IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Каврък гледай ко става, според теб кой е виновен затова?
    как ли ше е след още 30 години
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Моята заплата се вдига щото им продавам на тях разни неща и съм добър в продажбите .
      Те имат нужда от моя продукт в случая .

      https://m.economy.bg/business/view/5...ntyr-v-Sofiya-

      Тези знаеш ли кои са ?
      Инвеститор клас А.
      Японската Нидек с ИТ развойния си център,а сега познай кой в България първи влезе там още когато нямаха даже и контакти никъде нищо ?
      Сега познай и кой ще сключи договора за партньорство с тях
      3 млн $ инвестиция???!! Някаква грешка има май! То имотите на песи струват повече бре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Каврък гледай ко става, според теб кой е виновен затова?

        [ATTACH=CONFIG]n4009708[/ATTACH]
        Всички знаем ,нали помниш как завърши архитекта на Абеномиката в Япония ?
        Скоро беше..

        Коментар


        • https://news.bg/world/svetovnata-ban...zabavyane.html

          Гледайте какво става тука..
          Световната банка предупреждава за глобална рецесия, очаква рязко, дълготрайно забавяне

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Моята заплата се вдига щото им продавам на тях разни неща и съм добър в продажбите .
            Те имат нужда от моя продукт в случая .

            https://m.economy.bg/business/view/5...ntyr-v-Sofiya-

            Тези знаеш ли кои са ?
            Инвеститор клас А.
            Японската Нидек с ИТ развойния си център,а сега познай кой в България първи влезе там още когато нямаха даже и контакти никъде нищо ?
            Сега познай и кой ще сключи договора за партньорство с тях
            Айде сега и ИНДЖЕНЕРИИТЕ ще почнат да надуват имотен балон....
            Не ги знаех кои са преди това, но не са слаби и едва ли ще плащат малко....
            Усещаш ли накъде отиват нещата от ишлеме на гащи и чорапи към ишлеме на мозък....

            Коментар


            • Каврък гледай ко става, според теб кой е виновен затова?

              Click image for larger version

Name:	house.jpg
Views:	3
Size:	26.8 КБ
ID:	4009708


              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Не съм, вервай ми. Имам малка връзка с ИТ - като келнер ползвам касов апарат. .... чат пат....На младини имах колебания и бях по-добър / сериозно/ от тези, които станаха програмисти, но тогава заплатите бяха ниски за програмистите / взимаха по около 1000 , че и под това.... преди 20+ години, а аз изкарвах повече и реших да стана Келнер като теб ама не в Родина ли беше , а в селската кръчма.... Сега някои от тези съученици от ТОХ-а изкарват повече от мен и са по-добре материално / особено тези в Щатите/ . Не мога да ги стигна, но им се радвам..../ Все по-рядко се чуваме / не съм от тяхното доходно ниво и са малко общите теми/ , но като се случи обменяме инфо и ми е интересно....
                Разбра ли от това дето написах, че и твоята заплата се вдига благодарение на тях като косвен ефект ?
                Моята заплата се вдига щото им продавам на тях разни неща и съм добър в продажбите .
                Те имат нужда от моя продукт в случая .

                https://m.economy.bg/business/view/5...ntyr-v-Sofiya-

                Тези знаеш ли кои са ?
                Инвеститор клас А.
                Японската Нидек с ИТ развойния си център,а сега познай кой в България първи влезе там още когато нямаха даже и контакти никъде нищо ?
                Сега познай и кой ще сключи договора за партньорство с тях

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Ей централата във Франкфурт да се обсади с коли ,тази трябва ва да бъде линчувана като Мария Антоанета ...
                  Е ади де, защо никой не го направи? Ето има черно на бяло какво е направила? Как може човек откраднал 20-30% от спестяванията на всеки (включително и твоите) да не му се търси никаква отговорност!

                  Коментар


                  • Малко по темата. Вчера прегледах некой цифри и не ми се вадя много оптимистична имотната картина и почти се отказах от имотите за известно време / имам си достатъюно/. Обаче това време беше към 1 ден . Днес минах през една банка дето имах некви изостанали сметки / като Замаушката намирам ги под възглавницата/ И да прехвърля, закрия де що има ме измандръсаха 30-40 лева....за някои хора това си е дневен надник.... за нищо работа.... Това ме наведе на позабравената ми мисъл, че по-добре с банки и кеш да не се разправям и ме побутна пак към тулите.....съдба....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.01.2023, 21:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Виж сега видял съм с очите си и съм усетил по джоба си как работи прогресивния данък,умения нама да се напряга и да се стресира ,този дето не е учил толкова ще живее малко по спокойно ,и на финала цялото общество ще има що годе един стабилен стандарт ,говоря за някакъв баланс не за крайно богати и крайно бедни,по средата нищо,в България въпреки глобалното унищожение на средната класа нямаме дори нещо подобно на нея ,всеки си гледа в неговия джоб но не осъзнава че излизайки от зоната си на комфорт бива ударен я от здравна система ,я от някой друг абсурд ....Това е по темата за заплати ИТ,и данъци ...не може да живееш добре а около теб масата ,по голямата част да бутат от месец до месец...както и да е Лагард да това сме го обсъждали ей централата във Франкфурт да се обсади с коли ,тази трябва ва да бъде линчувана като Мария Антоанета ...
                      Тоз дет не е учил, няма как да живее по спокойно! Животът на този дет стои на поточната линия е горе долу еднакъв, без значение дали се намира в Костинброд, Щутгард или Айндховен. Колкото до прогресивния данък пак вярваш на манипулаторите, които се опитват да насочат "народния гняв" към оскъднатата средна класа с добри доходи, които са в реалния сектор в изключително конкурентна глобална среда, вместо към монополите. Да ти напомня ли, че Лукойл не са платили стотинка данъци от 20 год? Колко млрд са това, знаеш ли? Някой пита ли защо и къде са отишли парите? Не, не питат, по лесно е да се сочат с пръст "оялите се с мангизи" ИТ та.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        само до август са рипнали с 15%, така ли?!
                        олелеее, начи и да върнат 10% па си е дърво
                        пращай новите писма до мейлинг листата, че изгорехме
                        Така де, като паднат с 15% до края на годината, ще е като лъжепромоция в Билла. Вдигали яко цените през годината и веднъж месечно промоция та хайде юруш на маслините. Всъщност това ще се случи с вдигането на лихвите - ще раздвижат пазара след като цените паднат 15-20%, т.е. върнем цените от преди 12 месеца.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Аутомейшъна вече е почти стандарт ,това искат масово,дано пробие ,тя е по млада а и жените имат повече шанс в тази позиция ,тя е по за жени специално QA.
                          Школата на Прогрес е добра ,така съм чул
                          Мерси Ники!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Уж не си програмист ,ама като гледам си доста навътре в термините и материята ха ха ...всички знаем че си в ИТ сектора не е нужно да се скатаваш ,слушай Джонката той е по в час от тебе в материята
                            Не съм, вервай ми. Имам малка връзка с ИТ - като келнер ползвам касов апарат. .... чат пат....На младини имах колебания и бях по-добър / сериозно/ от тези, които станаха програмисти, но тогава заплатите бяха ниски за програмистите / взимаха по около 1000 , че и под това.... преди 20+ години, а аз изкарвах повече и реших да стана Келнер като теб ама не в Родина ли беше , а в селската кръчма.... Сега някои от тези съученици от ТОХ-а изкарват повече от мен и са по-добре материално / особено тези в Щатите/ . Не мога да ги стигна, но им се радвам..../ Все по-рядко се чуваме / не съм от тяхното доходно ниво и са малко общите теми/ , но като се случи обменяме инфо и ми е интересно....
                            Разбра ли от това дето написах, че и твоята заплата се вдига благодарение на тях като косвен ефект ?
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.01.2023, 21:47.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Така е и щерката изкара курс по QA. Сега й искат и отомейшън и тя се мъчи горката да изкара и това, белким я назначат джуниър.
                              Аутомейшъна вече е почти стандарт ,това искат масово,дано пробие ,тя е по млада а и жените имат повече шанс в тази позиция ,тя е по за жени специално QA.
                              Школата на Прогрес е добра ,така съм чул

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Каврък кво си се наточил на ит та нз? Сякаш те са виновни, че се вдигнха цените! Казвал съм ти го и пак ще го повторя. Цените се вдигнаха, защото престъпниците (това не е мое твърдение а има влязла присъда от съд) от ЕЦБ "напечатаха" пари от въздуха, твърдейки, че това няма да качи инфлацията. После казаха, че малко ще се качи, но това ще е временно, после се оказа, че откакто има еврозона, никога не имало такава инфлация. Накрая (преди месец някъде) тези наглеци обвиниха, работещите за поскъпването и призоваха да им се намалят заплатите! Значи излиза, че всички са виновни, даже и работниците (видиш ли вдигат им заплатите и те пазаруват кър луди и вдигат цените) но не и те. Аз честно съм втрещен как хората не осъзнават, че главните виновци са там - в ЕЦБ и вместо да ги питат защо така стана и дали ще поемат отговорност, те за пореден път им вярват на лакърдиите!

                                Ето ти фактите: [ATTACH=CONFIG]n4009694[/ATTACH]

                                https://prnt.sc/BcvyPE6FKJud
                                Виж сега видял съм с очите си и съм усетил по джоба си как работи прогресивния данък,умения нама да се напряга и да се стресира ,този дето не е учил толкова ще живее малко по спокойно ,и на финала цялото общество ще има що годе един стабилен стандарт ,говоря за някакъв баланс не за крайно богати и крайно бедни,по средата нищо,в България въпреки глобалното унищожение на средната класа нямаме дори нещо подобно на нея ,всеки си гледа в неговия джоб но не осъзнава че излизайки от зоната си на комфорт бива ударен я от здравна система ,я от някой друг абсурд ....Това е по темата за заплати ИТ,и данъци ...не може да живееш добре а около теб масата ,по голямата част да бутат от месец до месец...както и да е Лагард да това сме го обсъждали ей централата във Франкфурт да се обсади с коли ,тази трябва ва да бъде линчувана като Мария Антоанета ...

                                Коментар

                                Working...
                                X