IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Като те тикнат в затвора и ще разбереш.
    Те и шофьорите в Ю.Корея излезнаха да стачкуват но бързичко се върнаха на работа.
    Не искаш да сме като в Южна Корея , повярвай ми ! Там тия не са хора а добитък за кланицата , а ние сравнени с тях сме домашни любимци !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      По-голяма смешка от тази не бях чел. Само ми кажи как се "забранява" P2P система? Торентите примерно как ги забраниха?
      Като те тикнат в затвора и ще разбереш.
      Те и шофьорите в Ю.Корея излезнаха да стачкуват но бързичко се върнаха на работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Не левчо, ще те разочаровам за пореден път, за месец при тва (дооста) повече от 10к.
        Супер си но , имам въпрос към теб , толкова загубено време във форума как коресподира с това ?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          За година ли 10К€. Че съм изпуснАл.
          Не левчо, ще те разочаровам за пореден път, за месец при тва (дооста) повече от 10к.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Бетърчо

            глей какво става

            https://www.infostock.bg/infostock/c...adat-zabraneni
            ЕЦБ: Крипто активите трябва да бъдат забранени

            08 Декември 2022 16:00 -нема как да се конкурирате с правителствата и ЦБ с дигиталните валути ,затова винаги съм казвал че да ме извиняват многото ИТ ,та във форума че е пълно с такива под прикритие тука но Ви липсва разчупеното мислене и идеите в пространство .
            Биткойна е измизлен от ИТ специалисти още в зората на интернет като проект НО вече 30 години по -късно така и не успяхте да направите така че БЪРЗО той да стане реално използуем в реалността ,сред хората ,така щяхте да детронирате ЦБ и системата на централизираните финанси
            По-голяма смешка от тази не бях чел. Само ми кажи как се "забранява" P2P система? Торентите примерно как ги забраниха?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Бетерчо, знаеш, че си ми много симпатичен и имам позитивно отношение, а и зимаш по 10К евро заплатка....яко, ама сигурен ли си че знаеш кое колко е от маркираните ? :-)
              Аз ли да те уча къде да гледаш бре песи? Отвори си https://www.tradingview.com/ и погледни колко е бил коина 2020 год, после погледни докъде е излетЕл и след това виж къде сме сега.
              За дохода каза петцифрен в евро, но не съм казал 10 000 евра.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Моя доход се вдигна с 20%от няколко месеца на годишна база със още 20%,но това не променя я общата картинка на времето която сочи облаци с гръмотевици.
                Викаш дохода се вдига с 40% но коптора ще е два за лев , Ех ники , като ти падне със 100%дохода , тогава чекай гръмването за което флуудиш тука форума , т.е. яка безработица !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  То затова силните и смелите са в графата развеждачи а лигльовците отиват в графата е...чи ,така е е реалния живот,силния плаща щото е силен, само че друг се разписва или се разписва паралелно с него
                  Ти наистина не живееш в реалния живот ! На силния не му дреме , че някой се разписва , силния знае ,че празно в живота няма ! Той го е калкулирал ! Развеждането е въпрос на други неща които въпреки ,че си минал през мелачката хич не са ти ясни ,като чета какви глупотевини пишеш . За справка Хачо има 7 дъщери от 7 различни жени , с едната даже съм бил гадже . Ебачи лигльовци няма , ебачите могат да ебът , а с тия които визираш ,момата просто си запълва времето ,защото не са ебачи а компаньони . Изключенията потвърждават същото .
                  ПП Да избереш жената която да ти роди децата и да ги отгледа е изкуство и въобще не е ясно дали ще ти е жена в бъдеще , щото тя трябва да може да съгради семейното огнище и да те примами да стоиш там /ако ти имаш някаква стойност разбира се /а и да си пасвате в живота след влюбването а това в съвремието е трудно .А като гледам колко моми смятат че от пъпа им почва и свършва света , семейното огнище е илюзия неземна .Казват ,че сигурна е само умирачката ......
                  Last edited by pa4anga; 08.12.2022, 23:53.

                  Коментар


                  • https://markets.businessinsider.com/...tatrek-2022-12

                    The NY Fed's Recession Probability model is flashing alarms for an incoming downturn, with odds at 38%. But given how reliable the indicator is, that's really a near-100% chance of a recession, according to DataTrek's Nicholas Colas.
                    "It is clearly saying high short term interest rates are going to cause a recession in the next 12 months. Moreover, these odds are very likely to increase," Colas warned.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Точно така. Дупе и топки. И замах - мъжко поведение без условия за всичко. Жените го разбират. Не обичат лигльовците.
                      То затова силните и смелите са в графата развеждачи а лигльовците отиват в графата е...чи ,така е е реалния живот,силния плаща щото е силен, само че друг се разписва или се разписва паралелно с него

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        При всички изброени размишления от "инвеститор" тип страхливец, никога и на никаква цена не би купил и никога няма да купи, ако ще тука да се плюнчи още 20 години. Мизерници! Трябва дупе, риск, трябва да си смел. В древните индийски епоси Махабхарата и Рамаяната пише така: Единственото изискване към жената е да бъде красива, а към мъжа е да бъде силен, смел и да държи на думата си".
                        Точно така. Дупе и топки. И замах - мъжко поведение без условия за всичко. Жените го разбират. Не обичат лигльовците.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ти искаш да ги познаваш ли? Да ти се обявят публично? Само политически фигури и депутати са длъжни да декларират публично имуществото си. А ти сам се сети кви хора държат и все повече ще държат имоти, оттам собственици/ наематели съотношението какво ще бъде. Ако съм купил евтино или имам наследствено жилище аз бих могъл да бъда конкурентен с наемните цени в бъдеще, за да не ми стои празно и да имам доход. Никога не мога да се боря с хора които са построили 20 апарта в една сграда и отдават и аз съм купил на пазарна към момента цена. Само едри собственици биха могли. Има тънкости с данъци, разходи, поддръжка, един не върви, друг да и компенсира...тънкостите на бизнеса с повече от една дейност. Нулева декларация и си топ. Абе, Каврък, не виждаш ли че след 5 до 10одини ще има по една нула на всичко отзад като цена. Ние кво? Аз на 64. Ти чакащ...кво и ти пенсия. Абе живей смело - чукай, харчи пари по жени и купувай. Утре ще сложиш лигавника да не се капеш и ще си кажеш - е кво? Спечелих. Никога не купих на цена която не одобрих. Сега бих. Но що ли ми е.

                          PS: Писах преди, евала на мой колега. Теглиха кредит, и той, и жена му, то е роден през 1959 за да купят на сина И от предишен брак апартче в Сф в Ливадите за 200К €. Кво ще кажеш? На колегата дохода му в моята болница е с 25% по-нисък от моя. Но да кажем ги компенсира с работа на второ място - блъска от 17 часа нататък в друго частно звено. Жена му е учителка.
                          PS: Писах преди, евала на мой колега. Теглиха кредит, и той, и жена му, то е роден през 1959 за да купят на сина И от предишен брак апартче в Сф в Ливадите за 200К €. Кво ще кажеш? На колегата дохода му в моята болница е с 25% по-нисък от моя.

                          Ей затова е нужна рецесия и криза, заради такива меко казано идиоти които не знаят и нямат спирачки и поемат дългове без да се здмислят.Това което разказваш е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ти искаш да ги познаваш ли? Да ти се обявят публично? Само политически фигури и депутати са длъжни да декларират публично имуществото си. А ти сам се сети кви хора държат и все повече ще държат имоти, оттам собственици/ наематели съотношението какво ще бъде. Ако съм купил евтино или имам наследствено жилище аз бих могъл да бъда конкурентен с наемните цени в бъдеще, за да не ми стои празно и да имам доход. Никога не мога да се боря с хора които са построили 20 апарта в една сграда и отдават и аз съм купил на пазарна към момента цена. Само едри собственици биха могли. Има тънкости с данъци, разходи, поддръжка, един не върви, друг да и компенсира...тънкостите на бизнеса с повече от една дейност. Нулева декларация и си топ. Абе, Каврък, не виждаш ли че след 5 до 10одини ще има по една нула на всичко отзад като цена. Ние кво? Аз на 64. Ти чакащ...кво и ти пенсия. Абе живей смело - чукай, харчи пари по жени и купувай. Утре ще сложиш лигавника да не се капеш и ще си кажеш - е кво? Спечелих. Никога не купих на цена която не одобрих. Сега бих. Но що ли ми е.
                            Тука си прав,спор няма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хе, хе от 30-40%, го извъртя на 30-40лв. Хахаха, при положение, че още през юли, дохода ми се изстреля с 200лв. нагоре, абе ти си по-смешен и от арменеца...
                              Моя доход се вдигна с 20%от няколко месеца на годишна база със още 20%,но това не променя я общата картинка на времето която сочи облаци с гръмотевици.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Къде са тоя хора бре ?
                                150 апарта имали ,значи Рашков ще го изкараш едно джудже пред тях,нещо числата са доста надути.
                                Ти искаш да ги познаваш ли? Да ти се обявят публично? Само политически фигури и депутати са длъжни да декларират публично имуществото си. А ти сам се сети кви хора държат и все повече ще държат имоти, оттам собственици/ наематели съотношението какво ще бъде. Ако съм купил евтино или имам наследствено жилище аз бих могъл да бъда конкурентен с наемните цени в бъдеще, за да не ми стои празно и да имам доход. Никога не мога да се боря с хора които са построили 20 апарта в една сграда и отдават и аз съм купил на пазарна към момента цена. Само едри собственици биха могли. Има тънкости с данъци, разходи, поддръжка, един не върви, друг да и компенсира...тънкостите на бизнеса с повече от една дейност. Нулева декларация и си топ. Абе, Каврък, не виждаш ли че след 5 до 10одини ще има по една нула на всичко отзад като цена. Ние кво? Аз на 64. Ти чакащ...кво и ти пенсия. Абе живей смело - чукай, харчи пари по жени и купувай. Утре ще сложиш лигавника да не се капеш и ще си кажеш - е кво? Спечелих. Никога не купих на цена която не одобрих. Сега бих. Но що ли ми е.

                                PS: Писах преди, евала на мой колега. Теглиха кредит, и той, и жена му, то е роден през 1959 за да купят на сина И от предишен брак апартче в Сф в Ливадите за 200К €. Кво ще кажеш? На колегата дохода му в моята болница е с 25% по-нисък от моя. Но да кажем ги компенсира с работа на второ място - блъска от 17 часа нататък в друго частно звено. Жена му е учителка.
                                Last edited by bulgarian lev; 08.12.2022, 22:58.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X