IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

    Е, много ясно Не съм и очаквал да си го взел. Бтв, как са ти койните? Crypto is the future!!!
    Как да го взема, като не е готово? За другите 2 имота док са във Варна, като се върна ще кача снимки.
    Last edited by better; 03.01.2023, 00:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      В момента съм в другото ми жилище в СФ а дог е във Варна + това е на зелено, догодина ще е готово.
      Е, много ясно Не съм и очаквал да си го взел. Бтв, как са ти койните? Crypto is the future!!! Хаххахаах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

        Хаххахахаха, айде дай и ти едно скриншотче като моето, за 2 минути работа е. Или ти е под нивото и ти не се хвалиш? Разбираемо... По същия начин, по който и не купуваш.
        В момента съм в другото ми жилище в СФ а дог е във Варна + това е на зелено, догодина ще е готово.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Откъде пък си сигурен, че злобеем и откъде си сигурен, че само ти имаш? 2020 та купих на за 450к евра, но не ходя по форумите да се хваля като теб.
          Хаххахахаха, айде дай и ти едно скриншотче като моето, за 2 минути работа е. Или ти е под нивото и ти не се хвалиш? Разбираемо... По същия начин, по който и не купуваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

            https://i.imgur.com/HWgHgt4.png

            Така добре ли е? Само леко да не посинеете от злоба. Сега ще кажете, че е фотошоп но ми е все тая. Аз си имам, вие пак нямате.
            Откъде пък си сигурен, че злобеем и откъде си сигурен, че само ти имаш? 2020 та купих за 450к евра, но не ходя по форумите да се хваля като теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Споко чичак, аз ти вярвам. Сигурен съм, че освен имоти друга утеха си нямаш...
              Хахахаахах, искрено ме разсмя тук. Първо лъжа, после се оказа, че не лъжа, ама жив да ме ожалиш. Сега следващият аргумент е "ненаяде се, откъде открадна толко пара" и т.н. Не го чувам за пръв път. ДС мозъците ви друго не могат да родят и не ме учудва.

              Верно е, имотно зависим съм и активно купувам и отдавам. Не си падам по пасивното тухлено-форумно воайорство без всъщност да съм участник на пазара
              Last edited by ivanvg93; 02.01.2023, 23:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                https://i.imgur.com/HWgHgt4.png

                Така добре ли е? Само леко да не посинеете от злоба. Сега ще кажете, че е фотошоп но ми е все тая. Аз си имам, вие пак нямате.
                Споко чичак, аз ти вярвам. Сигурен съм, че освен имоти друга утеха си нямаш...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Дай някой док (без имена адреси и тн). и ще ти повярваме. Иначе ако ще е за хвалбата, и аз купих оня ден в Манхатън на 20 000 $/кв.
                  https://i.imgur.com/HWgHgt4.png

                  Така добре ли е? Само леко да не посинеете от злоба. Сега ще кажете, че е фотошоп но ми е все тая. Аз си имам, вие пак нямате.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Дай някой док (без имена адреси и тн). и ще ти повярваме. Иначе ако ще е за хвалбата, и аз купих оня ден в Манхатън на 20 000 $/кв.
                    И аз имам няколко сделки за по 10000 евро на квадрат,добре ми се вързаха, изгодно даже,в Барселона топ локации,сега и ремонт 800 евро на квадрат,после наем 2500 евро на месец.
                    Страхотно нещо е тоя форум ,всеки си разтяга яко,лошото е че има и такива дето се връзват ха ха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                      Toчно преди месец бях на сделка и ми се върза към 2400е/м2 за наполовина ремонтиран тристаен 130 квадрата на топ място в топ сграда. Следват още 100-200 на квадрат за завършване на ремонта и излита на 1500 евра месечен наем. Взех го евтино.
                      Дай някой док (без имена адреси и тн). и ще ти повярваме. Иначе ако ще е за хвалбата, и аз купих оня ден в Манхатън на 20 000 $/кв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        с тия $%€$€%$@ номера, догодина и на 30% няма да успеят да го напълнят
                        Ами така е, идва отрезваване. За 50 мин масаж искат 120 лв, че то в Англия е по-евтино.

                        Коментар


                        • От чисто любопитство - някой от участниците тук който очаква повишение на цените дали би се ангажирал с нещо конкретно за този район?

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8ry2pg&f1=1

                          Нещо от рода на: В края на 2023 година цената от графиката ще е примерно 250 000 евро?



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            как един от патроните повишители не излезе да каже платих 2000+ ойро за квадрат в София.

                            Ти вЕрваш ли на брокерастки лакърдии?
                            Toчно преди месец бях на сделка и ми се върза към 2400е/м2 за наполовина ремонтиран тристаен 130 квадрата на топ място в топ сграда. Следват още 100-200 на квадрат за завършване на ремонта и излита на 1500 евра месечен наем. Взех го евтино.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              за любимите ти квартали и любимия инвеститор на зелено предполагам макс цената, която си плащал за квадрат е била около 1000-1200евро
                              не си мисли, че балъците, които ще платят 2000+ са безкрайно много... особено балъци с достатъчно пари и/или достъп до адекватно кредитиране, което да може да плащат в идните години.

                              как един от патроните повишители не излезе да каже платих 2000+ ойро за квадрат в София. То закани, то преоценки, то калкулаторчета с капиталова, но някой трабва да купува, че да е жив пазара и да катери...

                              скромното ми мнение е, че на този пост ковид юруш му 'свършва въздуха'
                              Ти вЕрваш ли на брокерастки лакърдии?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                проблем за пазарът ще има при едно осезаемо качване на лихвите по кредитите. 2023-та няма да бъде лека.
                                Пич, станал си дърт мъж, още не си научил кога се слага кратък и пълен член. Може би затова и имотите са ти скъпи?

                                Коментар

                                Working...
                                X