IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Хахаха, не пиши дивотии ,че олекваш много ! Не си бил харесал нищо, нито 2017, нито 2018 г, ,хайде холан, че той ако тогава не можеше да си хареса нищо никога няма да може и това се знае от всички хора следящи пазара на НИ !!!
    Не купувам нищо наред защото когато е трябвало да купувам съм го правила ,а след това вече знам какво да правя Не пиши неща които не знаеш как са се развили ,а още по-лошо е ,че тогава написах и как се развиват, но търсиш под вола теле. Естествено от теб не търся одобрение защото не можеш адекватно да го дадеш
    Последно ,настоящата цена не е бетон ,но и пет години са много загубено време ама това или не можеш да го разбереш или не искаш !!!
    явно си чела друг форум - човекът 2017-та и 18-та ходи на огледи, че и преди това беше тръгнал,че в агенция за НИ се пробва - дали ако му беше изпаднало нещо, което му допада щеше да го изпусне... имаше си очаквания за нещо, което не намери

    че печатането изкриви пазара прекалено много го изкриви факт, но човек е важно да запази рационално мислене и трезва оценка
    ако може строители да пускат на зелено (поляна) за 1100 в Люлин ... защо панелка или епк за основен ремонт да струва 1700 - да оферти има, но колко минават на тези цени точно панелки и точно епк-та... едни обяви си висят и им вдигат цените... писал съм за познат който така продаваше подведен от брокери ... 60 та 250 та накрая при зор тихо тихо за 50 или нещо от сорта... това при предния балон.

    за прекарването, когато намеря да прецакам някой както ти онази жена - че и да се хваля .. ок тогава ще съм го прецакал.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      С чакане ако ставаше всичкото е мЕлЕонер ! Аз му казах , бачкане и здрави кинти и всеки да влага където иска . Ама да влага а не да пише по 100 мнения на ден в един форум .
      За това ти писах + 1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Няма лошо да чака ,Годо !!! Отново !!!
        С чакане ако ставаше всичкото е мЕлЕонер ! Аз му казах , бачкане и здрави кинти и всеки да влага където иска . Ама да влага а не да пише по 100 мнения на ден в един форум . Щото вдовицата и да стеня за у... докато не се стегне нов у... няма да има !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
          Как няма да си ги върне ?! Ще си ги върне като копторите станат два по леФ а хляба 5лв !
          Няма лошо да чака ,Годо !!! Отново !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Берти, признай накрая ,че много лошо прекара ,Кавръков. За съжаление, той е за подигравка и не за друго ,а защото повярва на теб ! Нека да си признаем ,че ако беше купил през далечната 2017 г. един двустаен в К. поляна, днес щеше да е събрал пари за още един и то без да има никакво намаление на цениете. Така го прецака ,че ако съм на негово място няма да те погледна !!! Е, наистина ,че си виновен само 50 %, останалата вина си е негова. Тези пари никога ама никога няма как да си ги върне за жалост каквото и да се случи. Не говори за гаражи на Лорда, той знае за какво говори и най-хубавото е ,че знае какво прави
            Как няма да си ги върне ?! Ще си ги върне като копторите станат два по леФ а хляба 5лв !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              2017-та кавръчето гледа много, но не си хареса - факт. 2018-та също гледа и пак не си хареса.

              Ти купуваш ли наред...? Май не. Какво сте купили с мъжа ти преди 20+г е едно... сега какво прави ... овъртя се около старата женица, за да и вземеш имота изгодно (според странични хора да я прекараш). Айде за созопол покрай кризите живи и здрави, но за толкова години откак пишеш оня апарт си е типично прекарване на собственик не в час.

              Когато купя нещо от кавръчето с 30% под пазар или му продам с 30% над пазар може да каже че съм го прекарал. Това, че споделям някакви виждания не означава, че управлявам парите на другите.

              Ако беше взел злато и алтерко 2018-та сега щеше да има за 2-3 апарта, но това си е риск (с акциите) и го разбирам, че не е неговото.
              2017-та гадните епк-ата (за основен ремонт) в Красна бяха минали 1000 Евро.
              Защо си мислиш, че настоящата цена е бетон?
              Хахаха, не пиши дивотии ,че олекваш много ! Не си бил харесал нищо, нито 2017, нито 2018 г, ,хайде холан, че той ако тогава не можеше да си хареса нищо никога няма да може и това се знае от всички хора следящи пазара на НИ !!!
              Не купувам нищо наред защото когато е трябвало да купувам съм го правила ,а след това вече знам какво да правя Не пиши неща които не знаеш как са се развили ,а още по-лошо е ,че тогава написах и как се развиват, но търсиш под вола теле. Естествено от теб не търся одобрение защото не можеш адекватно да го дадеш
              Последно ,настоящата цена не е бетон ,но и пет години са много загубено време ама това или не можеш да го разбереш или не искаш !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                Берти, признай накрая ,че много лошо прекара ,Кавръков. За съжаление, той е за подигравка и не за друго ,а защото повярва на теб ! Нека да си признаем ,че ако беше купил през далечната 2017 г. един двустаен в К. поляна, днес щеше да е събрал пари за още един и то без да има никакво намаление на цениете. Така го прецака ,че ако съм на негово място няма да те погледна !!! Е, наистина ,че си виновен само 50 %, останалата вина си е негова. Тези пари никога ама никога няма как да си ги върне за жалост каквото и да се случи. Не говори за гаражи на Лорда, той знае за какво говори и най-хубавото е ,че знае какво прави
                2017-та кавръчето гледа много, но не си хареса - факт. 2018-та също гледа и пак не си хареса.

                Ти купуваш ли наред...? Май не. Какво сте купили с мъжа ти преди 20+г е едно... сега какво прави ... овъртя се около старата женица, за да и вземеш имота изгодно (според странични хора да я прекараш). Айде за созопол покрай кризите живи и здрави, но за толкова години откак пишеш оня апарт си е типично прекарване на собственик не в час.

                Когато купя нещо от кавръчето с 30% под пазар или му продам с 30% над пазар може да каже че съм го прекарал. Това, че споделям някакви виждания не означава, че управлявам парите на другите.

                Ако беше взел злато и алтерко 2018-та сега щеше да има за 2-3 апарта, но това си е риск (с акциите) и го разбирам, че не е неговото.
                2017-та гадните епк-ата (за основен ремонт) в Красна бяха минали 1000 Евро.
                Защо си мислиш, че настоящата цена е бетон?
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Благодаря Дюри, определено знам какво върша. Гараж при мен няма, но за лодка засега съм събрал 7 бона, трябват ми още 5.
                  Не знам за какво ти е лодка, но човешките мечти край нямат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Не говори за гаражи на Лорда, той знае за какво говори и най-хубавото е ,че знае какво прави
                    Благодаря Дюри, определено знам какво върша. Гараж при мен няма, но за лодка засега съм събрал 7 бона, трябват ми още 5.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      трудно е да ви разбере човек вас 'ленд-лордовете'

                      на 780метра е от храма, а дали е спрял или не пазарът 2029-та ще си на около 60г ... до тогава ли ще чакаш заветниня гараж ?!?
                      подигравате го кавръчето, но май някой друг ще е като пичовете от рекламата на ратко

                      ако цената те устройва и имаш пари (с тия потребителски си леко подозрителен ) - действаш, а ако нямаш кинти не се чудиш кое как прави кавръка, който има 100К+ ойро (толкова не си имал), но не му се дават всичките за някоя дупчица, че после да сте на едно дередже..

                      както казах на миендмай - пускаш на минимума и ако стане имаш гараж за 10к евро ако не стане здраве, но за такъв търг се иска да имаш парите с приказки на едро ... не става.

                      остава варианта да си наемеш - оказа се , че в Бургас център има доста места под наем на колко 120-150 кинта на месец ще си намериш и това е алтернатива
                      Берти, признай накрая ,че много лошо прекара ,Кавръков. За съжаление, той е за подигравка и не за друго ,а защото повярва на теб ! Нека да си признаем ,че ако беше купил през далечната 2017 г. един двустаен в К. поляна, днес щеше да е събрал пари за още един и то без да има никакво намаление на цениете. Така го прецака ,че ако съм на негово място няма да те погледна !!! Е, наистина ,че си виновен само 50 %, останалата вина си е негова. Тези пари никога ама никога няма как да си ги върне за жалост каквото и да се случи. Не говори за гаражи на Лорда, той знае за какво говори и най-хубавото е ,че знае какво прави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        по някаква случайност бях преди около месец в прага.
                        джонка, това е туристическа дестинация и там малцина говорят чешки. чехите трябва да са свикнали с това отдавна.
                        и не мога да кажа, че ми е направило впечатление да се престарават с чистенето.
                        като разлика мога да отбележа, че си пазят природата. по реката /вълтава/ видях видри и нутрии!?, в чертите на града, да не кажа в центъра.
                        сега да не се обидиш, но ти някакви пътеписи от преди 40 години ли цитираш или
                        наистина навсякъде виждаш само лошото?
                        видял си водни плъхове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          На 3 декември бяхме 9 човека - напълни се и се пръсна по шевовете от народ. Сигнал пяха, но час някъде. Сметката ни беше 763 лв. Без да се напъваме кой знае с какво.
                          Да не си наминавал и ти тъдява.

                          Точно в този момент не, нооо доволно чести го посещавам… като за Плевен държат определено качество и стил.. но ценовата листа последно време конкурира доста по така места..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            мнението ми е, че тепърва ще се сговни икономиката, но понеже не спираш за този гараж (не конкретния от търга, за бургаски гараж) - гледай каквото има наред.
                            никой не ти е казал йок това сега веднага е момента. може да се окаже куцо (няма снимки), но като имаш зор ходиш и гледаш.

                            аз другата седмица ще си купя още малко земя, че се договорих на устройваща ме цена. скромно, но колкото толкова - капка по капка вир
                            Добре вършиш Берджо, добре ми и показваш. Можем да контактуваме нормално с теб, така и с Кавръка, ние сме едно, ако се замислиш, няма нужда от хейт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              На 780м. хм. първо ще го измеря, после ще помисля. Благодаря за усилието да го премериш и да ми го предложиш! Ако се окаже оферта, нали не мислиш, че ще избягам от благодарност и почерпка?
                              мнението ми е, че тепърва ще се сговни икономиката, но понеже не спираш за този гараж (не конкретния от търга, за бургаски гараж) - гледай каквото има наред.
                              никой не ти е казал йок това сега веднага е момента. може да се окаже куцо (няма снимки), но като имаш зор ходиш и гледаш.

                              аз другата седмица ще си купя още малко земя, че се договорих на устройваща ме цена. скромно, но колкото толкова - капка по капка вир
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                трудно е да ви разбере човек вас 'ленд-лордовете'

                                на 780метра е от храма, а дали е спрял или не пазарът 2029-та ще си на около 60г ... до тогава ли ще чакаш заветниня гараж ?!?
                                подигравате го кавръчето, но май някой друг ще е като пичовете от рекламата на ратко

                                ако цената те устройва и имаш пари (с тия потребителски си леко подозрителен ) - действаш, а ако нямаш кинти не се чудиш кое как прави кавръка, който има 100К+ ойро (толкова не си имал), но не му се дават всичките за някоя дупчица, че после да сте на едно дередже..

                                както казах на миендмай - пускаш на минимума и ако стане имаш гараж за 10к евро ако не стане здраве, но за такъв търг се иска да имаш парите с приказки на едро ... не става.

                                остава варианта да си наемеш - оказа се , че в Бургас център има доста места под наем на колко 120-150 кинта на месец ще си намериш и това е алтернатива
                                На 780м. хм. първо ще го измеря, после ще помисля. Благодаря за усилието да го премериш и да ми го предложиш! Ако се окаже оферта, нали не мислиш, че ще избягам от благодарност и почерпка?

                                Коментар

                                Working...
                                X