IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Няма как ,такива ръстове в цените се борят само с големи рестрикции .Банкерите имат един лаф ,"Сега почваме да събираме"...
    От тез кво ще съберат?

    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	22.0 КБ
ID:	4001820

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Аха, значи да чакаме "оферти" от другите гръчоля, а защо не и от талянци?
      Ем' ти отде мислиш, че ша додат черните йордеци!?

      Last edited by Julius_BG; 16.12.2022, 17:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Още от началото на годината очаквам отново реклами от типа "Не позирай-депозирай".
        Който се е набил с кредити, жална му майка следващите 5,6 години.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Обърна се палачинки.
          Следват кредитите.
          Няма как ,такива ръстове в цените се борят само с големи рестрикции .Банкерите имат един лаф ,"Сега почваме да събираме"...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            В интерес на истината предния купон [2008] те развяха първи байрака на високите лихви, щото на гръцката им мащеха ѝ бяха омекнали капачките!
            Аха, значи да чакаме "оферти" от другите гръчоля, а защо не и от талянци?

            Коментар


            • Още от началото на годината очаквам отново реклами от типа "Не позирай-депозирай".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Обърна се палачинки.
                Следват кредитите.
                Мдаа при 4,6% (засега) по депозитите, няма как да има ипотечен под 7%, който има кредит ще му стъжнят животеца.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Въпрос на време е да предложат тези условия и за по-къс период. Само като си помисля, че допреди 6 месеца имаха наказателна лихва. Нещата се променят буквално за месеци.
                  Обърна се палачинката.
                  Следват кредитите.
                  Last edited by polax; 16.12.2022, 17:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    3-5 години ми е дълъг период.
                    Въпрос на време е да предложат тези условия и за по-къс период. Само като си помисля, че допреди 6 месеца имаха наказателна лихва. Нещата се променят буквално за месеци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Иди в Пощенска и им кажи, че имаш евраци и ще видиш.
                      3-5 години ми е дълъг период.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Иди в Пощенска и им кажи, че имаш евраци и ще видиш.
                        В интерес на истината предния купон [2008] те развяха първи байрака на високите лихви, щото на гръцката им мащеха ѝ бяха омекнали капачките!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          На ДСК явно не им трябва кеш все още.
                          Вчера ходих да питам за спестовна сметка/депозити нямат от 2020 по спомен/, която е без такси. Служителката ме изгледа сякаш и предлагам секс.
                          Нямат нищо без такси и всичко на каса е яко щавене. Операции на банкомат са с по прилични такси /0.15% при вноска, ако съм запомнил правилно/. Офиса в Гранд мол щял да става безкасов център.
                          В ЦЦБ имам спестовна левова и еврова без такси и без лихви/все още/.
                          Струва ми се, че малките банки ще започнат да предлагат лихви по спестовните продукти и така ще завъртят колелото.
                          Иди в Пощенска и им кажи, че имаш евраци и ще видиш.

                          Коментар


                          • На ДСК явно не им трябва кеш все още.
                            Вчера ходих да питам за спестовна сметка/депозити нямат от 2020 по спомен/, която е без такси. Служителката ме изгледа сякаш и предлагам секс.
                            Нямат нищо без такси и всичко на каса е яко щавене. Операции на банкомат са с по прилични такси /0.15% при вноска, ако съм запомнил правилно/. Офиса в Гранд мол щял да става безкасов център.
                            В ЦЦБ имам спестовна левова и еврова без такси и без лихви/все още/.
                            Струва ми се, че малките банки ще започнат да предлагат лихви по спестовните продукти и така ще завъртят колелото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Клиент ли си на банката? Ще питам моя човек от банката дали наистина има такива депозити и ако е вярно местя почти всичко там.
                              Да, от много време. Според мен не бързай да местиш, изчакай догодина, ще я окъсат здраво и вероятно ще можеш да даговориш 6-7%.

                              Коментар


                              • При лихва по депозитите от 4,6% в момента и вероятно 6-7% в края на 2023, "инвестицията" в имот за отдаване под наем - приключи.

                                Коментар

                                Working...
                                X