а те лекува когато вече ти си сериозно увреден,ако имаш наистина здрави гени оцеляваш,ако не те убиват

                                Коментар

                                Working...
                                X