IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Бях си наумил на следващия ден да ходя на оглед, че бях отпуска, но се разболях с висока температура и пропадна огледа. После оздравях и показах обявата на жената, но тя нещо не го хареса, като обзавеждане, но все пак я навих да го видим. Докато бях болен и убеждавах жената, че си заслужава имота минаха 2 седмици и апартамента замина - вече го няма в обява. Бях сигурен, че бързо ще се продаде (малко ме е яд, че го изпуснах, поне можеше да го видя и да се разочаровам на живо за да не ме е яд сега).
    трябва да се научиш да си правиш инвестициите сам
    и само да ги съобщаваш, като си ги приключил

    освен ако не си в положението на един активен писател,
    който се налага да презентира всяка идея на родителите си,
    които са и инвеститори,
    но в неговия случай така е по-добре

    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Еми не знам. Не мога да си представя как някой със 700К ойро + с гаража ще се забие на втора линия на България в Ливадите в апарт 150 квадрата и 200 квадрата тераси от които по-голямата част сигурно са краднати общи части....
      Просто абсурдно е....
      Разбирам че някой би ги дал в Ябълката или за ново в Докторската или дори Изток...ама ЛИвадите айде моля....
      Ся като се замисля кеша дори от койни да ми е паднал пак не бих го похарчил по този начин....
      Най-вероятно апарта е на инвеститора , който е осъзнал, че това не е мястото и иска да го изчисти.....Обаче на тази цена аПсурт ама огромен.... Нужна е към 60-70% отстъпка в този случай....:-)

      Пп И Жонката пуска доста абсурдни обяви за стари сгради....
      От тези дето са минали през темата най-си заслужава апарта в Изток.... Ако нямах вече основно жилище бих се замислил....и Онзи при Южният парк донякъде....
      За тези какво ще кажеш?

      1)
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...66801071252789
      Може би сградата с най-добра локация в Изток от новите такива. Друг е въпросът доколко е качествена.
      Чудя се дворчето дали е собственост (не ми се вярва да дадат половината двор само на 1 апарт). Ако да, само то струва сигурно над 1000 Евро квадрата. Тази сграда на зелено вървеше по 2500 преди 3-4 години.

      2)
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...66747301924362
      Добре е направено вътре, а локацията е номер 1 - къщетата срещу Ам. Посолство, много баровско място. Последният етаж естествено не е добре, но пък има гледка. Топ имот е според мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Трайчо кво стана, гледа ли го онова дет беше на чуждата фирма дет се изнася от бг?
        Бях си наумил на следващия ден да ходя на оглед, че бях отпуска, но се разболях с висока температура и пропадна огледа. После оздравях и показах обявата на жената, но тя нещо не го хареса, като обзавеждане, но все пак я навих да го видим. Докато бях болен и убеждавах жената, че си заслужава имота минаха 2 седмици и апартамента замина - вече го няма в обява. Бях сигурен, че бързо ще се продаде (малко ме е яд, че го изпуснах, поне можеше да го видя и да се разочаровам на живо за да не ме е яд сега).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          350 000 ми струва само единия имот.
          Ми то кажи речи моя сега в Докторската е толкова в момента....без обзавеждането.
          Но им пиша, по 45-50 евро можеха да заковат 4 имота 2011. Нямаше предлагане ново строителство, вярно е.
          Last edited by bulgarian lev; 30.01.2023, 21:49.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            За 70% дискаунт и аз ще се навия за това не практично жилище!
            Трайчо кво стана, гледа ли го онова дет беше на чуждата фирма дет се изнася от бг?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Ще измислим нещо, лятото. Професорката как приема излетите ти с каки?
              Искам тази кака от образната диагностика.
              Аз не сключвам бракове. Един ми стига. . Ела с костюмарата един ден, ще те представя като ВИП Ит баш вътре в образната.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                От мен да мине ще дам 250К ако е с 2 надземни гаража в цената / демек по 1000 евро на квадрат без терасите/. Давам толкова много заради довършителните работи....
                Иначе ще го продават 5-6 години и може да излъжат някой да даде 300-350К ама не е сигурно....:-)
                Баси станах по-голям понижител от Жонката, ама за покриви и тавани втора линия на Българияв Ливадите и това е много....:-)
                Е, стига де В съседната сграда A3 на Софбилд (на 100 метра) по 500К и кусур евро са обзаведени тристайни 120кв чиста площ, без гледка и 5 квадрата тераса. Например - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...fef&f1=1&fe7=1 Познавам собственика. На огледи му идват предимно чужденци и бизнесмени

                Отдават си се спокойно на 1300-1700 евро (отдавам 2 имота там). И да ти кажа си се продават за тези пари пак без проблем. Разбирам, че хейтът по ливадите е огромен от старите софиянци, но това не значи, че няма търсене в района.

                Реално мястото на този пентхаус е почти същото, но сградата e по-нисък клас. Няма двор, денонощна охрана/поддръжка, което сваля цената с едни 30%. За тези пари по-добре къща, но имам жена/деца, които не шофират. И ще съм вечно таксиджия, което не ме устройва.

                За 600К с гаража ще е no-brainer според мен. Като се прескочи и брокера и излиза сметката.
                Last edited by ivanvg93; 30.01.2023, 21:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Еми не знам. Не мога да си представя как някой със 700К ойро + с гаража ще се забие на втора линия на България в Ливадите в апарт 150 квадрата и 200 квадрата тераси от които по-голямата част сигурно са краднати общи части....
                  Просто абсурдно е....
                  Разбирам че някой би ги дал в Ябълката или за ново в Докторската или дори Изток...ама ЛИвадите айде моля....
                  Ся като се замисля кеша дори от койни да ми е паднал пак не бих го похарчил по този начин....
                  Най-вероятно апарта е на инвеститора , който е осъзнал, че това не е мястото и иска да го изчисти.....Обаче на тази цена аПсурт ама огромен.... Нужна е към 60-70% отстъпка в този случай....:-)

                  Пп И Жонката пуска доста абсурдни обяви за стари сгради....
                  От тези дето са минали през темата най-си заслужава апарта в Изток.... Ако нямах вече основно жилище бих се замислил....и Онзи при Южният парк донякъде....
                  За 70% дискаунт и аз ще се навия за това не практично жилище!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ти сега дойде в лагера на лошите , които им казваме, че очакванията им са балон
                    Еми не знам. Не мога да си представя как някой със 700К ойро + с гаража ще се забие на втора линия на България в Ливадите в апарт 150 квадрата и 200 квадрата тераси от които по-голямата част сигурно са краднати общи части....
                    Просто абсурдно е....
                    Разбирам че някой би ги дал в Ябълката или за ново в Докторската или дори Изток...ама ЛИвадите айде моля....
                    Ся като се замисля кеша дори от койни да ми е паднал пак не бих го похарчил по този начин....
                    Най-вероятно апарта е на инвеститора , който е осъзнал, че това не е мястото и иска да го изчисти.....Обаче на тази цена аПсурт ама огромен.... Нужна е към 60-70% отстъпка в този случай....:-)

                    Пп И Жонката пуска доста абсурдни обяви за стари сгради....
                    От тези дето са минали през темата най-си заслужава апарта в Изток.... Ако нямах вече основно жилище бих се замислил....и Онзи при Южният парк донякъде....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.01.2023, 21:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Да, ти си имунизиран. Нямам други въпроси лично към теб. Има една приказка: "И да вали и да светка, аз съм на държавна сметка".
                      Дано да си прав.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Понижителят Трайчо е държавен чиновник! Други въпроси?
                        Да, ти си имунизиран. Нямам други въпроси лично към теб. Има една приказка: "И да вали и да светка, аз съм на държавна сметка".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          И колегана ivanvg93 и аз преди време зададохме прост въпрос: Какво точно работят нашите понижители, че предричат срив и рецесия на всичко+ IT специялистите, телефонистите и всьо, що купува имоти, а те остават незасегнати от тази потенциялна криза, която пророкуват. Какво работят тези недосегаеми личности?
                          Понижителят Трайчо е държавен чиновник! Други въпроси?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            От мен да мине ще дам 250К ако е с 2 надземни гаража в цената / демек по 1000 евро на квадрат без терасите/. Давам толкова много заради довършителните работи....
                            Иначе ще го продават 5-6 години и може да излъжат някой да даде 300-350К ама не е сигурно....:-)
                            Баси станах по-голям понижител от Жонката, ама за покриви и тавани втора линия на Българияв Ливадите и това е много....:-)
                            ти сега дойде в лагера на лошите , които им казваме, че очакванията им са балон
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • И колегана ivanvg93 и аз преди време зададохме прост въпрос: Какво точно работят нашите понижители, че предричат срив и рецесия на всичко+ IT специялистите, телефонистите и всьо, що купува имоти, а те остават незасегнати от тази потенциялна криза, която пророкуват. Какво работят тези недосегаеми личности?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                                Рядко излизат такива имоти на пазара и ме сърби да го видя. Прекалено нишов и неликвиден е... и ще си е мой доживот. Но пък с малко козметични промени на някои места ще светне. За тази квадратура, място и гледка, ако има и гараж в цената идва идеален.

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...kn8&f1=3&fe7=1
                                още снимки от друга обява - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...kn8&f1=3&fe7=1
                                От мен да мине ще дам 250К ако е с 2 надземни гаража в цената / демек по 1000 евро на квадрат без терасите/. Давам толкова много заради довършителните работи....
                                Иначе ще го продават 5-6 години и може да излъжат някой да даде 300-350К ама не е сигурно....:-)
                                Баси станах по-голям понижител от Жонката, ама за покриви и тавани втора линия на Българияв Ливадите и това е много....:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X