IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Доста Бай Ганьовци с кредити ще бъдат ударени яко !!!!
    Ще бъдат ударени тези дето са купили в последната една година, да кажем 10% от всички теглили кредит от предишната криза насам

    За сметка на това умниците дето гледаха мача от близо вече одавна изядоха тоягата на инфлацията и то на 100% от тях

    Та как мислиш кой е по на далавера тия дето нямаха пари, а имат имоти или тия дето имаха пари а сега имат само шума???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Не забравяй това не забравяй онова, виж сега ластика, погледни ножицата и тн тн

      Направо ми става жал за тебе и Кавръка и си викам нема ли да паднат най накрая тия имоти да се свършат мъките ви
      ти нали продаваш натискай нагоре, но мисля,че няма да ти се получи и този пазарен цикъл
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        мисля, че първото тримесечие на 2023-та ще затвърди обръщането, на което бяхме свидетели през последното тримсесечие на 2022-ра.
        Не забравяй, че НИ не са волатилни като акции или крипто. В момента има едно сериозно затишие и ако не ми вярваш на мене потърси хора в банковите и брокерските среди и си поговори с тях.
        Не забравяй това не забравяй онова, виж сега ластика, погледни ножицата и тн тн

        Направо ми става жал за тебе и Кавръка и си викам нема ли да паднат най накрая тия имоти да се свършат мъките ви

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Берти, не се ли умори вече? Май шараните не са тези които си мислиш
          ​​​​​
          мисля, че първото тримесечие на 2023-та ще затвърди обръщането, на което бяхме свидетели през последното тримсесечие на 2022-ра.
          Не забравяй, че НИ не са волатилни като акции или крипто. В момента има едно сериозно затишие и ако не ми вярваш на мене потърси хора в банковите и брокерските среди и си поговори с тях.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            ИзтървахТе коняяяяя.!!!! 51% за два месеца. Ноември продадох имот, набих 150к в коноВе, днес продадох на 23200 и вече имам 225к. 75 к за 2 месеца! Играчи а вие колко изкарахте от туулите? [ATTACH=CONFIG]n4014329[/ATTACH]
            До оня ден ти разправях да продадеш имот и да го набиеш в койни щом си толкова сигурен ти се обясняваше как ти били за лично ползване

            Сега изведнъж бил продал имот купил койни и тн тн

            Ей магнит е тая тема магнит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              който е писал статията няма дълбоки познания за динамиката на пазара на НИ в София, но и материалът е насочен към 'шараните' та всичко е наред.

              ако имаш някой приятел в банка му дрънни да го питаш как се развива при тях пазара декември и сега януари (ипотеките)
              Берти, не се ли умори вече? Май шараните не са тези които си мислиш
              ​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                който е писал статията няма дълбоки познания за динамиката на пазара на НИ в София, но и материалът е насочен към 'шараните' та всичко е наред.

                ако имаш някой приятел в банка му дрънни да го питаш как се развива при тях пазара декември и сега януари (ипотеките)
                Искам моя приятел Байлора да ми докаже че брокерът X,или агенцията Y,са продали повече жилища от Юли 2022,до Декември 2022 спрямо 2021 година/същия период/,а като теглим и калема за всичките 12 месеца на 2022 година и сумиране продажбите да видим какви са числата спрямо 2021 година.
                Ебаси и шараните,ще кажа на търговския да не правя аз бюджет за цялата година 2023 за 500 фирми ми да го карам на 3 месеца че е по така добре изглеждащо,то бива,бива театър но това комедия стана.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  За периода на последното тримесечие в столицата са продадени 9668 имота, което е ръст с внушителните 30,61% спрямо предишното тримесечие.

                  https://www.expert.bg/my-finance/est...t-1884078.html
                  който е писал статията няма дълбоки познания за динамиката на пазара на НИ в София, но и материалът е насочен към 'шараните' та всичко е наред.

                  ако имаш някой приятел в банка му дрънни да го питаш как се развива при тях пазара декември и сега януари (ипотеките)
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    ИзтървахТе коняяяяя.!!!! 51% за два месеца. Ноември продадох имот, набих 150к в коноВе, днес продадох на 23200 и вече имам 225к. 75 к за 2 месеца! Играчи а вие колко изкарахте от туулите? [ATTACH=CONFIG]n4014329[/ATTACH]
                    Продавай ,докато не е паднал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      За периода на последното тримесечие в столицата са продадени 9668 имота, което е ръст с внушителните 30,61% спрямо предишното тримесечие.

                      https://www.expert.bg/my-finance/est...t-1884078.html
                      Проблемът е че сравнения за продажби се правят на годишна база,когато вече имаш 1 цяла изминала година.
                      Спрямо 2021 година спада в продажбите на имоти е цели 17%за София ,и то най силните 3 месеца,за цялата страна е цели 10%!

                      Коментар


                      • Изкарал си, у.й.
                        То да не е да си паркираш таралясника пред Джанъм

                        Коментар


                        • ИзтървахТе коняяяяя.!!!! 51% за два месеца. Ноември продадох имот, набих 150к в коноВе, днес продадох на 23200 и вече имам 225к. 75 к за 2 месеца! Играчи а вие колко изкарахте от туулите?
                          Click image for larger version

Name:	btc23.jpg
Views:	1
Size:	63.0 КБ
ID:	4014329

                          Last edited by better; 21.01.2023, 19:09.

                          Коментар


                          • За периода на последното тримесечие в столицата са продадени 9668 имота, което е ръст с внушителните 30,61% спрямо предишното тримесечие.

                            https://www.expert.bg/my-finance/est...t-1884078.html

                            Коментар


                            • При сегашното забавяне имаме относително уникални икономически обстоятелства. Лихвите засилват, вместо да смекчават удара за недвижимите имоти и други сектори“, коментира Иън Гутри, старши управляващ директор на отдела за кредитни консултации в JLL. „Имаме заеми с възможност за спиране на плащанията“, при които „стойностите и паричните потоци са под натиск“.
                              Тази година „тези проблеми ще започнат да се проявяват“, счита Гутри. Около един на всеки десет корпоративни заема в Европа вече е „лош“ и показва повишен кредитен риск, сочат данните на JLL.

                              Внезапният край след повече от десет години на лесни пари стана по-тежък за имотните компании заради пандемията, която промени начина на работа и живот на хората, оставяйки много собственици на бизнес имоти без ресурси.

                              Доста Бай Ганьовци с кредити ще бъдат ударени яко !!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Мммммммммммммммммддддддддааааааааа- , не знам как ще паднат цените с тези глупости които се случват в строителния сектор. Виж вече съм за покачване. Искат ми пуп за да мога да строя, но се оказа че струва около 3000лв и трябва да чакам около 2 години, ако въобще дочакам нещо си
                                Ха ха ...дребна риба си ...къде си тръгнал ?
                                Големите фирми имат вече изградено име,връзки ,пари,и процеса е малко по друг,не че не се бавят и там но в сравнение с теб...не знам защо даваш пример себе си?

                                Коментар

                                Working...
                                X