IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Като сменим сим картите със договори за кредит и разни други мизерии ,говориш за себе си ,но все пак не се се притеснявай ,наясно сме с това .
    Тоя крадец какво е спечелил от това че някакви си хора са говорили и не са си платили сметките ?
    Нали използващ думата крадец или не си наясно със значението и ?
    Този дето краде ,взима нещо или получава пари ,та те питам по темата какво е спечелил лично той от всичко дето си написала по горе ?
    Това си е измамна схема, подобно на ДеДеСарската с малоимотни шведи. Този крадец си участвал съвсем съзнателно в нея, затова си уволнен и осъден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Ето малко помощ от мен - става въпрос за МОЛ на Стамболийски. Крадецът е уличен от работодателя си (А1), че многократно е сключвал по 5 фиктивни договори на името безработни шведи. Реално сим картите са ползвани от друг без да плаща, а после мобилния оператор пие по една студена вода. Доказано е, че тази схема е прилагана години в нарушение на вътрешната "Процедура за предотвратяване на измами“. Следва уволнение, съд и присъда.
      Като сменим сим картите със договори за кредит и разни други мизерии ,говориш за себе си ,но все пак не се се притеснявай ,наясно сме с това .
      Тоя крадец какво е спечелил от това че някакви си хора са говорили и не са си платили сметките ?
      Нали използващ думата крадец или не си наясно със значението и ?
      Този дето краде ,взима нещо или получава пари ,та те питам по темата какво е спечелил лично той от всичко дето си написала по горе ?
      Last edited by nkavrakov1982; 27.04.2022, 16:53.

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=CaG41pZBRnE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Оня ден получих бюджета за наемане на ИТ кадри в една фирма,що годе известна 3000 -4000 нето бяха парите за програмисти.
          Толкова ли ня можа да се намери някой да изтипоса Бонка в коя банка работи и коя е.
          Вечно дразни и се прави на интересна.
          Хайде стегнете се малко и и изкарайте чаршафите както се казва.
          Да не се крие тази мишка.
          Вижте я от къде пише,къде е локацията през дена.
          Просто и разбийте анонимността .
          Ето малко помощ от мен - става въпрос за МОЛ на Стамболийски. Крадецът е уличен от работодателя си (А1), че многократно е сключвал по 5 фиктивни договори на името безработни шведи. Реално сим картите са ползвани от друг без да плаща, а после мобилния оператор пие по една студена вода. Доказано е, че тази схема е прилагана години в нарушение на вътрешната "Процедура за предотвратяване на измами“. Следва уволнение, съд и присъда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение

            Питах сериозно, за каква "свободна лихва" става въпрос?
            Това е трансформация на плаваща към свободна лихва .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Щом променливите лихви станаха свободни нищо добро не ни очаква
              Питах сериозно, за каква "свободна лихва" става въпрос?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение

                Каква е тази свободна лихва? Променлива ли имате предвид?
                Щом променливите лихви станаха свободни нищо добро не ни очаква

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Успокоявай се с това. Вече всичките ми познати които са тук в твоята сфера са 5-цифрени при тва имам предвид тези дето не са станали големи шефчета, а са примерно стаф, архитекти . Един стана директор. След месец си купи кола за 200К....Не знам колко зима. Не смея да питам...., а ти може и да изплатиш хана след 10 години, ако можеш да си плащаш свободната лихва :-)
                  Каква е тази свободна лихва? Променлива ли имате предвид?

                  Коментар


                  • Чух се с приятел -работи в английска фирма която прави залагания в България -той е трейдър там -Заплатите няма да им ги пипат до края на годината ,дори ваучерите за храна не са им увеличили ,стоят си на 60 лева -има само едно увечлиение от 120 лева от миналата година .
                    Сестра му е в Америка -там лихвите по ипотеките се очаквало да стигнат до 8-9% като стойности .
                    Относно ремонтите ми каза че майстора му се похвалил че като се прибирал сядал и ей така сам си смятал с колко да натовари всеки желаещ за ремонт-дори не правел калкулации ами на око преценявал кой колко е готов да плати и му тряскал цени без никаква сметка
                    Така че умната с изхвърлянето когато плащате за ремонти -кризата е наложителна повече от всякога .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      т.е. за да си господин някой, трябва да си закопаш парите в имот ли?
                      Ми тоя в Мюнхен още първата година ще купи кеш имот някъде ваканционно, ти кога? Никога Тоя може да лети до София за 1 час всеки петък вечер и да се връща в понеделник сутрин за работа, а ти? Не можеш. Тоя може да работи 5 години и със спестяванията да живее до пенсионна възраст в Гърция на плажа, а после на социалната пенсия доживот - а ти кога? Никога.

                      Той е никой, ти си някой. Той е по-голям от теб
                      Как да закопа това дет го няма?

                      Коментар


                      • https://www.bloombergtv.bg/a/2-novin...-kursa-na-etsb
                        Банките в Южна Европа се изправят срещу нови рискове след вдигането на лихвите

                        Банките и икономиките на Южна Европа вероятно ще срещнат повече трудности при предстоящото повишение на лихвите на ЕЦБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Така беше и 2008ма ,неможеш да намериш майстор ! После питаха къде серат гладните ....
                          Абсолютно беше така.

                          През 2008 г. за една баня изгоних 2-ма майстори - първият некадърен, а вторият искаше да ми таксува всички операции до готово и да вземе двойно. Третият ми я направи хубаво и след 11г ми направи и втора баня в друг апартамент, дори по-скъпа и по-луксозна.

                          Но летния сезон винаги е натоварен и те си имат график и правят номера и може да чакаш 2-3 месеца, докато ти дойде ред.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Кой говори за имот? Говорим къде и как можеш да живееш с 7500 евра бруто.
                            Цялата тема е за имоти, я се огледай малко - ти къде мислиш че се намираш бре
                            Точно в София 7500 евра бруто през крив макарон, я има 20-30 човека да ги докопат като заплата в бранша, я не. И какво получават - инфраструктурата на Сомалия на цената на Мюнхен. Писах и не се шегувам - в немско е достатъчно 5 години да си дава зора човек, за да векува в една Гърция на плажа примерно. И не е нужно да е в топ заплатите въобще, средна заплата му стига даже - стига да седи настрана от източните Бундесланди.

                            ПП: мое да си бръмчиш на тема "хан" колкото си искаш, дотук ме изкарва стабилно на плюс 50хил евра годишно само от капиталова, за щракане с пръсти на гърба на банката (и Лефчо с депозитите си на нулеви лихви) ми стига.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Кой говори за бачкаторите?
                              Ами говори по-конкретно, че нещо само мънкаш и не ти се разбира. Инвеститорите в строителния сектор отдавна изпревариха запада - по пране на пари, плащане под масата и спекула с цените. Това ми е ясно и без да ми го казваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Защо ли не виждам Германци да бачкат по строежи във Вадите тогава? Толкова ли са глупави?
                                И ти май леко си се объркАл ми се струва.
                                Кой говори за бачкаторите?

                                Коментар

                                Working...
                                X