IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Папурко ,

    Такива като теб ще бъдат отнесени още след Нова Година ,евтиния обяд приключи
    Пурко, ти каза есента. Есента мина, хич не е есен, ами нова година. Къде ти е спада със 50 процента?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Бях в Прага за 1 седмица, от вчера съм в София за малко. Какво да ти кажа - чехите викат, че сделките спрели напълно, лихвите нагоре и само нагоре, балонът издут отвсякъде и едни 50% срив са си предначертани, като вече дискаунтите са от порядъка на 10%-20%. А Прага красив град, чисто, подредено....Кацайки на летище София направо ме обзе смях в каква мизерия живея Българите. Милионната столица на страна от ЕС с летище, по-малко от половин терминал на западно такова. Бакшишите-копърки те погват още на изхода да те карат за 5 лева на километър. Извън летището - адска мизерия и боклуци пред самия вход. После грозните панелки и ЕПК-та в Дружба. Накрая на Нансен и България някакъв спрял насред кръстовището и си пуши....

      Разликите между развитите икономики и БГ е шокираща, А тук някои говорят за цени 7300, 8700 и вечни ръстове. Не знам.
      +1

      А ти как си, няма ли да си вземеш кака за сериозна връзка?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        А,зимата още не била дошла ...само снежинки прехвърчат чат пат
        Бях в Прага за 1 седмица, от вчера съм в София за малко. Какво да ти кажа - чехите викат, че сделките спрели напълно, лихвите нагоре и само нагоре, балонът издут отвсякъде и едни 50% срив са си предначертани, като вече дискаунтите са от порядъка на 10%-20%. А Прага красив град, чисто, подредено....Кацайки на летище София направо ме обзе смях в каква мизерия живея Българите. Милионната столица на страна от ЕС с летище, по-малко от половин терминал на западно такова. Бакшишите-копърки те погват още на изхода да те карат за 5 лева на километър. Извън летището - адска мизерия и боклуци пред самия вход. После грозните панелки и ЕПК-та в Дружба. Накрая на Нансен и България някакъв спрял насред кръстовището и си пуши....

        Разликите между развитите икономики и БГ е шокираща, А тук някои говорят за цени 7300, 8700 и вечни ръстове. Не знам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          Кръчмите и офисите яко са го закъсале.
          Дори и доооста прилични кафета са фалирале.
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8p7lt0&f1=5
          А,зимата още не била дошла ...само снежинки прехвърчат чат пат

          Коментар


          • Кръчмите и офисите яко са го закъсале.
            Дори и доооста прилични кафета са фалирале.
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8p7lt0&f1=5
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              нали и ти щеше да взимаш на зелено
              Как да взема ,като видях онова ООД със 100 лева капитал ?

              20.07.2022 14:38:01
              Данни от Търговски регистър:
              ЕИК: 206993176
              Фирма, правна форма: Тобо - Цветница Еднолично дружество с ограничена отговорност
              Транслитерация: Tobo - Tsvetnitsa
              Дата на основаване: 27.06.2022 г.

              Седалище и адрес на управление: Област София (столица), общ. Столична, гр. София, район Триадица, п.код 1408, ЖК. Стрелбище, Нишава 99, ет. партер, ап. офис № 1
              Електронна поща: office@tobo-bg.com
              Статус: Действащ

              Капитал:
              Размер: 100 лв.
              Внесен капитал: 100 лв.

              прати ми на лични твоя инвеститор да го видим ,свързани лица ,ала бала ?
              Няма да го поствам тука във форума

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Лоша работа е това дето Байлора написа за изоставените строежи на зелено
                нали и ти щеше да взимаш на зелено
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  и за гараж ли не стигат вече, лоша работа.
                  Лоша работа е това дето Байлора написа за изоставените строежи на зелено

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                    Идея си нямаш колко продани са с един участник или без. Да има имоти, за които се наддава яко, но има и имоти, които минават и заминават.
                    Смятам на база начална цена, защото е възможност, а не задължително(!) да наддава. Пуска, не печели - здраве, но е напълно възможно и да го вземе - ако не си в час в момента в бургаска област не е много оптимистично настроението. Нищо не му пречи ако началната цена го устройва и има парите да се пробва - съмтайм уин съмтайм люн, а в този случай няма и какво да губи - ще му върнат депозита ако не спечели.

                    При търговете има една възможност да ти вържат депозита за неопределено време, но това се случва на много 'горещи' продани със забъркани тарикати - случаят не прилича на такъв (материалния интерес е смешно малък). Ако беше под неговия имот да се мята и да се бори има смисъл и 50% да качи, но когато не е, а само си лакърдисва, че му трябва и му седи кеша - ами да се пробва.

                    Моя позната живее в много приятно студио 80кв в лусозна сграда, което си купи от чси за около 30К евро (2014-та нещо от сорта) - в този период на търговете не се весваше почти никой и много имоти ги прибираха, че цената отиваше в нищото (тази врътка с прибирането не съм я задълбавал, но нещо правят, когато решат, че толкова не им стига) адекватната му цена по пазар към момента е 120К-150К - това ти го пиша не за друго, а за да разбереш, че когато музиката спре има интересен пазар. Все още не е спряла!!

                    В момента пазарът е горещ и от чси може да се вземе нещо, което не е в актуалните за деня райони и тип имот - ако стане стане, но не на всяка цена.

                    Взимал съм на началната цена като единствен участник. Този пазар има много хляб да изяде, за да се развие. Покрай ковида много лошо ги спънаха чси-тата, но трябва да има място, където относително бързо да се приключват обатачаени дела. Цялата ни съдебна система е мудна и компроментирана неслучайно ни коват от ЕС. Същото е и със закона за частния фалит - всичко е измислено така, че да се влача уредени-неуредени нещата.
                    Е, тогава, що ми предлагаш при НЕспрял пазар, че и на 2км. от центъра, където съм аз? Предпочитам да изчакам, я Кавръчето какво чакане му удари 5 години!!!!! В района около мен има два нови строежи и един зарязан на зелено, не се знае откога. Там може да изкочи нещо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Нещо си се объркал .
                      и за гараж ли не стигат вече, лоша работа.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                        Кажи ми все пак, че не си преподавател, а обикновен инфантилен кибик. Иначе и единия процент, който съм оставил като резерва децата ми да учат в
                        БГ, се стопява като спестяване по време на 30 процента инфлация. То пък май ти твърдеше, че няма инфлация.
                        Майко, майко, майко....
                        Имаш ли още от тези имотикони, много убедително ти се получава с тях...
                        Папурко ,

                        Такива като теб ще бъдат отнесени още след Нова Година ,евтиния обяд приключи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                          Кажи ми все пак, че не си преподавател, а обикновен инфантилен кибик. Иначе и единия процент, който съм оставил като резерва децата ми да учат в
                          БГ, се стопява като спестяване по време на 30 процента инфлация. То пък май ти твърдеше, че няма инфлация.
                          Майко, майко, майко....
                          Имаш ли още от тези имотикони, много убедително ти се получава с тях...
                          абе какъв преподавател, то едно вярно нещо не съм прочел /през ръка/ от него
                          става само да пълни квартирите с бодри кадри
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                            А какво е чувството, ако си имал пари за жилище в София, без ипотека, а сега имаш пари за гараж в София? Много ли е неприятно, или
                            Нещо си се объркал .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Тепърва лихвите по кредитите започват да растат, в това число и ипотеките. В отчаянието си да овладеят ситуацията, централните западни банки започнаха да вдигат лихвите.
                              А какво е чувството, ако си имал пари за жилище в София, без ипотека, а сега имаш пари за гараж в София? Много ли е неприятно, или

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                                АХАХАХАХАХХАХАХА...........

                                Това е най-простата от всички прости брокерски мантри!!!!!!!

                                Софийското поле ли свърши....... от Марс ли кацнаха и почнаха да изкупуват апартаменти.......

                                и вече КРАЙ - НЯМА !!! хахахаххаха
                                ---
                                Само да припомня, че СЪЩИТЕ ПРОСТОТИИ ги плямпаха и с влизането в ЕС!
                                Кажи ми все пак, че не си преподавател, а обикновен инфантилен кибик. Иначе и единия процент, който съм оставил като резерва децата ми да учат в
                                БГ, се стопява като спестяване по време на 30 процента инфлация. То пък май ти твърдеше, че няма инфлация.
                                Майко, майко, майко....
                                Имаш ли още от тези имотикони, много убедително ти се получава с тях...

                                Коментар

                                Working...
                                X