IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
    Привет и светли празници. Днес сутринта кацнахме на летището в София. Напазарувахме и спретнахме една спокойна Бъдни вечер. Относно имотите: Лоши новини нося за понижителите. 2023-та- пак повишения.
    Относно имотите, как стигна до този извод?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
      Привет и светли празници. Днес сутринта кацнахме на летището в София. Напазарувахме и спретнахме една спокойна Бъдни вечер. Относно имотите: Лоши новини нося за понижителите. 2023-та- пак повишения.
      Добре дошъл и весели празници!! Интригуващо е името на новото гадже на Килиян Мбапе, може да го научиш на сайта уеб кафе.

      Коментар


      • Привет и светли празници. Днес сутринта кацнахме на летището в София. Напазарувахме и спретнахме една спокойна Бъдни вечер. Относно имотите: Лоши новини нося за понижителите. 2023-та- пак повишения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Я дай пеша да видим,ако тръгна от нас спокоен ход за има няма 40-50 мин съм на Шератон,а ти докато дойдеш от Редута пеша ще трябва да изпия поне 3 кафета с мадамите докато те чака м.
          Сердика център се казва защото е център по смисъла на думата център като място за търговски дейности а не център с географския смисъл на думата ,абе и аз пих една две ракии ама моята е май по хубава от твоята
          Ти забравяш, че ни гони топките, като малък и ти знам блока в трета част. На абсолютно еднакво разстояние е Шератон от твоя блок и от моята къща, 3,7км. ако не вярваш, ловя бас! Мисля, че вече сме писали по въпроса, но ти продължаваш със свободното творчество..аз знам, че за 30мин. съм до СУ, а колко още до Шератон, не съм изчислявал,но може да направим такъв експеримент и на Шератон да пием по кафе, примерно на 28.12

          ПП Ти колко швейцарски часовници примерно имаш, аз имам DARWIL и RADO.
          Last edited by Bailor; 24.12.2022, 21:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Аз не виждам нищо от терасата си, щото съм на ет.1, но от по-горните тераси на комшии се виждат прекрасно златните кубета. Все пак са в края на ул. Оборище, която не е от най-дългите и започва след края на Редута. В стария форум имаше един Явчо от кв. Стрелбище с аватар на бултериер и почти толкова умен. С него спечелих облог, че от моя дом с автомобил , мога да стигна за по-малко от 5 минути до храм св. Ал. Невски. Стигнах за 4,27 минути и после се почна, ама било неделя, ама това, онова.....тогава МОЛ-а Сердика-център, въобще не съществуваше, но сега, дори в неделя дали ще успея и за 10м.?

            ПП. Задача за домашно по Коледа на Кавръка. Що ли са кръстили МОЛ-а Сердика -център, да не би да е защото е близо до Редута?

            ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!
            Я дай пеша да видим,ако тръгна от нас спокоен ход за има няма 40-50 мин съм на Шератон,а ти докато дойдеш от Редута пеша ще трябва да изпия поне 3 кафета с мадамите докато те чака м.
            Сердика център се казва защото е център по смисъла на думата център като място за търговски дейности а не център с географския смисъл на думата ,абе и аз пих една две ракии ама моята е май по хубава от твоята

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
              Да живее България! Остров на стабилността с най-ниските лихви в Европа! Хейтърите да завиждат и да вещаят погром. Но българщината и златният български лев са по-силни от злобата!
              Навремето българският златен лев, българската индустрия и въобще Българщината са били подкрепяни от родолюбиви българи-предприемачи, а сега всичко българско се оплюва чуждопоклонници.

              Все пак, ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И НА ТЯХ!
              Last edited by X_Y; 24.12.2022, 22:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Чакай,чакай искам в числа да мерим,километри,аз от терасата си виждам Руски Паметник ,а ти виждаш Подуяне гарата,доста различна картинка,не мислиш ли ?
                Аз не виждам нищо от терасата си, щото съм на ет.1, но от по-горните тераси на комшии се виждат прекрасно златните кубета. Все пак са в края на ул. Оборище, която не е от най-дългите и започва след края на Редута. В стария форум имаше един Явчо от кв. Стрелбище с аватар на бултериер и почти толкова умен. С него спечелих облог, че от моя дом с автомобил , мога да стигна за по-малко от 5 минути до храм св. Ал. Невски. Стигнах за 4,27 минути и после се почна, ама било неделя, ама това, онова.....тогава МОЛ-а Сердика-център, въобще не съществуваше, но сега, дори в неделя дали ще успея и за 10м.?

                ПП. Задача за домашно по Коледа на Кавръка. Що ли са кръстили МОЛ-а Сердика -център, да не би да е защото е близо до Редута?

                ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!

                Коментар


                • Да живее България! Остров на стабилността с най-ниските лихви в Европа! Хейтърите да завиждат и да вещаят погром. Но българщината и златният български лев са по-силни от злобата!

                  Коментар


                  • На всички в темата пожелавам да са живи и здрави и те и семействата им ,също така да се радват на дълъг и спокоен живот !
                    Весели празници на всички !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      АХАХАХАХАХАХААААА, м че то Редута го дели един булевард от този идеален център...
                      Чакай,чакай искам в числа да мерим,километри,аз от терасата си виждам Руски Паметник ,а ти виждаш Подуяне гарата,доста различна картинка,не мислиш ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Байлоре,

                        Красна поляна се намира на 1.5 километра от идеалния център на столицата на България ,град София докато Редута е на двойно по голямо разстояние ,даже тройно почти.
                        географията не можеш да промениш,кварталите които са били периферия си остават такива,тези с история ,със корени и със население от учени,бивши президенти,космонафти,хора на изкуството,журналисти също.
                        АХАХАХАХАХАХААААА, м че то Редута го дели един булевард от този идеален център...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Там купихме през 2002-ра и се приближихме с 1км. до центъра. Не е център разбира се, на 3,7км. е от св. Неделя. Ама, Кавръка си мисли, че Красна поляна е центъра, а той даже по-далече..
                          През 2021г.купих вече в истински център, на 200 метра от зона с площад и улици забранени за коли.
                          Байлоре,

                          Красна поляна се намира на 1.5 километра от идеалния център на столицата на България ,град София докато Редута е на двойно по голямо разстояние ,даже тройно почти.
                          географията не можеш да промениш,кварталите които са били периферия си остават такива,тези с история ,със корени и със население от учени,бивши президенти,космонафти,хора на изкуството,журналисти също.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                            Весели празници! Падна ми се паричката. Дано това е на късмет да не ми вдигнат лихвата по ипотеките, че ще потъна като Титаник! Много ме е страх от кредитите ми в левове, какво ли ще правя! Очаква се НЕИЗБЕЖЕН СРИВ и АПОКАЛИПСИС, но пак остава за догодина до амина. Нека Бог е с нас, специални поздрави за вечните наематели.
                            Жив и здрав и да пратиш много поздрави на братовчед ти Данчо Полицая от Фейсбук!

                            Коментар


                            • Весели празници! Падна ми се паричката. Дано това е на късмет да не ми вдигнат лихвата по ипотеките, че ще потъна като Титаник! Много ме е страх от кредитите ми в левове, какво ли ще правя! Очаква се НЕИЗБЕЖЕН СРИВ и АПОКАЛИПСИС, но пак остава за догодина до амина. Нека Бог е с нас, специални поздрави за вечните наематели.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Добре са ви взели вашите на теб и брат ти, но защо ядеш кавръчето нон стоп като той е събрал повече пари отколкото си виждал някога накуп?
                                Байлора искам да влезе в Уикипедия и да ми преразкаже какво пише за Красна поляна и какво пише за Редута.

                                Красна поляна е един от най-старите и озеленени квартали на София, намиращ се в близост до централната градска част (1,5 км от идеалния център).,а Редута на какво разстояние беше ?

                                Кварталът винаги е принадлежал към градската част на София. Заселването му започва към 1909 – 1910 г., на полето, на запад от квартал Коньовица.
                                Булата Айше Риза Алибегова, турска посаница, живееща в Цариград, е имала най-големи земи в Красна поляна (оттук идва старото име на квартала „Булини ливади“). Тя притежавала около 800 дка, част от които купила през 1892 г. от Давичон Йозеф Леви. Нейните земи се простирали в едри линии между отводнителния канал по сегашната улица „Житница“ и бившия отводнителен канал по бул. „Възкресение“. По-късно тя продала на Ташко Стоицев земя на чифлика му. На нейна територия са и бившия Електрокарен завод „6 септември“, жилищните блокове по бул. „Никола Мушанов“.


                                Красна поляна живеят дипломати, учени, хора на изкуството, военни, служители на МВР, както и хора с различни професии. Живее и бившия президент на Република България Георги Първанов. По тази причина нарицателно Красна поляна е наричана „президентския“ квартал. Сред известните личности на България, които живеят или са живеели в Красна поляна са:
                                Добри Джуров – бивш Министър на отбраната
                                Нешка Робева – треньор по художествена гимнастика
                                Георги Първанов – Президент на Република България
                                Ивайло Калфин – бивш Министър на външните работи
                                Николай Младенов – Министър на външните работи
                                Емил Стойчев – художник
                                Весела Драганова
                                Розмари Стателова – музиковед
                                Богдан Томов – певец
                                Кирил Петров – актьор, радиоводещ от „Тройка на разсъмване“
                                Игор Шабов – певец, участник в „Гласът на България“
                                Албена Вулева – телевизионна водеща
                                Мария Стоянова – кореспондент на БНТ в Германия, сега член на СЕМ
                                Антон Стефанов – журналист
                                Янко Русев – щангист, олимпийски шампион – Москва 1980
                                Стефан Иванов – общински съветник в Столичен общински съвет (2003 – 2011), Заместник-председател на СДС (2003 – 2005)

                                Байлоре ,къде беше Редута и каква му е историята ?
                                В Редута са си пасли кравите жителите на Красна поляна .

                                Last edited by nkavrakov1982; 24.12.2022, 17:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X