IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    В Сф нз как е (другата седмица ще съм там), но във Вн ресторантите са полупразни, досега не съм виждал такова нещо през декември. На един от най-скъпите и то в Събота, бяхме само една маса.
    Инфлацията на банкетите е следната: коледен банкет в ☆☆☆☆ хотел преди 3 години-25лв. куверт. Тази година -60лв., а някои искат 20% дискаунт при имотите, палячовци...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Защо ?! Това е нормална сделка. Бабата ,на момичето не може да я пипне новия купувач докато е жива, не може и да я притеснява ! Цената може да се договаря на тази база защото никоя от страните не знае колко ще живее бабата
      Преди години коментирахме 1 такъв апарт на Незабравкка мисля ако помниш ...беше под или 1000 евро, ама беха двама на 60-70 по спомен и ако са комуняги можеше да доживеят до 100-ака....:-) Та накрая не е ясно ко става ако те надживеят :-))))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        ГНУС!
        Защо ?! Това е нормална сделка. Бабата ,на момичето не може да я пипне новия купувач докато е жива, не може и да я притеснява ! Цената може да се договаря на тази база защото никоя от страните не знае колко ще живее бабата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          То хубу ама, кът станат много маймуни на клона, знаеш кво стаа.
          еми това става - въпреки, че има сума ти народ от Украйна - пак свободните за под наем са повече от софийските... ако украинците си заминат в един момент...тогава к'во пра'им
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Имотаждиите вече почнаха да си продават имотите със все бабите вътре!




            Скандална обява за продажба на жилище в София разбуни духовете в социалната мрежа.

            „Здравейте, продавам 2-стаен апартамент (58 кв. м. чиста площ) в Надежда 4 за 55 000€, но с право на ползване на баба на 84 год.”, гласи текстът на съобщението, което млада дама остави във фейсбук групата „Надежда – моят квартал”.
            Обявата на жената предизвика бурна дискусия. И докато едни шеговито подмятат дали ще пречат, ако се нанесат временно в обявения за продан апартамент, други се възмущават от решението на дамата да пусне жилището за продажба.

            „Това е несериозно бабата ви го е прехвърлила и вие искате да го продадете и да оставите бабата. Срам и позор. тя ви го е прехвърлила с право на ползване. БЕЗСРАМНИЦИ”, „Е как така ще продадете жилището на жената със се нея вътре? Това да не е вещ.

            Женичката е възрастна и се предполага, че има нужда от грижи вместо нови собственици на жилището и. Ужас и срам”, „Доста безскрупулно и нечовешко!”, „В потрес съм! Явно искате да вземете парите за нещо, което не е ваше!”. „Горката женица, 40 год. се е трудила за този дом, за да бъде продадена като вещ”, гневят се интернет потребителите.

            ГНУС!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              хм... Варна няма и 1/3 от София, а обявите за под наем са повече от тези в столицата
              що така?

              на мен ми прилича на хайп сред работещите по корабите да си вложат парите - наемче да капе..
              То хубу ама, кът станат много маймуни на клона, знаеш кво стаа.

              Коментар


              • това е стара позабравена практика от 2000година. Цената поне 20-30% по ниска.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Имотаждиите вече почнаха да си продават имотите със все бабите вътре!




                  Скандална обява за продажба на жилище в София разбуни духовете в социалната мрежа.

                  „Здравейте, продавам 2-стаен апартамент (58 кв. м. чиста площ) в Надежда 4 за 55 000€, но с право на ползване на баба на 84 год.”, гласи текстът на съобщението, което млада дама остави във фейсбук групата „Надежда – моят квартал”.
                  Обявата на жената предизвика бурна дискусия. И докато едни шеговито подмятат дали ще пречат, ако се нанесат временно в обявения за продан апартамент, други се възмущават от решението на дамата да пусне жилището за продажба.

                  „Това е несериозно бабата ви го е прехвърлила и вие искате да го продадете и да оставите бабата. Срам и позор. тя ви го е прехвърлила с право на ползване. БЕЗСРАМНИЦИ”, „Е как така ще продадете жилището на жената със се нея вътре? Това да не е вещ.

                  Женичката е възрастна и се предполага, че има нужда от грижи вместо нови собственици на жилището и. Ужас и срам”, „Доста безскрупулно и нечовешко!”, „В потрес съм! Явно искате да вземете парите за нещо, което не е ваше!”. „Горката женица, 40 год. се е трудила за този дом, за да бъде продадена като вещ”, гневят се интернет потребителите.


                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                    Тия непродаваеми мази във Владиславово и без пари да ти ги дават, не знам за какво ти са. С хубав промишлен ток, най-вероятно северни или западни.
                    Давайте примери с хубави апартаменти на готино място как се срутват, не с кокошарници.
                    Готин имот във Варна никога, ама набийте си го в главите, никога няма да остане празен...освен, ако не падне така мечтаната от всички понижители атомна бомба.
                    хм... Варна няма и 1/3 от София, а обявите за под наем са повече от тези в столицата
                    що така?

                    на мен ми прилича на хайп сред работещите по корабите да си вложат парите - наемче да капе..
                    Last edited by bertram; 13.12.2022, 18:18.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                      Тия непродаваеми мази във Владиславово и без пари да ти ги дават, не знам за какво ти са. С хубав промишлен ток, най-вероятно северни или западни.
                      Давайте примери с хубави апартаменти на готино място как се срутват, не с кокошарници.
                      Готин имот във Варна никога, ама набийте си го в главите, никога няма да остане празен...освен, ако не падне така мечтаната от всички понижители атомна бомба.
                      Чакай, чакай на пангара първо са дупките. После и останалите. Ако питаш мен това е трябвало да са гаражи в началото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                        Тия непродаваеми мази във Владиславово и без пари да ти ги дават, не знам за какво ти са. С хубав промишлен ток, най-вероятно северни или западни.
                        Давайте примери с хубави апартаменти на готино място как се срутват, не с кокошарници.
                        Готин имот във Варна никога, ама набийте си го в главите, никога няма да остане празен...освен, ако не падне така мечтаната от всички понижители атомна бомба.
                        ее чакай сега, то от тия се почва и после лавината изведнъж идва
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          "Продавам 5 броя ателиета в новострояща се жилищна сграда в жк Владиславово, Ментешето. Всяко от ателиетата има прилежаща градинка вписана в нотариалния акт, ат.1 и ат.2 имат възможност са обединяване в двустаен.
                          Цените и квадратурите са :
                          Ателие 1:
                          36.72м² градинка 15.38м²
                          Цена: €30163 ,сега €20983 на акт 14-€9180
                          Ателие 2:
                          31.52м² градинка 19.80м²,
                          €28163 сега €20283 на акт 14-€7880
                          Ателие 3:
                          33.68м² градинка 16.84 м²
                          €29163 сега €20743 на акт 14-€8420
                          Ателие 4:
                          31.61м² градинка 16.25м²
                          €28163 сега €20261 на акт 14-€20261
                          Ателие 5:
                          36.28м² градинка 17.99м²
                          €30173 сега €21093 на акт 14-€9070
                          Обявата ми е като частно лице. Имам ексклузивен договор с агенция ,така че няма нужда други агенции да ми звънят"

                          от ФБ

                          Така се почва, скоро и за апартаменти без акт16, после и за всички останали.
                          Тия непродаваеми мази във Владиславово и без пари да ти ги дават, не знам за какво ти са. С хубав промишлен ток, най-вероятно северни или западни.
                          Давайте примери с хубави апартаменти на готино място как се срутват, не с кокошарници.
                          Готин имот във Варна никога, ама набийте си го в главите, никога няма да остане празен...освен, ако не падне така мечтаната от всички понижители атомна бомба.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Не, рано е още.
                            да не забравиш да ми кажеш кога да нагазя бос в тръгните
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              "Продавам 5 броя ателиета в новострояща се жилищна сграда в жк Владиславово, Ментешето. Всяко от ателиетата има прилежаща градинка вписана в нотариалния акт, ат.1 и ат.2 имат възможност са обединяване в двустаен.
                              Цените и квадратурите са :
                              Ателие 1:
                              36.72м² градинка 15.38м²
                              Цена: €30163 ,сега €20983 на акт 14-€9180
                              Ателие 2:
                              31.52м² градинка 19.80м²,
                              €28163 сега €20283 на акт 14-€7880
                              Ателие 3:
                              33.68м² градинка 16.84 м²
                              €29163 сега €20743 на акт 14-€8420
                              Ателие 4:
                              31.61м² градинка 16.25м²
                              €28163 сега €20261 на акт 14-€20261
                              Ателие 5:
                              36.28м² градинка 17.99м²
                              €30173 сега €21093 на акт 14-€9070
                              Обявата ми е като частно лице. Имам ексклузивен договор с агенция ,така че няма нужда други агенции да ми звънят"

                              от ФБ

                              Така се почва, скоро и за апартаменти без акт16, после и за всички останали.
                              прилича като някой варненски имитатор на ратко да се е накълвал над възможностите си
                              това са имоти за отдаване под наем, но предвид на предлагането във Варна и задаващия се хлад при кредитирането ... става сложно.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                "Продавам 5 броя ателиета в новострояща се жилищна сграда в жк Владиславово, Ментешето. Всяко от ателиетата има прилежаща градинка вписана в нотариалния акт, ат.1 и ат.2 имат възможност са обединяване в двустаен.
                                Цените и квадратурите са :
                                Ателие 1:
                                36.72м² градинка 15.38м²
                                Цена: €30163 ,сега €20983 на акт 14-€9180
                                Ателие 2:
                                31.52м² градинка 19.80м²,
                                €28163 сега €20283 на акт 14-€7880
                                Ателие 3:
                                33.68м² градинка 16.84 м²
                                €29163 сега €20743 на акт 14-€8420
                                Ателие 4:
                                31.61м² градинка 16.25м²
                                €28163 сега €20261 на акт 14-€20261
                                Ателие 5:
                                36.28м² градинка 17.99м²
                                €30173 сега €21093 на акт 14-€9070
                                Обявата ми е като частно лице. Имам ексклузивен договор с агенция ,така че няма нужда други агенции да ми звънят"

                                от ФБ

                                Така се почва, скоро и за апартаменти без акт16, после и за всички останали.
                                30%. Мноо малко. Още 30% трябва .... за да компенсира надуването 2020 и 2021
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X