IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

    Няма да се съгласите, но не ви продават стария паркет или вехтата ламперия. Продават Ви възможността да пиете кафе докато гледате фонтана на Южния и да излезете на джогинг в парка от вратата на блока. Дори най-добрата месарница в София е през една пресечка от този блок. 2700 е много, да, но на 2к нямаше да го мисля. И тъй като реалността с цените е друга, а не мечтаната, срещнете се на 2200.
    И на 2700 ще се продаде, защото е малка квадратура на топ място. Той Джонката не давал повече от 1500 и няма лошо в това, само че на продавача му гърми телефона 30 пъти на ден и не му пука особено от на Джонката мнението.

    Не разбирам как човек с 500-600К евро годишен доход гледа такива имоти, все едно е на 3К месечна надница гастер. Всичко под Пентхаус в Милениума би било под нивото на човек с тези доходи.
    Last edited by ivanvg93; 23.01.2023, 20:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Ами тогава сори - имам къде да си вложа парите. Мърлячите да си търсят някой глупак, на когото да си пробутат боклука, аз не съм такъв. Собствениците на този имот във Вазов са алчни мърльовци, колко искат да получат?
      Няма да се съгласите, но не ви продават стария паркет или вехтата ламперия. Продават Ви възможността да пиете кафе докато гледате фонтана на Южния и да излезете на джогинг в парка от вратата на блока. Дори най-добрата месарница в София е през една пресечка от този блок. 2700 е много, да, но на 2к нямаше да го мисля. И тъй като реалността с цените е друга, а не мечтаната, срещнете се на 2200.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

        Невъзможно уравнение. Няма да купите никога по тези параметри за м2
        Много ме кефят как се надъхват понижителите, кой колко давал. Га, че някой им иска кирливия обезценяващ се кеш...тоест, те дават, ама никой не иска шума и бяга от нея, като дявол от тамян

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

          Невъзможно уравнение. Няма да купите никога по тези параметри за м2
          Ами тогава сори - имам къде да си вложа парите. Мърлячите да си търсят някой глупак, на когото да си пробутат боклука, аз не съм такъв. Собствениците на този имот във Вазов са алчни мърльовци, колко искат да получат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Аз съм дал 1500 Евро макс за обитаемо жилище тухла в хубав район. Повече от това имот в София няма как да струва, освен ако няма някакви супер лукс изпълнения като мебели и довършителни. 1500 е за средна ръка обзавеждане, оттам нагоре може и повече.

            Ето това е на хубаво място, но кочината е невероятна, следователно давам 1000 Евро за подобен боклук, за който ще трябват 500 Евро за да се приведе в приличен вид.
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...vi2&f1=1&fe7=1

            Новото строителство на този етап не ме интересува - не бих купил такова на каквато и да било цена, говорим за стара масивна тухла.
            Невъзможно уравнение. Няма да купите никога по тези параметри за м2

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
              Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?
              мисля, че има предвид село пишурка монтанско.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Сега ще те изненадам още повече като ти кажа, че главния герой е истинска личност и ако се върнеш няколко страници назад може и да прочетеш неговата прогноза за щатите за следващата година която постнах.
                "И много лъжепророци ще се появят и ще заблудят мнозина."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
                  Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?
                  Аз съм дал 1500 Евро макс за обитаемо жилище тухла в хубав район. Повече от това имот в София няма как да струва, освен ако няма някакви супер лукс изпълнения като мебели и довършителни. 1500 е за средна ръка обзавеждане, оттам нагоре може и повече.

                  Ето това е на хубаво място, но кочината е невероятна, следователно давам 1000 Евро за подобен боклук, за който ще трябват 500 Евро за да се приведе в приличен вид.
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...vi2&f1=1&fe7=1

                  Новото строителство на този етап не ме интересува - не бих купил такова на каквато и да било цена, говорим за стара масивна тухла.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Аз въпреки че никой не ме е питал.
                    Краен непрестижен квартал - 1 от средномесечен осигурителен доход
                    Краен престижен квартал, център непрестижен - 1,5 СМОД
                    Център престижен - 2 СМОД.
                    СМОД за окт'22 е 1358 ЛЕВА
                    това цени в Монтана ли ще са? Щото СМОД е за цялата страна?
                    Едит: Хайде поне да СМОД София ако ще говорим за софийски цени?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Реши ли вече какво ще е единичен или двоен?
                      Това е savage!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Снощи по Фокс случайно уцелих малко от тоя филм - припомних си 2007 год.!

                        Сравнително добре засягаха темите за ипотечните секюритизации.

                        (и известни муцуни участваха) - не го бях засичал!

                        https://www.foxtv.bg/movies/fox/the-big-short
                        Сега ще те изненадам още повече като ти кажа, че главния герой е истинска личност и ако се върнеш няколко страници назад може и да прочетеш неговата прогноза за щатите за следващата година която постнах.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Готов съм разбира се
                          Реши ли вече какъв ще е единичен или двоен?
                          Last edited by 6000; 23.01.2023, 19:11.

                          Коментар


                          • Снощи по Фокс случайно уцелих малко от тоя филм - припомних си 2007 год.!

                            Сравнително добре засягаха темите за ипотечните секюритизации.

                            (и известни муцуни участваха) - не го бях засичал!

                            https://www.foxtv.bg/movies/fox/the-big-short

                            Коментар


                            • Ей опасна работа тва печатарите (строителите), печатат (строят) като невидели, наводняват пазара с пари (имоти) и викат "зимай свършват".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                                И на мен ми е интересно - Кавръков кажи в какви граници на м2 би купил апартамент?
                                Аз въпреки че никой не ме е питал.
                                Краен непрестижен квартал - 1 от средномесечен осигурителен доход
                                Краен престижен квартал, център непрестижен - 1,5 СМОД
                                Център престижен - 2 СМОД.
                                СМОД за окт'22 е 1358 ЛЕВА
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X