IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bta.bg/bg/news/economy/3...fiya-mezhdu-5-


    УниКредит Булбанк" очакват между 5 и 10 процента спад в цените на жилищата в София през идната година

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      предавам се, сложи клетва върху строежа!
      Ако се извиниш ще я махна и ще ти пожелая успех но продължаваш ли ще ти тегля една дано не се завърши дори ще се помоля утре в църква за това ...ти си знаеш съдбата наказва тия дето обиждат без причина ...забелязал съм го при мен е доста силна тенденция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Съдбата ще те накаже щом обиждаш,нищо чудно да има проблеми със зеленото ,оттегли си думите назад иначе ще ти сложа клетва за строежа
        предавам се, сложи клетва върху строежа!
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не е малолетен, но аз залагам на другото.
          Съдбата ще те накаже щом обиждаш,нищо чудно да има проблеми със зеленото ,оттегли си думите назад иначе ще ти сложа клетва за строежа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Напротив, всяка кавга е нормална и кой я е започнал не е важно, ВАЖНОТО е когато се стигне до закани с престъпление и закани с убийство. Тогава, не става въпрос за някаква махленска кавга, а за престъпление. Ти си свидетел, имам ти телефона. Вълчо също е свидетел, както и куп други потребители.
            Нима е невъзможно 13-14г. по-млад от мен човек да ми се закани с убийство??? Той да не е малолетен или слабоумен?
            не е малолетен, но аз залагам на другото.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Като дойдеш следващия път в Плевен да ядеш и пиеш инспектирайки Кайлъка ми се обади да ти покажа къв апарт, спални, общи части 3% и разпределение с работен кабинет, черен камък от 70 лв май беше линейния метър на балконите и къде в каква сграда с по 2 апарта на етаж съм го ковнал. На едно помещение отдолу за 50 кв м му искат 2000 лв месечен наем. Ще му отмъкна поне 700€ наем с паркомястото. Но съм сигурен че ще кажеш - евала докторе, затиснал си добър имот.
              Шегувам се ,ти знаеш жив и здрав...
              Шеф Манчев бил на езерото да оправя някаква кръчма ,дано я е оправил

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/515-ikonom...-sasht-lipsvat

                Айде парата свърши....

                Щом американеца спре да харчи...не ми се мисли


                Офертите за черния петък са тук, но купувачите в САЩ липсватЛипсват обичайните тълпи и продавачите приканват хората да влязат в магазините

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Напротив, всяка кавга е нормална и кой я е започнал не е важно, ВАЖНОТО е когато се стигне до закани с престъпление и закани с убийство. Тогава, не става въпрос за някаква махленска кавга, а за престъпление. Ти си свидетел, имам ти телефона. Вълчо също е свидетел, както и куп други потребители.
                  Нима е невъзможно 13-14г. по-млад от мен човек да ми се закани с убийство??? Той да не е малолетен или слабоумен?
                  Айде бе какво се втелясваш ,нищо не е станало,ти почна на лично и така ,все едно сме в детската градина ,аз ако почна да се сърдя за всичките тъпоти дето пишете не знам...
                  Тука много хора ме познават лично и знаят колко съм точен дори хванах в измама брокер който искаше да вземе пари от един наш познат във форума да не дълбая ,доказал съм се но ти си мери приказките защото не ти отива да знаеш
                  Last edited by nkavrakov1982; 25.11.2022, 21:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Вие някакъв комплекс ли имате от кавръчето? Та той е 13-14 години по-млад от тебе .. какво имате да мерите и делите с него. Онази кавга ти я започна първи, но както и да е.

                    Наздраве и лека ви вечер. Явно ви се троли.
                    Напротив, всяка кавга е нормална и кой я е започнал не е важно, ВАЖНОТО е когато се стигне до закани с престъпление и закани с убийство. Тогава, не става въпрос за някаква махленска кавга, а за престъпление. Ти си свидетел, имам ти телефона. Вълчо също е свидетел, както и куп други потребители.
                    Нима е невъзможно 13-14г. по-млад от мен човек да ми се закани с убийство??? Той да не е малолетен или слабоумен?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      Вие някакъв комплекс ли имате от кавръчето? Та той е 13-14 години по-млад от тебе .. какво имате да мерите и делите с него. Онази кавга ти я започна първи, но както и да е.

                      Наздраве и лека ви вечер. Явно ви се троли.

                      може ли само да уточним, лордчето ли е "вие" или има и други "вие" в темата
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Вземи и в Русе ,след София вече няма граници и лимити за твоите инвестиции
                        Като дойдеш следващия път в Плевен да ядеш и пиеш инспектирайки Кайлъка ми се обади да ти покажа къв апарт, спални, общи части 3% и разпределение с работен кабинет, черен камък от 70 лв май беше линейния метър на балконите и къде в каква сграда с по 2 апарта на етаж съм го ковнал. На едно помещение отдолу за 50 кв м му искат 2000 лв месечен наем. Ще му отмъкна поне 700€ наем с паркомястото. Но съм сигурен че ще кажеш - евала докторе, затиснал си добър имот.
                        Last edited by bulgarian lev; 25.11.2022, 20:49.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Абе, уж ти си плашока, ама заплашителя от красна поляна е топ заканител срещу всички притежаващи собственост!
                          Вече тегля чоп между всичките ми активи. Добре, че не се е сетил за златото и среброто ми, както за твоето сребро, както и за содите и акциите ми на БФБ.
                          натискай активите лордче и чети "прогнозите" само за разнообразие.
                          така или иначе никой няма за цел да ти каже какво следва
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Абе, уж ти си плашока, ама заплашителя от красна поляна е топ заканител срещу всички притежаващи собственост!
                            Вече тегля чоп между всичките ми активи. Добре, че не се е сетил за златото и среброто ми, както за твоето сребро, както и за содите и акциите ми на БФБ.
                            Вие някакъв комплекс ли имате от кавръчето? Та той е 13-14 години по-млад от тебе .. какво имате да мерите и делите с него. Онази кавга ти я започна първи, но както и да е.

                            Наздраве и лека ви вечер. Явно ви се троли.

                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              е точно на такова развитие залагат специалистите.
                              петък вечер е, сипи си, че в понеделник не се знае какво те чака.
                              може да се налага да избираш, кой актив да пуснеш на безценица.
                              Абе, уж ти си плашока, ама заплашителя от красна поляна е топ заканител срещу всички притежаващи собственост!
                              Вече тегля чоп между всичките ми активи. Добре, че не се е сетил за златото и среброто ми, както за твоето сребро, както и за содите и акциите ми на БФБ.
                              Last edited by Bailor; 25.11.2022, 20:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                                18.87кв, но са ти на повече от 500м - около километър
                                реално до вас е паркинга на гурко и не виждам причина да не си барнеш там един абонамет 90-100 кинта на месец.. нормално е.
                                ако ти се харчат пари скачай https://sales.bcpea.org/properties/50469
                                10500Е да ти стъпи за самостоятелен гараж в центъра не е много...

                                ПП може и някой комшия да скочи и тогава цифрата ще набъбне, но нищо не ти пречи ако ти харесва гаража да се пробваш.
                                Имам планове за яхта с по възможност 2 каюти и fish finder, та гаража, който ще ми е нужен, ще трябва да е досатъчно обемен

                                Коментар

                                Working...
                                X