IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

    Абе кален, кален, колко да е кален? Аз познавах калени, които от нерви и притеснения си закупиха инфаркти и инсулти вместо мечтаният акт 16. Други са на лекарства със зелена рецепта и имат ипотека, но не и дом в който могат да живеят. Та умната.
    Алчността е грях и е страдание !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Вълчо е кален. До 2039-та ще чака акт16 ако е необходимо.
      Абе кален, кален, колко да е кален? Аз познавах калени, които от нерви и притеснения си закупиха инфаркти и инсулти вместо мечтаният акт 16. Други са на лекарства със зелена рецепта и имат ипотека, но не и дом в който могат да живеят. Та умната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение

        Такива ги говореха балонерите и в края на 2008г.
        Като почнат хората да ги уволняват и да не могат да си плащат кредитите, ще продават здраво на каквито и да било цени.
        А на повечето с плаващи лихви като им стане кредита 6-7% годишно и рефинансирането пресъхне, ще видим дали няма да продават също.
        Не знам дали си бил на пазара на НИ в тези години ,но тогава нямаше много предложения и всичко което се продаваше от такива хора не ставаше за покупки. Тогава само високите лихви по депозитите спираха покупко-продажбите ,а днес това го няма в играта.
        Няма да е лошо да има много и хубави имоти на по-ниски цени защото може и аз да прекупя още нещо ,но лично аз не вярвам да се случи така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Вълчо ,

          Това зелено да не ми излезе червено ,сигурен ли си че искаш точно там ?
          Вълчо е кален. До 2039-та ще чака акт16 ако е необходимо.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Ще, ще ако има кой да ги продава
            Такива ги говореха балонерите и в края на 2008г.
            Като почнат хората да ги уволняват и да не могат да си плащат кредитите, ще продават здраво на каквито и да било цени.
            А на повечето с плаващи лихви като им стане кредита 6-7% годишно и рефинансирането пресъхне, ще видим дали няма да продават също.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Вълчо ,

              Това зелено да не ми излезе червено ,сигурен ли си че искаш точно там ?
              Да не се наиграете? 2005 за последно го играх на зелено и едвам се измъкнах сух от водата. Инвеститора беше ТОП по това време, строителя също от най-елитните и накрая единия фалира. Едвам взех двата акт 16.

              Коментар


              • Молете се тия да не станат втория брат на Льохман:

                https://money.bg/finance/credit-suis...elen-plan.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение

                  В БГ ще е доста над 20% спад.
                  Ще, ще ако има кой да ги продава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение

                    В БГ ще е доста над 20% спад.
                    глупости
                    тук тепърва ще се развие потенциала на зеленото
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                      Централната банка на Нова Зеландия (RBNZ) прогнозира, че цените на жилищата може да паднат до 20 процента от скорошния им връх, прогноза, която сега е в съответствие с по-песимистичните очаквания на големите банки на дребно.

                      ttps://www.become.nz/articles/nz-ho...-expected-fall
                      В БГ ще е доста над 20% спад.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                        Е аз що ти рекох? Оти само даваш зор и одиш като пале пред макя си

                        Значи га станеме съкооператори, да си знаеш, че секи ден че си те отупвам така профилактично (да се очовечиш) И ако те фана да крадеш крушките я из мазето, я из стълбището, че те бием с пръчка на гол гъз отвънка къде тупат килимите един месец и секи ден по два пъти че лъскаш стъбищата на целата кооперация.
                        Вълчо ,

                        Това зелено да не ми излезе червено ,сигурен ли си че искаш точно там ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение



                          И ако нагодина пуснат пак печатницата и ни го сложат с по явна хипер инфлация и виртуални петро долари плюс базов доход , кво правим ?!
                          Няма такава опастност в следващите поне 18-20 месеца, а може и по-дълго. Те вече всички се наиграха с това печатане на пари по време на пандемията и сега се чудят как да овладеят инфлацията и само ще затягат и вдигат лихвените проценти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                            https://www.investing.com/economic-c...ent-account-78

                            Много показателно какво се случва в Европа.
                            скъпа енергия
                            неконкурентен износ
                            проблем със суровините за индустрии като немската

                            м...та си е...ло
                            това не е било от миналата криза
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • https://www.investing.com/economic-c...ent-account-78

                              Много показателно какво се случва в Европа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Е аз що ти рекох? Оти само даваш зор и одиш като пале пред макя си

                                Значи га станеме съкооператори, да си знаеш, че секи ден че си те отупвам така профилактично (да се очовечиш)
                                Земи по горен етаж ,да не ми шумиш ,понеже харесвам да е по -тихо ,а и Лева ако ти дойде на гости...не знам ..май ще кажа на Тобо да ми сложат двойна шумоизолация

                                Коментар

                                Working...
                                X